Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ufuk289

Ilk enjeksyon hakkında tavsiyeleriniz

Önerilen İletiler

ufuk289    3

Arkadaşlar selamlar sarms küründeyim, kürde ilk 1 ay bitti, ancak ben enjeksyona geçmek istiyorum sizce beklemeli miyim? Pct yapmalı mıyım yoksa direk enjekte küremi geçmeliyim? birde iğne korkusu var bende biraz özellikle yeşil olan biraz korkutuyor, ama gözümü kararttım yan kalçaya vuracağım yağ oranım %17 civarı , ilk kürde mix bir ilaç kullanmak istiyorum haftada bir vurulacak şekilde max 2 olabilir. tavsiye verirseniz çok sevinirim enjekte konusunda deneyimsizim, 1.5 yıllık sporcuyum.

tarihinde ufuk289 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufuk289, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar sarms küründeyim, kürde ilk 1 ay bitti, ancak ben enjeksyona geçmek istiyorum sizce beklemeli miyim? Pct yapmalı mıyım yoksa direk enjekte küremi geçmeliyim? birde iğne korkusu var bende biraz özellikle yeşil olan biraz korkutuyor, ama gözümü kararttım yan kalçaya vuracağım yağ oranım %17 civarı , ilk kürde mix bir ilaç kullanmak istiyorum haftada bir vurulacak şekilde max 2 olabilir. tavsiye verirseniz çok sevinirim enjekte konusunda deneyimsizim, 1.5 yıllık sporcuyum.

Bende de küçüklükten iğne fobisi vardı kahverengi iğne ile bacaktan tavsiye ederim ne acı ne ödem yaşadım tecrübesiz olmama rağmen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

MK 677 kullandım müthiş iştah açıyor. İştah problemin varsa faydalı olur. 

sinire denk gelme olayı oldumu hiç ondan korkuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
ufuk289, 37 dakika önce yazdı:

Merhabalar aslında sinirin en az olduğu yer genelde kalça kısmıdır.Bacaktan yapacağınız enjeksiyon için kahverengi uçlu iğne kullanabilirsiniz kalçadan yapacağınız enjeksiyonlarda ise yeşil uçlu tavsiye ederim 👍

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
ufuk289, Bir saat önce yazdı:

Valla sarms olarak cevap verdim ama sen enjeksiyon ile ilgili videolar var(bacaktan). Enjeksiyon yaptıracak biri yoksa videolar var enjeksiyon yapımıyla ilgili. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Valla sarms olarak cevap verdim ama sen enjeksiyon ile ilgili videolar var(bacaktan). Enjeksiyon yaptıracak biri yoksa videolar var enjeksiyon yapımıyla ilgili. 

hocam şimdi ben 13mm 26g almam mı gerekiyor kaç cc olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

bende korku yoktu ama ilk enjeksiyonum yani 4hafta önce kalçadan siyah uç ile yaptım videodan yaklaşık vuracağım yeri tespit edip ayakta enjeksiyonu uyguladım korkmadığım halde titreme ve ateş basması oldu :)  iğneyi yavaşça ittirmiştim içine girdiğini bile anlamadım geri çektim hatta iğne girmiş içeriye tekrar aynı şekil yavaşça ittirdim iğnenin ortasına doğru hafif hissiyat oldu sonra zaten iğne dibine kadar girmiş oldu o hissiyat sanıyorum ki kasa giriş kan gelmediğinden emin olduktan sonra yavaşça enjeksiyonu yaptım zaten ilaçlar yağlı olduğu için hızlıda bassan uyguladığın kuvvet kadar hızlı gitmiyor ama yine de yavaş yaptım ben ilk enjeksiyonda başımdan ayak parmaklarıma kadar ateş bastı sanırım heyecandan olsa gerek bir gün sonra çok hafif sinek ısırığı gibi hissiyatı oldu ilerleyen saatlerde geçti , işin komik tarafı hep sağ tarafımdan oluyordum 4. enjektemden sonra bir hemşire tanıdığım ile görüşürken enjeksiyon gününde ben sana yaparım dedi sol tarafıma yatar pozisyonda enjekteyi yaptı öbür gün başlayan ağrı 3 hatta 4 gün yürütmeyecek şekilde yükseldi doktora kadar gittim o derece :) kendim devam ediyorum bir daha hiç öyle bir ağrı yaşamadım artık o sinek ısırığı gibi olan ağrı bile yok korkulacak bir durum yok ilkini yaptıktan sonra devamını korkusuz şekilde getirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
ufuk289, 4 saat önce yazdı:

Direkt başlaya bilirsin ama hafta 1 vurmak verimsiz olur. İlk kürde mix ilaç ağrı yapabilir. Testo E al. Haftada 2 gün vur. Pazartesi cuma gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Askabar, 36 dakika önce yazdı:

Direkt başlaya bilirsin ama hafta 1 vurmak verimsiz olur. İlk kürde mix ilaç ağrı yapabilir. Testo E al. Haftada 2 gün vur. Pazartesi cuma gibi 

alacağım kişi 25 ampul iran testo vericek  2 kutu exbiontech bolde ve dbol balkan vericek tek şırınga vurucam 

j00x0, 37 dakika önce yazdı:

bende korku yoktu ama ilk enjeksiyonum yani 4hafta önce kalçadan siyah uç ile yaptım videodan yaklaşık vuracağım yeri tespit edip ayakta enjeksiyonu uyguladım korkmadığım halde titreme ve ateş basması oldu :)  iğneyi yavaşça ittirmiştim içine girdiğini bile anlamadım geri çektim hatta iğne girmiş içeriye tekrar aynı şekil yavaşça ittirdim iğnenin ortasına doğru hafif hissiyat oldu sonra zaten iğne dibine kadar girmiş oldu o hissiyat sanıyorum ki kasa giriş kan gelmediğinden emin olduktan sonra yavaşça enjeksiyonu yaptım zaten ilaçlar yağlı olduğu için hızlıda bassan uyguladığın kuvvet kadar hızlı gitmiyor ama yine de yavaş yaptım ben ilk enjeksiyonda başımdan ayak parmaklarıma kadar ateş bastı sanırım heyecandan olsa gerek bir gün sonra çok hafif sinek ısırığı gibi hissiyatı oldu ilerleyen saatlerde geçti , işin komik tarafı hep sağ tarafımdan oluyordum 4. enjektemden sonra bir hemşire tanıdığım ile görüşürken enjeksiyon gününde ben sana yaparım dedi sol tarafıma yatar pozisyonda enjekteyi yaptı öbür gün başlayan ağrı 3 hatta 4 gün yürütmeyecek şekilde yükseldi doktora kadar gittim o derece :) kendim devam ediyorum bir daha hiç öyle bir ağrı yaşamadım artık o sinek ısırığı gibi olan ağrı bile yok korkulacak bir durum yok ilkini yaptıktan sonra devamını korkusuz şekilde getirirsin.

ben bacaktan insülin ile vurucam acımaz sanırım acıdan çok o hassasiyet olayı korkmama neden  oluyor hiç sevmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    149

Bende omuzdan insülin iğnesiyle vuruyorum en fazla kaç ml verilir omuzdan bilgisi olan var mı bi de 2.8 ml verdim omuzdan cok agrıyor şimdi :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Testocu, 2 saat önce yazdı:

Bende omuzdan insülin iğnesiyle vuruyorum en fazla kaç ml verilir omuzdan bilgisi olan var mı bi de 2.8 ml verdim omuzdan cok agrıyor şimdi :( 

2.8 omuza fazla bacağa yap onu ya da iki omuza vur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Testocu, 5 saat önce yazdı:

2ml yapmıştım ben çok kaşindirmisti omuza

kalcani ileri doğru sıktığın zaman yan kalcanda yumruktan biraz küçük kas çıkıyor oraya 4 ml bile vuruyorum üşenirsem sağlı sollu vurmaya sonra yarabandi kapatiyorum pislenmesin diye odem bile olmuyo

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.