Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Kür dizaynı

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaslar selam. Asagida resmini paylastigim urunler icin 2000 tl ödedim. Check kod ve qr kodla okuttum orjinaller.

Bu urunler bu paraya nasıl? 

Bu ürunlerle nasil bir kur dizayn edebilirim, bunlara ek olarak bir parti daha almak gerekir mi? 

Milli takim hocasindan 10 hafta kur istedim bunu gönderdi.

20220305_184014.jpg

20220305_184031.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aydınbaba    18
Nisay67, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaslar selam. Asagida resmini paylastigim urunler icin 2000 tl ödedim. Check kod ve qr kodla okuttum orjinaller.

Bu urunler bu paraya nasıl? 

Bu ürunlerle nasil bir kur dizayn edebilirim, bunlara ek olarak bir parti daha almak gerekir mi? 

Milli takim hocasindan 10 hafta kur istedim bunu gönderdi.

20220305_184014.jpg

20220305_184031.jpg

Bunların maliyeti yapanlar için 200-300tl dir heralde bu markanın çalışcağını sanmıyom enova iyi diye biliyom şuan yani onuda satıcı bi abim üreticide yani işte yapanlardan merdiven altı swiss protech falan bir sürü şey var ve enova çok iyi şuan diyo kullandığımdan değil ama çok para vermişin türkiyedeki ilaçlara göre düşünürsek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Aydınbaba, 24 dakika önce yazdı:

Bunların maliyeti yapanlar için 200-300tl dir heralde bu markanın çalışcağını sanmıyom enova iyi diye biliyom şuan yani onuda satıcı bi abim üreticide yani işte yapanlardan merdiven altı swiss protech falan bir sürü şey var ve enova çok iyi şuan diyo kullandığımdan değil ama çok para vermişin türkiyedeki ilaçlara göre düşünürsek 

Evogen iyi marka yarışma yapan arkadaşlarım var ama 2 bin o kadar ilaca fazla 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Müfit Can, 20 dakika önce yazdı:

Evogen iyi marka yarışma yapan arkadaşlarım var ama 2 bin o kadar ilaca fazla 

Ya once 1737 tl verdim. Sonra 200 tl daha istedi. Gonderdim. Sonra dedi 1000 daha gonderirsen iste bi kac tane daha alalim. Bende gondermedim. Belki oda icinden ilaclari almistir bilmiyorum. Normalde 500 500mg olmasi lazim. Emin olamadigim icin buraya yazdim. Bunun uzerini sanirim burak hocadan tamamlayacagim. Ancak 2000 tl bu ilaclar pahali oldugunu dusunmuyorum cunku suan kaliteli bir testo enant icin 600tl istiyolar zaten. 250 10 ampul.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

O markanın fiyat listesi var bende kardesim o 4 ilaç en fazla 1.100 tutar , yurt dışı ilaç olmadı mı fiyatları bellidir 250-300

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Müfit Can, 8 dakika önce yazdı:

O markanın fiyat listesi var bende kardesim o 4 ilaç en fazla 1.100 tutar , yurt dışı ilaç olmadı mı fiyatları bellidir 250-300

Herkes farklı fiyata satıto tek fiyata bağlı olmamak lazım ilk el fiyatı varsa o önemli ilk el fiyatı o kadarsa çok pahalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Simdi bizim spor salonundan bi hocaya sordum. Dedim bizi öptülernheralde. Oda kendi saticisini aradi sordu .Oda en fazla 800 tl tutar Ankara urunu bunlar dedi.

Bana resimdeki markayi onerdi 10 hafta testo bolde kuru icin 1600 tl fiyat verdi. 500mg 

Asagidaki markaya bakin faturasi bile var adamin. 

IMG-20220305-WA0022.jpg

IMG-20220305-WA0017.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Dostum kendini kandırma bence ilk el fiyatı falan şimdiden geçmiş olsun

Nisay67, 56 dakika önce yazdı:

Simdi bizim spor salonundan bi hocaya sordum. Dedim bizi öptülernheralde. Oda kendi saticisini aradi sordu .Oda en fazla 800 tl tutar Ankara urunu bunlar dedi.

Bana resimdeki markayi onerdi 10 hafta testo bolde kuru icin 1600 tl fiyat verdi. 500mg 

Asagidaki markaya bakin faturasi bile var adamin. 

IMG-20220305-WA0022.jpg

IMG-20220305-WA0017.jpg

Hocada maşallah hic kaçırmamis 

• ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Müfit Can, 3 dakika önce yazdı:

Dostum kendini kandırma bence ilk el fiyatı falan şimdiden geçmiş olsun

Mufit kardesim ben. İfbb pro yarismaci hocadan aldim. İllaki kar koymustur ustune. Biz bu ilaclara baska nasil ulasocaz bilmiyorum. Simdi bu adamlarda sahtecilik yapiyorsa biz kime guvenicez. Adam ifbb pro karti var ya 

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, Şimdi yazdı:

Mufit kardesim ben. İfbb pro yarismaci hocadan aldim. İllaki kar koymustur ustune. Biz bu ilaclara baska nasil ulasocaz bilmiyorum. Simdi bu adamlarda sahtecilik yapiyorsa biz kime guvenicez. Adam ifbb pro karti var ya 

Bak ilaçlar çalışıyor ondan yana sıkıntı yok bende kefilim ankara merkezî spor salonundan geliyor hatta ama fiyatı biraz fazla demek istediğim , o marka içinse dediğim gibi maalesef hiç görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Müfit Can, 1 dakika önce yazdı:

Bak ilaçlar çalışıyor ondan yana sıkıntı yok bende kefilim ankara merkezî spor salonundan geliyor hatta ama fiyatı biraz fazla demek istediğim , o marka içinse dediğim gibi maalesef hiç görmedim

Peki kardesim elimde simdi bunlar var ben hacim kuru istiyorum kurumak istemiyorim icinden masteronu cikarip 250 250 enant ve bolde mi alayim 500 500 gideyim haftalik ne diyosun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, Şimdi yazdı:

Peki kardesim elimde simdi bunlar var ben hacim kuru istiyorum kurumak istemiyorim icinden masteronu cikarip 250 250 enant ve bolde mi alayim 500 500 gideyim haftalik ne diyosun?

Kaçıncı kürünüz boy kilo ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

2017 de deca boldenon yaptim 10 hafta 500 500.  66 dan 74 kg ciktim. Ozamanda omega meds ilac verdi yine milli takimdan hoca vardi ondan aldim. Galenika testoydu ama.

Suan 1.74 boy 67 kilom fitness antrenoruyum. Yas 38 .hergun 6, 7 saat pilates fitness dersi veriyorum. 10 binin uzerinde adim atiyorum. Kan tahlili yaptirdim karaciger kolestrol hepsi zimba gibi. Haftada 5 gun ant yapabilirim. 2. Kurum olacak yani. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, 1 dakika önce yazdı:

2017 de deca boldenon yaptim 10 hafta 500 500.  66 dan 74 kg ciktim. Ozamanda omega meds ilac verdi yine milli takimdan hoca vardi ondan aldim. Galenika testoydu ama.

Suan 1.74 boy 67 kilom fitness antrenoruyum. Yas 38 .hergun 6, 7 saat pilates fitness dersi veriyorum. 10 binin uzerinde adim atiyorum. Kan tahlili yaptirdim karaciger kolestrol hepsi zimba gibi. Haftada 5 gun ant yapabilirim. 2. Kurum olacak yani. 

Abi 

1-16 testo 500

1-15 boldenon 200

5 hafta 50 mg turinabol

Sana fazlasıyla yetecektir. Çok ilaç çok gelişim değildir aksine sadece yan etkidir. 

Eğer kür iyi gelir ve uzatmak istersen kür bittikten sonra 6 hafta 250 testo gidip sonra yine sonuçlarınıza göre 500 enantat 300 primo yaparsınız

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Müfit Can, 4 dakika önce yazdı:

Abi 

1-16 testo 500

1-15 boldenon 200

5 hafta 50 mg turinabol

Sana fazlasıyla yetecektir. Çok ilaç çok gelişim değildir aksine sadece yan etkidir. 

Eğer kür iyi gelir ve uzatmak istersen kür bittikten sonra 6 hafta 250 testo gidip sonra yine sonuçlarınıza göre 500 enantat 300 primo yaparsınız

Sağol kardeşim. Turinabol 50 fazla degil mi. Gunde 3 kerede 30 mg alsam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, 2 dakika önce yazdı:

Sağol kardeşim. Turinabol 50 fazla degil mi. Gunde 3 kerede 30 mg alsam?

Yok abi sorun yok kendimde o dozlarda kullandım ilk başlarda bunda sorun 5. Haftadan sonra başlıyor 5 haftadan uzun olursa sıkıntı danabol le karıştırma aynı değil abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Müfit Can, 2 dakika önce yazdı:

Yok abi sorun yok kendimde o dozlarda kullandım ilk başlarda bunda sorun 5. Haftadan sonra başlıyor 5 haftadan uzun olursa sıkıntı danabol le karıştırma aynı değil abi 

Eyvallah bro 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, 1 dakika önce yazdı:

Eyvallah bro 👍

İstediğin zaman bı sorun sıkıntı olursa buraya yazarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

@Müfit Cangayet yardımcı olmuş.Şu an ben de evogen kullanıyorum decası 250lira ordan pay biçin.Madem ilaçları sattı size satan kişi niye kürünüzü o yazmadı ne yapacagınızı filan.Gerçekten mide bulandırıcı bir camia ya >:(

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Vural2, 21 saat önce yazdı:

@Müfit Cangayet yardımcı olmuş.Şu an ben de evogen kullanıyorum decası 250lira ordan pay biçin.Madem ilaçları sattı size satan kişi niye kürünüzü o yazmadı ne yapacagınızı filan.Gerçekten mide bulandırıcı bir camia ya >:(

Ya ben bi arkadas araciligyla telefonda gorustum. Bana 1737 tl gonder dedi gerisine karisma seni pitbull yapicam dedi. Eyvallah dedim gonderdim 2 gun sonra 200 tl daha istedi gonderdim. Sonra 1000 tl daha ekleyelim sunu alalim bunu alalim ben gondermedim. Sonra iste ilaclari gittim elden aldim. Simdi isim var sonra konusalim filan dedi. O 1000 tl gondermedigim icin belkide. Bende bisey demedim. Daha tanidikla is yapmam zaten. Benim hatam ilac mg ve kac flakon onu sormadan direk parayo gondermem. Simdi desemki bu 250 mg filan. O paraya bu kadar dicek 1000 daha gonderseydin 500 500 yapicaktik dicek. Adam iffb pro kartli suan hala yarisan musabik bir yarismaci 5. Kademe antrenor federasyonda. Ama şöyle bi konu var. 250 mg 10 ampul sp labs 600tl fiyat veren oldu. O hesaba bakarsan aldigim urunlerin fiyati normal gibi duruyo. İlaclari check ettim hem qr kodu var hem kazimali sifresi var. Ama 2000 tl veriyosamda 500 500 10 hafta kur alinirdi diye dusunuyorum. 

Birde sormak istedigim birsey var. İlk 5 hafta testo enant boldenon cypionat son 5 hafta testo enant deca kuru olur mu? Biriside boyle bir kur önerdi.

IMG-20220305-WA0021.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Vural2, 21 saat önce yazdı:

Kanka onun içinde deca yoktur diye düşünüyorum, testo kullanıyorsan aldığın testonun dozunu düşür bari :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Nisay67, 3 saat önce yazdı:

Ya ben bi arkadas araciligyla telefonda gorustum. Bana 1737 tl gonder dedi gerisine karisma seni pitbull yapicam dedi. Eyvallah dedim gonderdim 2 gun sonra 200 tl daha istedi gonderdim. Sonra 1000 tl daha ekleyelim sunu alalim bunu alalim ben gondermedim. Sonra iste ilaclari gittim elden aldim. Simdi isim var sonra konusalim filan dedi. O 1000 tl gondermedigim icin belkide. Bende bisey demedim. Daha tanidikla is yapmam zaten. Benim hatam ilac mg ve kac flakon onu sormadan direk parayo gondermem. Simdi desemki bu 250 mg filan. O paraya bu kadar dicek 1000 daha gonderseydin 500 500 yapicaktik dicek. Adam iffb pro kartli suan hala yarisan musabik bir yarismaci 5. Kademe antrenor federasyonda. Ama şöyle bi konu var. 250 mg 10 ampul sp labs 600tl fiyat veren oldu. O hesaba bakarsan aldigim urunlerin fiyati normal gibi duruyo. İlaclari check ettim hem qr kodu var hem kazimali sifresi var. Ama 2000 tl veriyosamda 500 500 10 hafta kur alinirdi diye dusunuyorum. 

Birde sormak istedigim birsey var. İlk 5 hafta testo enant boldenon cypionat son 5 hafta testo enant deca kuru olur mu? Biriside boyle bir kur önerdi.

SP kullansaydın keske o fiyatlar normal SP ye ben orjiniak İran’ı 10 ampül 425 den alıyorum SP de o fiyatlarda Balkan’la beraber 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, 3 saat önce yazdı:

Sen dediğimi yap abi bu sporu yapıyorsan sadece testo bile yeter bilen birisine o yüzden yazdığım kür çok iyi çokta verim alırsınız pişman olmazsınız.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.