Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ibrahim035    8

HERKESE İYİ FORMLAR.

Uzun bi bulk sezon yapıp tekrar yarışmak için start vermek istiyorum Allahın iziniyle ve daha önce ki hocam nemesis pharma kullanıyordu ve kendi aşırı büyüdü tr şam. oldu ve banada bu markayı kullanalım dedi bende güvenip aldım siz değerli hocalarımdan bu marka ve ürünler ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla

WhatsAp.jpeg WhatsApp Image 2022-03-08 at 11.26.02.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müfit Can    104

TR şartlarında alınacak 2-3 marka var evogen nemesis biolive , cogusu yarışmalara bunlarla hazırlanıyor sıkıntı yok güzel ilaçtır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

aynen ilaçlar çalışıyor biliyorum ama daha önce kullandığım ilaçlardan hep bi stres kaldı acaba ya çalışmazsa die şimdi 15 tane sustanon almıştım zam gelmeden rimabolon alıp ramazan ayı bitene kadar oruçla birlikte devam edicem bu konuda inşallah kötü sonuç almam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Nemesisde E.Enin attığı ürünler arasında.Sıkıntı yaşamazsın ama genelde enova,evogen kullanıyor onun takımı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 13 dakika önce yazdı:

Nemesisde E.Enin attığı ürünler arasında.Sıkıntı yaşamazsın ama genelde enova,evogen kullanıyor onun takımı.

Aynennnn 😁😁😁 bı wp grupları var ne muhabbetler ne bilgiler neler neler havada uçuşuyor 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Müfit Can, 6 saat önce yazdı:

Aynennnn 😁😁😁 bı wp grupları var ne muhabbetler ne bilgiler neler neler havada uçuşuyor 😁

Anlat da bilelim hocam 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 19 dakika önce yazdı:

Anlat da bilelim hocam 😂

Sen ne zaman istersen ne istersen ☺️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Müfit Can, 08.03.2022 - 19:10 yazdı:

Sen ne zaman istersen ne istersen ☺️

Kanka ne diyorsun E.Enin yönlendirdiği ilaçlara.Enova,evogen,nemesis.Neler dönüyor anlat biraz :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 10.03.2022 - 18:35 yazdı:

Kanka ne diyorsun E.Enin yönlendirdiği ilaçlara.Enova,evogen,nemesis.Neler dönüyor anlat biraz :D 

Tüm yarışmacıları onları kullanıyor kanki overdose veren yerler var markasız onları kullananda var yurtdışından orjinal getirende var ama çoğu onları kullanıyor. 😁

Feng, 10.03.2022 - 23:37 yazdı:

Nemesis isim degistirmis e e  onermiyor artik diye duydum niye acaba bunlarin icinde en iyi hangisi acaba

Bana kalırsa evogen tabi bütçe ve imkan varsa shree zhpc orjinal Balkan İran bunlar bulunursa tabi daha iyidir. Ayrıca İran'dan gelen t-rex lab var oda fena 

Feng, 11.03.2022 - 00:30 yazdı:

Nemesis myoblast denediniz mi

Yazdıklarımdan başka kullanmıyorum fantazi aramaya gerek yok evogen versa kullan gitsin 😁 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
Müfit Can, 44 dakika önce yazdı:

Yazdıklarımdan başka kullanmıyorum fantazi aramaya gerek yok evogen versa kullan gitsin 😁 

evogen fiyatlar nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 52 dakika önce yazdı:

evogen fiyatlar nasıl

250-300 bandında kardeşim haplar 210-250

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Müfit Can, 3 dakika önce yazdı:

evogen kim satıyor abi kodlayarak söyler misin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8
Müfit Can, 10 dakika önce yazdı:

hocam benim ürünler ne kadar tutar normalde fotoraftakiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
STALOB, 30 dakika önce yazdı:

evogen kim satıyor abi kodlayarak söyler misin 

Valla kardeşim ben almıyorum sadece numarası vardi bende bakmak için almıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.