Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alisen05

Kür sonrası testis kücülmesi ve isteksizlik

Önerilen İletiler

alisen05    0

18-19 Yaşımda Hafif Bir Kür Kullandım Only Testo ve Yanında Clenbuterol Gibi 1-2 Yağ Yakıcı Ürün Kür Sonrası Pct Olarak Preglyn Kullandım Ama Tecrübesizliğimden Salonda Kullanan Kişilerden Yardım Aldım 1 Dozu Normal Vurup 2 Dozu Yarım Yamalak Vurdum Diye Hatırlıyorum. Şimdi Araştırdığımda Klomen Gibi Ekstra Pctde Dikkat Edilen Bir Çok Ünsur Gördüm.

Kürden Sonra Saç Dökülmesi ve Testis Küçülmesi Yaşadım. 3 Yıl Oluyor Testis Küçülmesi ve İsteksizlik Geçmedi. Bunun Sebebi Ne Olabilir Klomen Kullanmamam veya Yarım Preglyn Vurmam Gibi Faktörler mi ? 1-2 Kişiye Gösterdim Değerlerin Gayet Normal Diyor. Nasıl Düzeltmemi Önerirsiniz Yardımcı Olursanız Sevinirim

Şuanki Test Sonucum

6214be7e8ca19_uanki.thumb.PNG.01b27c3ae087e017611b01f927663892.PNG

Pct Sonrası Değerlerim 3 Yıl Önceki

6214bf5a0e8fc_3YILNCE.thumb.PNG.76e1b91aafdcb7fb6be1c2eb9f30d7c7.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.793

Testler doğru mu bilmiyoruz, eğer doğruysa östrojenin düşük onun için libido sorunu yaşayabilirsin...Pct klomen+tamoksifen le yapılmalı.Pregnyl doku gelişimi ve hipofiz sonrası için test anlamında bir ilaç.

Belki de kullandığın steroid boştu veya underdozdu.3 yıl önceki değerlerin hiç kapanmamış gibi...

Östrojenini arttırmaya çalışabilirsin, bitkisel östrojen içeren gıdalar mevcut.Ya da 20 gün bir tablet klomen kullanmayı düşünebilirsin...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alisen05    0
metinav, Bir saat önce yazdı:

Testler doğru mu bilmiyoruz, eğer doğruysa östrojenin düşük onun için libido sorunu yaşayabilirsin...Pct klomen+tamoksifen le yapılmalı.Pregnyl doku gelişimi ve hipofiz sonrası için test anlamında bir ilaç.

Belki de kullandığın steroid boştu veya underdozdu.3 yıl önceki değerlerin hiç kapanmamış gibi...

Östrojenini arttırmaya çalışabilirsin, bitkisel östrojen içeren gıdalar mevcut.Ya da 20 gün bir tablet klomen kullanmayı düşünebilirsin...

Hocam Kür İçi Test Yapmıştım Testosteron seviyesi çok yüksek çıkmıştı sanırım o ilacin çalıştığını gösteriyor. Bende Yalancı Jinekomasti mevcut Östrojen düşüklüğü bundan sebep olabilir mi ? 

Ayrıyeten Klomen ve Preglyn gibi tekrar pct yapıyım mı diye sorduğumda boşa pct yapmanın kalıcı zararları olabilir gibi dönüş aldım Klomen kullanmamın bi yan etkisi olur mu ?

İlgilenip cevap yazdığınız için teşekkürler

Buda Bahsettiğim Kür İçi Yaptığım Testlerden Biri

6214eaf41cb50_krii.thumb.PNG.401d9f2c5717158f398b934018339d1b.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793

Üstteki attığın testlere göre konuştum, bu son attığın durumu, farklı bir yere taşıyor...Total testosteronun çok daha yüksek olması gerekiyor steroid alıyorsan.Eskiden ölçülemiyordu çoğu lab. da donanım yetersizliğinden...Küre başlamadan önce yaptırdığın test olsaydı doğal durumunu kıyaslama şansımız olurdu...

Yalancı jinekomasti diye bir tanımlama duymadım.Jinekonun oluşmasına neden olan östrojen, prolaktin gibi hormonların aşırı üretimidir.Yalancısı yağ dokusu oluşması şeklinde anlaşılırsa bunun hormonel tarafı yok diyebiliriz.Dolayısıyla östrojenin bununla etkileşimi söz konusu değil.

Buradan yazdığımız yorumlar sizin verdiğiniz bilgilere göredir.Kimse müneccimlik yapmamızı beklemesin.Çoğu zaman gereken bilgiyi dahi aktarmıyorsunuz, konu uzuyor da uzuyor...

Yapılan kürün süresini, kullanılan doz, kullanılan steroidlerin tipleri, bu süreçte extradan alınan ilaçlar veya suplementler, yaptırılan testler vb. bir çok şey akatarılıp ona göre yardım istemeniz doğru yorum yapabilmek için gerekli.Yoksa hatalı yönlendirme yapmış oluruz...

Klomenin zararlı bir yanı yok, ara ara veya pct anlamında kullanılabilir.Sadece dikkat edilecek yanı, bazı hassas kişilerde östrojenin aşırı yükselmesinin kontrol edilmesi gereği olmasıdır.Östrojen aşırı yükseldiğinde bu direkt meme dokularını uyarıp büyütebilir.Bu risk çoğu ilaç ve hormonda vardır.Her zaman bilinçli olmak gerekiyor.

Tekrar belirtiyorum eğer son güncel testin doğru şekilde yapıldıysa, göze çarpan sadece östrojen seviyesi var.Onun dışında sıkıntı çıkarabilecek bir şey yok.

Testis küçülmesini çoğu kişi anlamıyor farkında da değil, evet diyende psikolojik olarak bakıyor çoğunlukla.Saç dökülmesi genetik yatkınlık veya stres faktörü yoksa, belki dht artışıyla yada vitamin eksikliğinden olabilir.Bunu anlamak zor buradan...

Keten tohumu, hayıt, soyalı gıdalar, meyan, adaçayı, melek otu gibi doğal destekler, östrojeni arttırır...İlla ilaç kullanmak gerekmez basit durumlarda...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.