Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatman

Yüksek östrojen

Önerilen İletiler

fatman    28

500mg testo 400mg tren küründeyim 3günde 1 yarım arimdex kullanmama böyle östrojen böyle cıktı cok şaşırttı neden olabilir prolaktini tren calısıyormu diye beklettim testo ve diğer sonuçlar 1 2 güne çıkacak 

test.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatman    28
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Arimidex dozunu ve sıklığını arttırabilirsin 2 günde ya da 3 günde 1 tam tablet gibi

öyle düşünüyorum 3 günde 1 tablet yapacağım normal de yarım yeterken neden bu kadar artmış o şaşırttı  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Ast ve Alt değerler iyi görünüyor.

Testo normal değerleri almış fakat birlikte işleyiş gösteren
E2 (östradiyol), Lh ve Prolaktin hala üst seviyelerde.

Ast ve Alt hala yüksek olsa karaciğerin yükü devam etmekte ve anti tepki veriyor diyebilirdim ama sabret.

Evet 3 günde 1 tablete çıkartmak veya 2 günde bir yarım tablete çıkartmak mantıklı bir seçim. Zaman istiyor.

Her bünye farklı tepki verdiği gibi her ilaç ve her kür de aynı gelişim ve iyileşmeyi göstermiyor.

ZMA kullanımını, B6-B12 ve C vitamini kullanımını ek olarak toksinleri uzaklaştırmak adına yeşilliğe yüklenmen,
ek olarak her akşam yatmadan 2 saat kadar önce 1 bardak soğuk suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyip karıştırıp içmeni ve
hormonların daha hızlı toparlanması adına hafta da 2 kez kısa süreli orta şiddetli sauna ve imkanın varsa bu süreçte 1 kez de olsa hacamat yaptırmanı veya
kan değerlerin el veriyor ise 1 ünite kan vererek hızlıca temizlenip, sirkülasyonun sağlanması faydalı olacağını düşünüyorum.

Sağlıklı sporlar...

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam 

1 hafta önce 1 ünite kan verdim hgb 18lerdeydi magnezinc b vitamini nac600 düzenli kullanıyorum , e2ye bağlı şunu da sormak istiyorum ereksiyon ve libido sorunum vardı sanırım bu yüzdenmiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
fatman, 22 dakika önce yazdı:

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam 

1 hafta önce 1 ünite kan verdim hgb 18lerdeydi magnezinc b vitamini nac600 düzenli kullanıyorum , e2ye bağlı şunu da sormak istiyorum ereksiyon ve libido sorunum vardı sanırım bu yüzdenmiş 

Kızılay'da mı kan verdiniz acaba?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
hectordoyle, Şimdi yazdı:

evet hocam kızılayda kızılaya verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
fatman, Şimdi yazdı:

evet hocam kızılayda kızılaya verdim 

Ben yaklaşık 3 ay önce kızılaya kan vermeye gittiğim zaman anket kısmında tamoksifen sitrat kullandığımı belirtmiştim, kalıcı ret yedim. Şimdi tekrardan kızılaya gidip yeni bir forum doldurup tekrar kan verebiliyor muyum yoksa benim kalıcı ret kayıtlara mı geçti? Çünkü kızılay dışında dahiliyede vs. kan verebiliyormuşum sadece tam emin değilim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Ben yaklaşık 3 ay önce kızılaya kan vermeye gittiğim zaman anket kısmında tamoksifen sitrat kullandığımı belirtmiştim, kalıcı ret yedim. Şimdi tekrardan kızılaya gidip yeni bir forum doldurup tekrar kan verebiliyor muyum yoksa benim kalıcı ret kayıtlara mı geçti? Çünkü kızılay dışında dahiliyede vs. kan verebiliyormuşum sadece tam emin değilim

hocam ben tomoksifen kullanmadım testte sordu hayır dedim kalıcı ret işlemeni bilmiyorum telefon üzerinden arayıp sorabilirsin veremezsiniz derlerse kan alma işlemi var (Flebotomi) onu yaptırabiliriz hangi bölüm yapıyor bilmiyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
hectordoyle, 33 dakika önce yazdı:

Şu konuda bilginiz varmı? kan tahlili istediğim doktora gitsem ostrojen için arimidex istesem yazar mı acaba yoksa kovar mı :D ? sgk karşılıyor sonucta 200tl vermektense iyidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
fatman, 35 dakika önce yazdı:

Şu konuda bilginiz varmı? kan tahlili istediğim doktora gitsem ostrojen için arimidex istesem yazar mı acaba yoksa kovar mı :D ? sgk karşılıyor sonucta 200tl vermektense iyidir 

Yapılabilir evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
gönderildi (düzenlendi)
fatman, 6 saat önce yazdı:

500mg testo 400mg tren küründeyim 3günde 1 yarım arimdex kullanmama böyle östrojen böyle cıktı cok şaşırttı neden olabilir prolaktini tren calısıyormu diye beklettim testo ve diğer sonuçlar 1 2 güne çıkacak 

test.png

Batma yanma vs olmadı mı hiç   Bu arada prolaktini de çok yüksek müdehale gerekli bence 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Batma yanma vs olmadı mı hiç   Bu arada prolaktini de çok yüksek müdehale gerekli bence 

Batma yanma vs olmadı hiç prolaktin konusunu ise konuda belirttim (prolaktini tren calısıyormu diye beklettim) testten sonra yarım cabaser attım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.