Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burakyldz

Ilk kür ağrı ve şişliik

Önerilen İletiler

burakyldz    10
merhaba , ilk kürüme girdim . rimabolon+sustanon kullanıyorum. enjeksiyonu bi tanıdığıma yaptırıyorum yıllardır kür yapanlara iğne vuruyor. enjeksiyonu herşeyini doğru yaptı. ama benim ilk enjeksiyında acayip bir ağrı ve ödem oldu kalçamda morarma , yeşillenme felan yoktu. ikincisindede aynı ama üçüncü dozu yaparken içerisine e vitaminide karıştırdım. bu seferde cumartesi sabah yaptık. gece sızlamaya başladı sabaha kadar. sabah kalkınca geçmişti sızlaması ama ufaktan ağrı vardı. pazartesi günü ağrı ve ödem arttı salı günüde aynı sağ bacağımın üzerine basamıyorum antremanıda etkiliyor. bugun biraz hafiflemeye başladı. size sormak istediğim neden böyle oluyor enjeksiyonda sıkıntı yok herşeydoğru. her dozdan sonra böyle mi olucak yoksa antremanları düzgün yapamıyorum morelimi bozuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mhmt38    302
burakyldz, 32 dakika önce yazdı:
merhaba , ilk kürüme girdim . rimabolon+sustanon kullanıyorum. enjeksiyonu bi tanıdığıma yaptırıyorum yıllardır kür yapanlara iğne vuruyor. enjeksiyonu herşeyini doğru yaptı. ama benim ilk enjeksiyında acayip bir ağrı ve ödem oldu kalçamda morarma , yeşillenme felan yoktu. ikincisindede aynı ama üçüncü dozu yaparken içerisine e vitaminide karıştırdım. bu seferde cumartesi sabah yaptık. gece sızlamaya başladı sabaha kadar. sabah kalkınca geçmişti sızlaması ama ufaktan ağrı vardı. pazartesi günü ağrı ve ödem arttı salı günüde aynı sağ bacağımın üzerine basamıyorum antremanıda etkiliyor. bugun biraz hafiflemeye başladı. size sormak istediğim neden böyle oluyor enjeksiyonda sıkıntı yok herşeydoğru. her dozdan sonra böyle mi olucak yoksa antremanları düzgün yapamıyorum morelimi bozuyor.

Sustanon ödem yapan bir ilaç eczane olsa da. E vitamini biliyorsun Zaten. Enjeksiyon sonrası yürüyüş yap. Oraya asla dokunma. Enjeksiyonu antreman sonrası yap. Önce yaparsan ağırlık altında ezilince ağrı ve ödem yaptığını farkettim 2 ay önce. Benim tavsiye edebileceklerim bunlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon ödem yapan bir ilaç eczane olsa da. E vitamini biliyorsun Zaten. Enjeksiyon sonrası yürüyüş yap. Oraya asla dokunma. Enjeksiyonu antreman sonrası yap. Önce yaparsan ağırlık altında ezilince ağrı ve ödem yaptığını farkettim 2 ay önce. Benim tavsiye edebileceklerim bunlar.

teşekkür ederim peki bu ödem ve ağrı için soğuk pressm, daha iyi yoksa sıcak pressmi ? ve volteren krem sürsem iyi gelir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16

Hocam herkes fast jel öneriyor bi dene istersen ve soğuk sıcak press aralıklarla yapa bilirsin ben öyle yapıyorum etkisini görüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

pamuğa alkol döküp ödem bölgeye koy 15-20dk fazla tutma günde 2kere yap benim ağrımı o aldı 1hafta antraman yaptırmamıştı banada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
j00x0, 4 dakika önce yazdı:

pamuğa alkol döküp ödem bölgeye koy 15-20dk fazla tutma günde 2kere yap benim ağrımı o aldı 1hafta antraman yaptırmamıştı banada 

her enjeksiyon sonrası böyle mi olucak hiç heves bırakmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
burakyldz, 13 dakika önce yazdı:

her enjeksiyon sonrası böyle mi olucak hiç heves bırakmıyor

Sustanon kullanıyorsan malesef bana mr. Olympia olacaksın sustanon kullan deseler yine kullanmam öyle nefret ediyorum bu ilaçtan ama enjeksiyonu az sıcak suda bekletip sonra ilacı çekip vurabilirsin ben definasyon da öyle yapıyorum sıkıntı falan çekmiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Müfit Can, 25 dakika önce yazdı:

Sustanon kullanıyorsan malesef bana mr. Olympia olacaksın sustanon kullan deseler yine kullanmam öyle nefret ediyorum bu ilaçtan ama enjeksiyonu az sıcak suda bekletip sonra ilacı çekip vurabilirsin ben definasyon da öyle yapıyorum sıkıntı falan çekmiyorum 

tamam teşekkür ederim dediğinizi yapıcam tek enjektöre primo+susto+e vitamini çekiyim sonra şırıngayı elimde ısıtırım yada peteğin üstüne korum ısıtıp yaparım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Ayrıca enjeksiyonu yapan arkadaşına söyle, mümkün olduğunca yavaş enjekte etsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
burakyldz, 54 dakika önce yazdı:

tamam teşekkür ederim dediğinizi yapıcam tek enjektöre primo+susto+e vitamini çekiyim sonra şırıngayı elimde ısıtırım yada peteğin üstüne korum ısıtıp yaparım 

Sıkıntı devam ederse test e geç çektiğin zahmete değecek bı ilaç değil , ayrics dediği gibi yavaş enjekte et , ilaç prospektusunde yavaş enjekte edin diyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.