Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eyzel2

Dhb boldenon dozajlaması

Önerilen İletiler

Eyzel2    70

Merhaba cümleten iyi akşamlar 300-500 testo p ile dhb boldenon 300 kullanmak verim aldırır mı sizce dozajlamasını arttıralım mı küçük doz ve uzun vadede 10-15 haftada etkili olur mu sizce ?

hafif kütle koyup derinlik kazanmak istiyorım orta karar bir karb fazla kardiyo ile bu dozlamaya gireceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouzhannn    150

Valla  kisiye göre degisebilir ama genelde 500 testo 400 bolde yapiliyor haftada en az tabi dusuk dozlada verim alinirmi bence alinabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
gönderildi (düzenlendi)
Feng, 59 dakika önce yazdı:

Dhb hangi marka

Crypto medicine var reis 

Ouzhannn, Bir saat önce yazdı:

Valla  kisiye göre degisebilir ama genelde 500 testo 400 bolde yapiliyor haftada en az tabi dusuk dozlada verim alinirmi bence alinabilir

Reis kısa esterleri ya testo p bolde dhb bu dozlar etki eder mi işte şaşırdım 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Orjinal bir dhb ise decadan daha güçlü trenden daha çok pump verir trenin yarısi gucundedir ama enjeksiyonları biraz sıkıntılı ilk defa kullanıyorsanız eğer ciddi sertlik ve kas kütlesi bırakır favori ilacım kendisi haftalık 250 fazlasıyla yeter , enjeksiyon baya sıkıntılı ama güzel bir çözelti lazım olabilir. Sıkıntı olursa yaz burdan duruma göre hareket edelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Feng, Şimdi yazdı:

Seninki hangi markaydi kanka? Bunun orjinalini bulmak cok uzak ihtimal gibi geliyor

Ayıptır söylemesi sevdiğim bir kardeşim var onun arkadaşı overdose yapıyorlar ondan alıyorum ben markasız yani diğer markalar için bişey diyemem evogen de var ama kullanmadım valla yanlış yönlendirmek istemem ama boş ta değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
gönderildi (düzenlendi)
Müfit Can, 22 dakika önce yazdı:

Orjinal bir dhb ise decadan daha güçlü trenden daha çok pump verir trenin yarısi gucundedir ama enjeksiyonları biraz sıkıntılı ilk defa kullanıyorsanız eğer ciddi sertlik ve kas kütlesi bırakır favori ilacım kendisi haftalık 250 fazlasıyla yeter , enjeksiyon baya sıkıntılı ama güzel bir çözelti lazım olabilir. Sıkıntı olursa yaz burdan duruma göre hareket edelim

Reis o zaman sana şöyle sorayım pazartesi 150 ml testo p 150 boldenon dhb 

çarşamba 150 testo 

cuma 150 testo 150 dhb 10 hafta  böyle 

son 4 hafta 450 testo 250 tren a 250 Masteron 

20 gün winstrol eklerim uygun mıdır sence ortalama 300-400 gram pirinç -500 kalori 4 gün kardiyo yeter her halde ya amaça göre sen ne düşünürsün ve 8-10 haftada gözle görülür etki verir mi hocam eklemek istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, 23 dakika önce yazdı:

Reis o zaman sana şöyle sorayım pazartesi 150 ml testo p 150 boldenon dhb 

çarşamba 150 testo 

cuma 150 testo 150 dhb 10 hafta  böyle 

son 4 hafta 450 testo 250 tren a 250 Masteron 

20 gün winstrol eklerim uygun mıdır sence ortalama 300-400 gram pirinç -500 kalori 4 gün kardiyo yeter her halde ya amaça göre sen ne düşünürsün ve 8-10 haftada gözle görülür etki verir mi hocam eklemek istedim 

Kanki kür baştan aşağı yanlış dozlar günlük 50 mg şeklinde alınmalı 12 hafta yeter son 4 hafta yazdıklarına gerek yok ilk kullanacağın için kullanınca ne demek istediğimi anlarsın 

350 prop 300 dhb varsa eğer kür boyunca günlük 50 mg proviron  yeter 12 hafta eğer tatmin olmazsan son 3 hafta wins eklenebilir diğerleri gereksiz ama ben dhb den aldigin sertliği ve kuruluğu masterondan alamazsın çünkü DHT kas liflerine girmeden 3a hsd tarafından bozukurken ve 3a diol e indirgenirken DHB 3a hsd tarafından çok az etkilenir bu yüzden masterona gerek yoktur ve masterondan daha anaboliktir 

Dhb pazartesi çarşamba cuma 100

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
gönderildi (düzenlendi)
Müfit Can, 5 dakika önce yazdı:

Kanki kür baştan aşağı yanlış dozlar günlük 50 mg şeklinde alınmalı 12 hafta yeter son 4 hafta yazdıklarına gerek yok ilk kullanacağın için kullanınca ne demek istediğimi anlarsın 

350 prop 300 dhb varsa eğer kür boyunca günlük 50 mg proviron  yeter 12 hafta eğer tatmin olmazsan son 3 hafta wins eklenebilir diğerleri gereksiz ama ben dhb den aldigin sertliği ve kuruluğu masterondan alamazsın çünkü DHT kas liflerine girmeden 3a hsd tarafından bozukurken ve 3a diol e indirgenirken DHB 3a hsd tarafından çok az etkilenir bu yüzden masterona gerek yoktur ve masterondan daha anaboliktir 

Elimdeki testo p de dhb de 150 ml lik üstad o zaman ben bunları her gün vuracaksam pazar vurmasam of yapsam 0.50 testo çekiyorum 0.40 2 defa 4 gün de 0.30 dhb vurmam lazım ne karışık işmiş abi ya çok sağol gene de tavsiyen ve bilgi verdiğin için minnettarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, 2 dakika önce yazdı:

Elimdeki testo p de dhb de 150 ml lik üstad o zaman ben bunları her gün vuracaksam pazar vurmasam of yapsam 0.50 testo çekiyorum 0.40 2 defa 4 gün de 0.30 dhb vurmam lazım ne karışık işmiş abi ya çok sağol gene de tavsiyen ve bilgi verdiğin için minnettarım 

İlaçların bı resmini paylaşır mısınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, 08.03.2022 - 22:54 yazdı:

İlaçların bı resmini paylaşır mısınız ?

Buyur abi 

0CB2593E-B9E3-41E1-99D0-92CFFCFC7A5B.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Eyzel2, Bir saat önce yazdı:

Buyur abi 

Buzdolaptamı saklıyorsun sen ilaçları hemen çıkar bence çok hatalı storeid buzdolabına koyulmaz peptid gh vs türevleri koyulur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, Bir saat önce yazdı:

Buyur abi 

Dhb 3 e böl bro pazartesi çarşamba cuma Pazar off hadi hayırlısı olsun bakalım ne çıkacak ortaya ☺️ dhb nin tadını al asla bırakmaz sin 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Buzdolaptamı saklıyorsun sen ilaçları hemen çıkar bence çok hatalı storeid buzdolabına koyulmaz peptid gh vs türevleri koyulur 

Bilmiyordum hocam soğuk yerde tut demişlerdi yıllar önce hep böyle yapıyordum ne gibi bir sorun yaratıyor ki 

Müfit Can, 59 dakika önce yazdı:

Dhb 3 e böl bro pazartesi çarşamba cuma Pazar off hadi hayırlısı olsun bakalım ne çıkacak ortaya ☺️ dhb nin tadını al asla bırakmaz sin 😁

Teşekkürler hocam Allah nasip ederse kazasız belasız güzel sonuç alalım son bir şey danışayım şu an kür kullanmıyorum 300 only testo kullanıyordum boldenon eklicem  de testisler küçüldü sertleşme sorunları yaşıyorum pct yapalım mı yoksa devam edelim mi direk gittiğinde mi pct yapılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Bilmiyordum hocam soğuk yerde tut demişlerdi yıllar önce hep böyle yapıyordum ne gibi bir sorun yaratıyor ki 

Kim dedi bunu ? En basit örnek ödem olunca sıcak kompres yapıyoruz iyi dağılsın diye ve saklama koşularında zaten derece yazıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Darknessot, Şimdi yazdı:

Kim dedi bunu ? En basit örnek ödem olunca sıcak kompres yapıyoruz iyi dağılsın diye ve saklama koşularında zaten derece yazıyor 

Teşekkür ederim bilmiyordum hemen rafa kaldırıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim bilmiyordum hemen rafa kaldırıyorum 

Rica ederim ne demek ben ilk defa duydum valla şaşırdım dolapta muhafaza edildiğine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam Allah nasip ederse kazasız belasız güzel sonuç alalım son bir şey danışayım şu an kür kullanmıyorum 300 only testo kullanıyordum boldenon eklicem  de testisler küçüldü sertleşme sorunları yaşıyorum pct yapalım mı yoksa devam edelim mi direk gittiğinde mi pct yapılır 

Prolaktin kaynaklıdır ama sonuç gormeden ney birşey diyemeyiz sağlık herşeyden önemli testisleri fazla baskilamakta iyi değil. Kaç aydır ilaç var vücudunuz da ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, Şimdi yazdı:

Prolaktin kaynaklıdır ama sonuç gormeden ney birşey diyemeyiz sağlık herşeyden önemli testisleri fazla baskilamakta iyi değil. Kaç aydır ilaç var vücudunuz da ?

4-5 ay oldu hocam 2 aydan bir

tık fazla bulk yaptım pct yaptım 10 hafta define yaptım  şimdi only testo gidiyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, 3 dakika önce yazdı:

4-5 ay oldu hocam 2 aydan bir

tık fazla bulk yaptım pct yaptım 10 hafta define yaptım  şimdi only testo gidiyordum 

Sorun olmaz küre girebilirsiniz , ama bu 12 hafta sonrasında kesinlikle sağlam bı Pct ve 1-2 ay dinlenme gerek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, Şimdi yazdı:

Sorun olmaz küre girebilirsiniz , ama bu 12 hafta sonrasında kesinlikle sağlam bı Pct ve 1-2 ay dinlenme gerek 

Teşekkürler hocam saolun gece gece aydınlandım kafam karışıktı teşekkürler tekrar iyi geceler cümleten 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Eyzel2, 08.03.2022 - 23:25 yazdı:

Teşekkürler hocam saolun gece gece aydınlandım kafam karışıktı teşekkürler tekrar iyi geceler cümleten 

@Müfit Can reis seni rahatsız ediyorum ama bilgine ve tecrübene hürmetten bir şey danışmak istiyorım nasipse pazartesi başlayacağım dhb ye 

tren a eklesem mi 8 hafta kadar 200-250 mg

ve beslenmede yağı düşük alıcam tuzu da karb ne kadar almalıyız sence ortalama 300 pirinç yeterli olur mu 175 boy 100 kiloyum şu an form da burda reis bi 5-6 kilo su tuttum sanırım baya bozdum fiziğimi

D8E63A8F-2793-494A-B9AC-427910AEA85E.jpeg 250FF27E-9A08-4961-8BB7-A97209DB89CF.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Eyzel2, 11.03.2022 - 05:10 yazdı:

@Müfit Can reis seni rahatsız ediyorum ama bilgine ve tecrübene hürmetten bir şey danışmak istiyorım nasipse pazartesi başlayacağım dhb ye 

tren a eklesem mi 8 hafta kadar 200-250 mg

ve beslenmede yağı düşük alıcam tuzu da karb ne kadar almalıyız sence ortalama 300 pirinç yeterli olur mu 175 boy 100 kiloyum şu an form da burda reis bi 5-6 kilo su tuttum sanırım baya bozdum fiziğimi

Ben senin yerinde olsam only testo giderdim bir süre yağ oranımı düşürmek için sonra anabolizan eklerdim.Gözlemleyecek kişi sensin ne kadar pirinç seni yağlandırır biz bilemeyiz.

@Müfit Can Dhb dedigimiz bu mu oluyor brom ? Dihydroboldenone Cypionate 
Ne farkı var normal bolde ile ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Ben senin yerinde olsam only testo giderdim bir süre yağ oranımı düşürmek için sonra anabolizan eklerdim.Gözlemleyecek kişi sensin ne kadar pirinç seni yağlandırır biz bilemeyiz.

Haklısın şu an only testo gidiyorum hala da kafamda çözemediğim bir şey var bazı ilaçlarlar karb seviyor güzel tepkime veriyor boldenon gibi ama dhb kısa ester ve kuruttuğu söyleniyor yüksek karb mı sürdürsem az mı sonuçta belli bi karb alsam yüksek de olsa adepta olacak metabolizmam ona me kadar fazla yersem o kadar açılacak bununla mı karşılaşacağım yada az karb alıp açlık diyeti mi yapmalıyım hangisi doğru olurdu bilmiyorum 

Vural2, 2 saat önce yazdı:

@Müfit Can Dhb dedigimiz bu mu oluyor brom ? Dihydroboldenone Cypionate 
Ne farkı var normal bolde ile ? 

Söylenene göre kısa ester su tutmadan hacim koymana vesile oluyor ve kurutuyormuş tren yan sanayisi gibi yurt dışında boldenon ace baya meşhur diyorlar genelde , ordan ilgimi çekti ve Müfit can ne düşünür bilmiyorum ben kulaktan dolma biliyorum bunları 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Eyzel2, 3 saat önce yazdı:

Haklısın şu an only testo gidiyorum hala da kafamda çözemediğim bir şey var bazı ilaçlarlar karb seviyor güzel tepkime veriyor boldenon gibi ama dhb kısa ester ve kuruttuğu söyleniyor yüksek karb mı sürdürsem az mı sonuçta belli bi karb alsam yüksek de olsa adepta olacak metabolizmam ona me kadar fazla yersem o kadar açılacak bununla mı karşılaşacağım yada az karb alıp açlık diyeti mi yapmalıyım hangisi doğru olurdu bilmiyorum 

Söylenene göre kısa ester su tutmadan hacim koymana vesile oluyor ve kurutuyormuş tren yan sanayisi gibi yurt dışında boldenon ace baya meşhur diyorlar genelde , ordan ilgimi çekti ve Müfit can ne düşünür bilmiyorum ben kulaktan dolma biliyorum bunları 

Dhb boldenonun 5 Alpha reduktaz enzimi ile indirgenmiş halidir. Nasıl testesteron DHT ye dönüşür boldenon da dhb ye dönüşür.testesterondan daha az su tutar. Hpta kapatmaz ciddi kuruluk sertlik ve damarlanma verir en önemli özelliği DHT kas liflerine girmeden 3a hsd tarafından bozukurken dhb çok az şekilde etkilenir. Yani sana temiz bir kas kütlesi verir. Toksik etkileri diğer ilaçlara göre çok çok azdır. Vural aynen yazdığın gibi dihidro cypionate.

Tren a konusunda ise kesinlikle gereksiz ve saçma olur çünkü tren olan kurlerde diğer anabolikler gereksizdir dhb primobolan falan vsvs . Treni çıkartalım podyuma çıkmayacaksin sonuçta. 

Şimdi gelelim önemli konuya ;

Beslenme de dikkat edeceklerimiz , karbonhidrat kesinlikle korkulacak cekinilecek birşey değil ama başlangıç olarak kilo x 2-4 arasında karbonhidrat ayarlayalım daha sonra sabah aç karnına tuvalet sonrası bel ölçümuzu alalım her hafta pazar günleri yine sabah aç karnına bel ve kilo ölçüsü alalım degerlerde düşme varsa o karbonhidrat seviyesinde gidelim. 

Yağlarda ise kilo x 0.5 ideal 4.ogun düşünürsek kilona göre her öğünde 5 Gr zeytinyağı ve 2 tüm ceviz işimizi görecektir. Ayrcia günlük OMEGA 3 kesin alınmalı. Eğer her hafta alınan ölçülerde tatmin olmazsak ilk düşüreceğimiz şey yağ... Ona göre ayarlamanızı yaparsiniz.

Antremanda mutlaka nabız yüksek olmalı ve dinlenme süreleri 30-45 saniye üstüne cikmamli hatta bana kalırsa 30 saniye ideal kendini ona göre ayarla ve mutlaka süper setli drop setli olsun.

Kardiyo konusunda ise imkan varsa sabah aç karnına kahve icildikten sonra yapılmali , sabah yapan ile akşam ant sonrası yapan arasında kendi gözlemim ve arkadaşlarimdsn bakarak net form farki oluyor , imkan yoksa ise ant sonu 45 dk yapılmalı. Kardiyo da amaç kesinlikle yağ yakımı olmalı hit kardiyo bunun için etkili bir yöntem değil çünkü vücutta atp yenilenmesine izin vermez definasyondasin ant sonu birde glikojen depolarında boş eee vücut bu sefer ne yapacak Amino asitleri enerji kaynağı olarak kullanacak buda bizim işimize gelmez. Yapacağımız şey liss kardiyo 45 dk 12 incline ,5 hız ile işlem tamamdır. 

Tuz tüketimi 7 Gr 

Su 6 litre 

Ayrıca 1 Gr pirinç 4 Gr patatese eşdeğer ona göre bir öğünde kesinlikle patates olsun bana kalırsa antreman öncesi püre şeklinde denemelisin ☺️ herkese hayırlı pumplar

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Müfit Can, 5 saat önce yazdı:

Dhb boldenonun 5 Alpha reduktaz enzimi ile indirgenmiş halidir. Nasıl testesteron DHT ye dönüşür boldenon da dhb ye dönüşür.testesterondan daha az su tutar. Hpta kapatmaz ciddi kuruluk sertlik ve damarlanma verir en önemli özelliği DHT kas liflerine girmeden 3a hsd tarafından bozukurken dhb çok az şekilde etkilenir. Yani sana temiz bir kas kütlesi verir. Toksik etkileri diğer ilaçlara göre çok çok azdır. Vural aynen yazdığın gibi dihidro cypionate.

Tren a konusunda ise kesinlikle gereksiz ve saçma olur çünkü tren olan kurlerde diğer anabolikler gereksizdir dhb primobolan falan vsvs . Treni çıkartalım podyuma çıkmayacaksin sonuçta. 

Şimdi gelelim önemli konuya ;

Beslenme de dikkat edeceklerimiz , karbonhidrat kesinlikle korkulacak cekinilecek birşey değil ama başlangıç olarak kilo x 2-4 arasında karbonhidrat ayarlayalım daha sonra sabah aç karnına tuvalet sonrası bel ölçümuzu alalım her hafta pazar günleri yine sabah aç karnına bel ve kilo ölçüsü alalım degerlerde düşme varsa o karbonhidrat seviyesinde gidelim. 

Yağlarda ise kilo x 0.5 ideal 4.ogun düşünürsek kilona göre her öğünde 5 Gr zeytinyağı ve 2 tüm ceviz işimizi görecektir. Ayrcia günlük OMEGA 3 kesin alınmalı. Eğer her hafta alınan ölçülerde tatmin olmazsak ilk düşüreceğimiz şey yağ... Ona göre ayarlamanızı yaparsiniz.

Antremanda mutlaka nabız yüksek olmalı ve dinlenme süreleri 30-45 saniye üstüne cikmamli hatta bana kalırsa 30 saniye ideal kendini ona göre ayarla ve mutlaka süper setli drop setli olsun.

Kardiyo konusunda ise imkan varsa sabah aç karnına kahve icildikten sonra yapılmali , sabah yapan ile akşam ant sonrası yapan arasında kendi gözlemim ve arkadaşlarimdsn bakarak net form farki oluyor , imkan yoksa ise ant sonu 45 dk yapılmalı. Kardiyo da amaç kesinlikle yağ yakımı olmalı hit kardiyo bunun için etkili bir yöntem değil çünkü vücutta atp yenilenmesine izin vermez definasyondasin ant sonu birde glikojen depolarında boş eee vücut bu sefer ne yapacak Amino asitleri enerji kaynağı olarak kullanacak buda bizim işimize gelmez. Yapacağımız şey liss kardiyo 45 dk 12 incline ,5 hız ile işlem tamamdır. 

Tuz tüketimi 7 Gr 

Su 6 litre 

Ayrıca 1 Gr pirinç 4 Gr patatese eşdeğer ona göre bir öğünde kesinlikle patates olsun bana kalırsa antreman öncesi püre şeklinde denemelisin ☺️ herkese hayırlı pumplar

Allah razı olsun reis teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.