Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

leventblt

Only testo e küründe clen

Önerilen İletiler

Müfit Can    104
leventblt, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar only testo küründeyim.3 haftalık bir süreyle clenbuterol kullanabilir miyim?

Kardiyo ve biraz düzgün beslenme ilede yapabilirsin clen ile yapacağını kalp ritmini bozan bir ilaç uzak durmalısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Herhangi bir kardiyovasküler sorunun yok ise uygun dozlarda kullanabilirsin.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Herhangi bir kardiyovasküler sorunun yok ise uygun dozlarda kullanabilirsin.

Hiç yoksa 15 tane yan etki gorucek kalbi ağzında gezicek niye ? Su atmak için ☺️☺️☺️ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Test e clen ne alaka ? Madem su atmak istiyorsun günlük 50 mg propianat al her gün yeter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Müfit Can, 3 dakika önce yazdı:

Test e clen ne alaka ? Madem su atmak istiyorsun günlük 50 mg propianat al her gün yeter 

Dostum prop su atmıyor ki. Bu alışıla gelmiş bir kalıp ama testonun tüm esterleri aynı sadece yarılanma ömrü değişiyor. Prop su tutmaz enanth tutar kalıbı yapılan bir sürü araştırma ile yıkıldı 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Askabar, 14 dakika önce yazdı:

Dostum prop su atmıyor ki. Bu alışıla gelmiş bir kalıp ama testonun tüm esterleri aynı sadece yarılanma ömrü değişiyor. Prop su tutmaz enanth tutar kalıbı yapılan bir sürü araştırma ile yıkıldı 

+1 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 35 dakika önce yazdı:

Ben propianat su atıyor mu dedim ? Alışılagelmişin dışında aramatize olma durumları su tutma ile alakalıdır test e uzun esterli olması olması kanda daha çok durması aramatize olma durumunu artırıyor buda su tutumu artırıyor

Ha bide şöyle bir durum var propianat ı olması gereken dozdan fazla alırsan 500 ve üstü gibi enantat dan daha hızlı aromatize olur ve bu armidex ile baş edeceğin bir durum değil

Nasıl kullanacağını bilmek önemli ha enantat da kullanırsın definede ama biraz daha uzun sürer define olman anladın mı yoksa millet her gün kendini delmek yerine haftada 2 kere enjeksiyon yapardı. 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
Müfit Can, 1 saat önce yazdı:

Hiç yoksa 15 tane yan etki gorucek kalbi ağzında gezicek niye ? Su atmak için ☺️☺️☺️ 

Müfit Can, Bir saat önce yazdı:

Yanlız konu sahibi su atmak ile ilgili bir ihtiyaç belirtmemiş. Clenbuterol kullanabilir miyim diye sormuş, üstelik bunu sormasının nedeni testosteron kullanırken herhangi bir sakıncası olur mu diye düşünerek sormuş. Ben de clenbuterol kullanımının testosteron ile birlikte kullanılmasında herhangi bir sakınca olmadığı için (üstelik daha efektif çalışırlar birlikte) kullanabileceği yönünde kanaatimi kullandım. Yan etki olarak getirisi götürüsü ile ilgili onlarca konu mevcut zaten forumda.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Yanlız konu sahibi su atmak ile ilgili bir ihtiyaç belirtmemiş. Clenbuterol kullanabilir miyim diye sormuş, üstelik bunu sormasının nedeni testosteron kullanırken herhangi bir sakıncası olur mu diye düşünerek sormuş. Ben de clenbuterol kullanımının testosteron ile birlikte kullanılmasında herhangi bir sakınca olmadığı için (üstelik daha efektif çalışırlar birlikte) kullanabileceği yönünde kanaatimi kullandım. Yan etki olarak getirisi götürüsü ile ilgili onlarca konu mevcut zaten forumda.

Önceliğimiz sağlık sağlık sağlık sonra kas . Clen i biliyorsa ne işe yaradığını da biliyordur diye düşünerek yazdım. Önerim bu yönde oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639
leventblt, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar only testo küründeyim.3 haftalık bir süreyle clenbuterol kullanabilir miyim?

Elbette kullanılır ancak boldenon ile beraber en overrated ilaçlardan biridir clenbuterol. Yan etkileri ağır basar, kalp kasına zarar verir. Gerek yok şahsi fikrimce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Orda demek istediğim su tutmak istemiyorsan eğer anlamında söyledim galiba biraz yanlış anlaşılmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
hectordoyle, 53 dakika önce yazdı:

Elbette kullanılır ancak boldenon ile beraber en overrated ilaçlardan biridir clenbuterol. Yan etkileri ağır basar, kalp kasına zarar verir. Gerek yok şahsi fikrimce

Forum garip hal almaya başladı. Boldenon overrated mi ? Kos koca olimpiyaların bulk ve definasyon da her dönemde kullandığı ilaç 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
Müfit Can, 49 dakika önce yazdı:

Orda demek istediğim su tutmak istemiyorsan eğer anlamında söyledim galiba biraz yanlış anlaşılmış

Clenbuterolun su tutmayı engellemekle ilgili bir vaadi yok ki, konu sahibinin de su tutmamak gibi bi derdi olduğunu sanmıyorum.

Kürde su tutmak ve bu suyu kaybetmek çok basit, bunun için kimse clenbuterol kullanmayı düşünmez diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Forum garip hal almaya başladı. Boldenon overrated mi ? Kos koca olimpiyaların bulk ve definasyon da her dönemde kullandığı ilaç 

Overrated degil de bana göre de bir deca değil boldenon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Emrahtkty, 38 dakika önce yazdı:

Overrated degil de bana göre de bir deca değil boldenon 

Bencede öyle şişiriyor vs ama deca en kral ilaç bence :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639
Askabar, 59 dakika önce yazdı:

Boldenon konusunda başka bir konu altında fikrimi belirtmiştim, üstünden bayağı bir vakit geçti. Garip halden kastın ne bilmiyorum ancak bu forum daha tuhaf şeyler gördü yani :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leventblt    3

Yan etkilerinin gayet farkında olarak sormuştum bu soruyu 1.5 yıllık spor geçmişime rağmen erimeyen bir göbeğim var ve inanın bana diyet olsun antrenman olsun eritmek için çok uğraştım ama tam olarak gitmiyor o yüzden clen kullanma kararı aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639
leventblt, 5 dakika önce yazdı:

Yan etkilerinin gayet farkında olarak sormuştum bu soruyu 1.5 yıllık spor geçmişime rağmen erimeyen bir göbeğim var ve inanın bana diyet olsun antrenman olsun eritmek için çok uğraştım ama tam olarak gitmiyor o yüzden clen kullanma kararı aldım

Emin ol sandığından çok daha az yağ yakan bir ilaç, diyetini ve yaşam tarzını gözden geçirmeni tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leventblt    3

Diyetlerimi bir diyetisyen olarak ablam hazırlıyor uyku okuldan dolayı 6 aydır düzenli kardiyolarımı iyi yaptığımı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639

Diyetini, boy ve kilonu, ve kardiyolarınızı kaç dk ve ne kadar şiddette yaptığını yazabilir misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leventblt    3

sabah 

1 su bardağı yulaf 2 beyaz 2 tam yumurta 

öğlen 

yarım su bardağı pirinç 250 gr tavuk ve haşlanmış bir sebze 

akşam yarım su bardağı pirinç 250 gr tavuk 

kardiyo 

2 günde bir 20 dk orta şiddette 

boy 176 kg 71

ilk kürümün 2. haftasındayım bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639
leventblt, 40 dakika önce yazdı:

sabah 

1 su bardağı yulaf 2 beyaz 2 tam yumurta 

öğlen 

yarım su bardağı pirinç 250 gr tavuk ve haşlanmış bir sebze 

akşam yarım su bardağı pirinç 250 gr tavuk 

kardiyo 

2 günde bir 20 dk orta şiddette 

boy 176 kg 71

ilk kürümün 2. haftasındayım bu arada

1 su bardağı yulaf ve pirinç ortalama kaç gr a denk geliyor onu tam bilmiyorum ancak yaptığın kardiyo bana yetersiz geldi. Yediğin tavuk miktarında sorun yok, öğünlerinin yanında tükettiğin sebze tüketimini arttırabilirsin sorun olmaz. Günlük en az 35-40 dk kardiyo yapılmasını öneririm. Yokuş yukarı 15 eğimde 5-6 hızda. Vücudunda fazladan testosteron da var, bununla birlikte aldığın kaloriyi 3 öğüne bölmek yerine 5-6 öğüne bölmek çok daha mantıklı olacaktır. Ayrıca günlük min 5-6 lt su tüketimi, bunun yanında da günlük 5-6 gr arası tuz alımı da oldukça önemli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.