Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roamcx

Kürümü nasıl yapmalıyım? yardım lütfen.

Önerilen İletiler

roamcx    0

Arkadaslar selam bu islerde biraz yeniyim de bir seyi anlamadım size sorayim. fotolarda gordugunuz gibi 2 urun var elimde prop ve enentat. Propta 100mg 5mg/2 vial yazıyor

enentatta 250mg 10ml. simdi bu proptan yanındaki enentatın etkisini gormek icin 2.5 kati fazla ml mi vurmam gerektiği anlamına geliyor? yani kürüm mesela 200mg test ise bu proptan haftada 500 mu vurmam gerekiyor? Teşekkürler cevaplarınız için.

625986BA-52D4-4929-9C15-D4CF09637918.jpeg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roamcx    0
Testocu, 1 dakika önce yazdı:

prop ile enantate kullanılmaz sadece biri amaca göre kullanılır 

Yok sadece propionat kullanıyorum zaten suan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    149

haftalık 300 veya 400 mg prop  yeterlidir genellikle , enantate etkisini görmen nispeten daha zordur su tutması çok az oldugu için , 300 mg prop  şişeden 3 ml çekeceğin  anlamına gelir , ama kullanımı haftada 3 e bölünmüş şekilde 100 mg veya 4 e bölnmüş şekilde 100 mg vurmaktır 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roamcx, 24 dakika önce yazdı:

Yok sadece propionat kullanıyorum zaten suan

ne kadar süredir kullanıyorsun etkisini gördün mü? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Testocu, 44 dakika önce yazdı:

haftalık 300 400 mg prop  yeterlidir genellikle , enantate etkisini görmen nispeten daha zordur su tutması çok az oldugu için 

Her testosteron su tutar şu prop daha az tutar kafasından çıkın artık.Enanthate tutar propta tutar azı çoğu yok.Sadece yarılanma süreleri farklı brom

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    149

kaynagı bulursam yazarım enantate yüzde 45 propionat  yüzde 5 oranında östrojene dönüşüyor diye okumuştum bunun sonucunda prop cok az su tuttugu enantate ın daha fazla su tuttugu söylenebilir 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

5mg/2 vial değil,

5 ml/2 Vial yazıyor.  Yani bir şişe 5 ml  ve her bir kutuda 2 şişe var. Her 1 ml 100 mg propionat içeriyor.

İlaçlarda her zaman 1 ml'de olan mg yazılır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639

10 ml 1 vial yerine neden 5 ml 2 vial şeklinde yapmaya başladılar onu pek anlamadım. Bir ilaç üreticisi için 10 ml 1 vial daha iyi olabilir ancak ilacı tam karıştıramıyorsa vs. 1 şişeye 5 ml yapması da mantıklı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

10 ml 1 vial yerine neden 5 ml 2 vial şeklinde yapmaya başladılar onu pek anlamadım. Bir ilaç üreticisi için 10 ml 1 vial daha iyi olabilir ancak ilacı tam karıştıramıyorsa vs. 1 şişeye 5 ml yapması da mantıklı olabilir

5 ml şişe fiyatları daha uygundur.

Kapak kapatma makinasını 5 ml şişeye göre almıştır, mecburen 5 ml şişe kullanıyordur.

Homojen karışımdan ziyade bence çok daha basit bir nedeni vardır gibime geliyor :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639
Rdm, 30 dakika önce yazdı:

5 ml şişe fiyatları daha uygundur.

Kapak kapatma makinasını 5 ml şişeye göre almıştır, mecburen 5 ml şişe kullanıyordur.

Homojen karışımdan ziyade bence çok daha basit bir nedeni vardır gibime geliyor :) 

Bu aklıma geldi ancak toplu bir şekilde alındığı zaman 10 ml vial daha ucuza denk gelir diye düşündüm. Belki de bu yüzdendir :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    953
roamcx, 8 saat önce yazdı:

Arkadaslar selam bu islerde biraz yeniyim de bir seyi anlamadım size sorayim. fotolarda gordugunuz gibi 2 urun var elimde prop ve enentat. Propta 100mg 5mg/2 vial yazıyor

enentatta 250mg 10ml. simdi bu proptan yanındaki enentatın etkisini gormek icin 2.5 kati fazla ml mi vurmam gerektiği anlamına geliyor? yani kürüm mesela 200mg test ise bu proptan haftada 500 mu vurmam gerekiyor? Teşekkürler cevaplarınız için.

Aldığınız markalardan optimumun zamanında pendikte basılan üretim hanesinden bir görüntü paylaşmak isterim sizinle. Ne kullandığınızı bilin üzülmeyin sonra.

3dep.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    639
SPECTRE, 30 dakika önce yazdı:

Aldığınız markalardan optimumun zamanında pendikte basılan üretim hanesinden bir görüntü paylaşmak isterim sizinle. Ne kullandığınızı bilin üzülmeyin sonra.

Forumda biri novalife pharma primobolan kullanmıştı ve testosu referans aralığının üstünde 15< çıkmıştı ve satan kişi de primo DHT yi arttırıyor o yüzden teston artmıştır demişti :D Testosuna bir şey diyemem ancak diğer ilaçlarının içinde gerçek hammade olduğundan şüpheliyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Forumda biri novalife pharma primobolan kullanmıştı ve testosu referans aralığının üstünde 15< çıkmıştı ve satan kişi de primo DHT yi arttırıyor o yüzden teston artmıştır demişti :D Testosuna bir şey diyemem ancak diğer ilaçlarının içinde gerçek hammade olduğundan şüpheliyim

testosu boş marka yoktur muhtemelen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
roamcx, 12 saat önce yazdı:

Kısa ester ilaçları her zaman gün aşırı kullan bölerek farkı göeüceksin kanda her zaman stabil ve pik kalması çok etkili oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.