Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

therealsoldier

Güncel formum ve yarışma hazırlığı steroid kürü hakkında

Önerilen İletiler

herkese selamlar arkadaşlarım, abilerim 

yaşım 21 1 ay sonra 22 ye gireceğim 

boy 1,73 kilo 92 yağ oranım yüksek clean bulk yapıyorum fakat arada bir bozduğum oluyor cheatler, tatlılar vs. dirty bulk’a kaçtığı oluyor zaman zaman :) 

öğünlerimi aksatmıyorum günlük sabit beslenme planım şu; 

600-700 gram tavuk göğsü 

300-400 gram baldo pirinç (pişmemiş ağırlık)

yeşillik tüketmeye çalışıyorum genelde salatalık oluyor 

sabah 5 yumurta 4 sarılı 1 sadece beyaz yanında antrenman günleri 100-150 gram yulaf antrenman olmayan günler 50-80 gram 

2-3 günde 1 geceleri yağsız ton balığı yiyorum 80 gram

bunun haricinde çalıştığım yere yemek geliyor kırmızı etli, kıymalı, tavuklu olduğu zaman onlardan da yiyorum supplement olarak sadece vitamin kullanıyorum antrenman performansı için caffeine, citrulline malat, beta alanin ve kreatin

antrenman geçmişim 12 yaşımdan 16 yaşıma kadar dövüş sporlarıyla ilgilendim amatör olarak maçlara çıktım derecelerim var. 16 yaşımdan beridir de vücut geliştirme ile ilgileniyorum her zaman düzenli ve bilgili yapamadık tabii herkes gibi temmuz ayından itibaren disiplini bozmadan ilerliyorum.

hedefim yarışma yapmak profesyonel olmak mesleğimi bu iş haline getirmek, sizlerden kür konusunda ve benim hakkımda görüşlerinizi merak ettiğim için bu konuyu açıyorum forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın herkese mutlu pazarlar.

boxerli fotoğraf pumpsız 

diğer fotoğraf göğüs gününden

son olarak daha önce hiç bir ilaç kullanmadım basit yağ yakıcılar bile kullanmadım

29D821A5-4705-469F-8265-DE6AE1D00363.jpeg 9C0EB4EC-9027-465A-9146-60A9DFE186A8.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578

Merhaba;

Vucudun kürsüz bile gayet iyi durumda.Yılların çalışması ve disiplininden kaynaklanıyor olmalı, bu durum...

Genelde kür konusunda ilk öneri ya only testosterondur, yada vucudu biraz daha oturmuş olanlara boldenon gibi basit bir anabolik ilavesi oluyor.Bodenon yerine primobolan da olabilir seçenek olarak...

Kütlen fazla olmasına rağmen aşırı bir sırıtma yok görüntüde ve taşıyabiliyorsun...Ben ilk adımda ne bulk ne de definasyon olayına girmeden temel bir kürle başlamanı öneririm.Vucudunda fazlalıklar bu kürle temizlenir atılır ve ortaya gerçek sen çıkar.Ondan sonra hangi yöne gitmek istiyorsan, onu tercih edersin.

Salonda senin yaş ve boyda bir kardeşte ilk küründe boldenon kullandı.İkinci küründe deca+boldenon kullandı.Resmen her tarafı patladı omuzlar kafa kadar oldu :) 

Herkes aynı olacak diye bir şey yok fakat iyi gelişim kaydetmek için de, ilk yapılan kürler sihirli bir dokunuş gibi etki ediyor vucuda...

Steroid kullanımları, ciddi bir amacı yoksa kişinin sonucunda götürüsü olabilen uygulamalardır.Riske girmeye değer mi, bunu herkesin enine boyuna oturup düşünmesi gerekir.İleride çeşitli sorunlara neden olabilir...Herşeyi göze aldıysan, doğru ürün satan, güvenilir ve her aşamada yardımcı olabilecek profesyonel biriyle çalışmanı tavsiye ederim.

Forum sayfasında sol altta whatsap ikonundan bu vasiflarda bir kişi ile iletişime geçebilir ve yardım alabilirsin...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba;

Vucudun kürsüz bile gayet iyi durumda.Yılların çalışması ve disiplininden kaynaklanıyor olmalı, bu durum...

Genelde kür konusunda ilk öneri ya only testosterondur, yada vucudu biraz daha oturmuş olanlara boldenon gibi basit bir anabolik ilavesi oluyor.Bodenon yerine primobolan da olabilir seçenek olarak...

Kütlen fazla olmasına rağmen aşırı bir sırıtma yok görüntüde ve taşıyabiliyorsun...Ben ilk adımda ne bulk ne de definasyon olayına girmeden temel bir kürle başlamanı öneririm.Vucudunda fazlalıklar bu kürle temizlenir atılır ve ortaya gerçek sen çıkar.Ondan sonra hangi yöne gitmek istiyorsan, onu tercih edersin.

Salonda senin yaş ve boyda bir kardeşte ilk küründe boldenon kullandı.İkinci küründe deca+boldenon kullandı.Resmen her tarafı patladı omuzlar kafa kadar oldu :) 

Herkes aynı olacak diye bir şey yok fakat iyi gelişim kaydetmek için de, ilk yapılan kürler sihirli bir dokunuş gibi etki ediyor vucuda...

Steroid kullanımları, ciddi bir amacı yoksa kişinin sonucunda götürüsü olabilen uygulamalardır.Riske girmeye değer mi, bunu herkesin enine boyuna oturup düşünmesi gerekir.İleride çeşitli sorunlara neden olabilir...Herşeyi göze aldıysan, doğru ürün satan, güvenilir ve her aşamada yardımcı olabilecek profesyonel biriyle çalışmanı tavsiye ederim.

Forum sayfasında sol altta whatsap ikonundan bu vasiflarda bir kişi ile iletişime geçebilir ve yardım alabilirsin...

hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için zaten bu forumu 4 5 aydır takip ediyorum ilaçları da 1 senedir kendi çapımda araştırma sürecindeyim tabii ki bu işi profesyonel yapmak meslek haline getirmek istediğim için profesyonel birisiyle kesinlikle çalışacağım sadece önden böyle bir konu açıp sizin gibi bilgili kişilerin kendim hakkında yorumlarını, ne ilaç kullanmam gerektiğini, podyum isteyen birinin yapması gerekenleri ve beslenme düzenim ile ilgili sohbet tadında olsun istedim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ClassicBB    1

Hocam keyfini kaçırmak istemem fakat fiziksel görüntünün bu sporda derece elde edebilecek gene sahip olduğunu düşünmüyorum. İstenileni değil de gerekeni yapar, çok çalışırsan aksini kanıtlayabilirsin fakat güncel halinle görüşüm bu şekilde. İlaç konusuna gireceksen de boyuna göre vücut kilogramın fazla. Diyete girip yağ oranını düşürdükten sonra ilaca girersen alacağın verim daha iyi olabilir ve sende aldığın etkiyi daha güzel gözlemleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@ClassicBB Yüksek yağ oranım ile gerçekten bu spora genetiğimin uymadığını söyleyen ilk sizsiniz tabii görüşünüze saygı duyarım fakat ben ''natural'' olarak 140 bench 180 squat çıkartabiliyorsam  şu an demek ki genetiğim uygundur ve yaşımın da küçük olması sebebiyle işimden gelen parayı bu spora yatırıyorum ileride sırf güzel dereceler almak için teşekkür ederim yine de. Küre başlamayı 1-2 hafta içerisinde düşünüyorum tekrar buradan günlük şeklinde paylaşım yapacağım kür süresince.

Güncel formum bu şekilde şu an 90 kg boy 173

WhatsApp Image 2022-05-02 at 19.10.43.jpeg WhatsApp Image 2022-05-02 at 19.10.44.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
justbaha    9
therealsoldier, 4 saat önce yazdı:

@ClassicBB Yüksek yağ oranım ile gerçekten bu spora genetiğimin uymadığını söyleyen ilk sizsiniz tabii görüşünüze saygı duyarım fakat ben ''natural'' olarak 140 bench 180 squat çıkartabiliyorsam  şu an demek ki genetiğim uygundur ve yaşımın da küçük olması sebebiyle işimden gelen parayı bu spora yatırıyorum ileride sırf güzel dereceler almak için teşekkür ederim yine de. Küre başlamayı 1-2 hafta içerisinde düşünüyorum tekrar buradan günlük şeklinde paylaşım yapacağım kür süresince.

Güncel formum bu şekilde şu an 90 kg boy 173

öncelikle tebriklerve başarılar diliyorum kariyerinde, kürüne gelicek olursak ta bol bol kas olsun diyelim ama 140 kg bench ile genetiğe anlam veremedim :D genetiği kötü olan birinin 140 kg bench atamıyor mu kafamda deli sorular :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
therealsoldier, 30.01.2022 - 14:18 yazdı:

herkese selamlar arkadaşlarım, abilerim 

yaşım 21 1 ay sonra 22 ye gireceğim 

boy 1,73 kilo 92 yağ oranım yüksek clean bulk yapıyorum fakat arada bir bozduğum oluyor cheatler, tatlılar vs. dirty bulk’a kaçtığı oluyor zaman zaman :) 

öğünlerimi aksatmıyorum günlük sabit beslenme planım şu; 

600-700 gram tavuk göğsü 

300-400 gram baldo pirinç (pişmemiş ağırlık)

yeşillik tüketmeye çalışıyorum genelde salatalık oluyor 

sabah 5 yumurta 4 sarılı 1 sadece beyaz yanında antrenman günleri 100-150 gram yulaf antrenman olmayan günler 50-80 gram 

2-3 günde 1 geceleri yağsız ton balığı yiyorum 80 gram

bunun haricinde çalıştığım yere yemek geliyor kırmızı etli, kıymalı, tavuklu olduğu zaman onlardan da yiyorum supplement olarak sadece vitamin kullanıyorum antrenman performansı için caffeine, citrulline malat, beta alanin ve kreatin

antrenman geçmişim 12 yaşımdan 16 yaşıma kadar dövüş sporlarıyla ilgilendim amatör olarak maçlara çıktım derecelerim var. 16 yaşımdan beridir de vücut geliştirme ile ilgileniyorum her zaman düzenli ve bilgili yapamadık tabii herkes gibi temmuz ayından itibaren disiplini bozmadan ilerliyorum.

hedefim yarışma yapmak profesyonel olmak mesleğimi bu iş haline getirmek, sizlerden kür konusunda ve benim hakkımda görüşlerinizi merak ettiğim için bu konuyu açıyorum forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın herkese mutlu pazarlar.

boxerli fotoğraf pumpsız 

diğer fotoğraf göğüs gününden

son olarak daha önce hiç bir ilaç kullanmadım basit yağ yakıcılar bile kullanmadım 

Merhaba naturel olarak iri bir kardeşimizsin. Bu tamamen sporun etkisini olduğu aşikar ama çoğunluğu genetik olduğunu küçüklükten beri iri veya şişman tabir ettiğimiz çocukluk geçirdiğini düşünüyorum. Sporu katarak dezavantajını avantaja ve avantajını daha iyi bir noktaya getirmişsin. Vücudun bana iri gelmesiyle beraber yağlı değilde sulu geldi gözüme, senin yerinde olsan şak diye ilk kür sonucunda yarışma düşünmezdim. Vücudun kas yapmaya irileşmeye elverişli bir vücut şahsen profesyonel düşüyorsan eğer ilk kür her zaman maximum randıman alırsın o yüzden ekonomik, zaman ve hırs eklersen ortalama 10/12 aylık bir kür yapmanı önerilirim. İster sırf Bulk ister Bulk definasyon ama bana sorarsan 9 ay Bulk 3 ay definasyon yapar 1 yıl dinlenme yapardım. (Not: bazı sporcular 3/4/5 yıl full kürde kalıyorlar onlarda artık bu işin top noktasında olduğu için onlar için normal) bu tamamen senin hedefin amaçın kafanda ki planlar göre kendine göre dizayn etmendir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@AS1L Öncelikle teşekkür ederim güzel görüşlerin için hocam, bende zaten dediğin gibi bir plan uygulamak istiyorum bi süre hoca arayışındaydım buldum G.A isimli hoca ile çalışıcam kendisi de aynı zaman da doktor biliyorsunuzdur güvenilir ve bilgili. Uzun süreli bir kür yapmak planım tabi hemen kürü yapıp yarışma olacak, vücudum patlayacak gibi düşünmüyorum yaşım çok geç değil uzun vadeye bölüp güzel kariyer peşindeyim çevremde ki bu sporu yapan insanların da ne kadar hızlı kütle kazandığımı bilmesi beni daha çok motive ediyor burada arkadaşlarım genetiğin bu spora yatkın değil dese de :) yine de dediğim gibi 1-2 hafta içerisinde planları ayarlayıp başlayacağım buraya da kür günlüğü açmayı düşünüyorum takip etmek isterseniz yorumlarınızı okumak zevkli olur teşekkürler tekrardan.

@justbaha öncelikle teşekkürler bahsetmek istediğim olay ilaçlı olarak salonumda girdiğim kilolara giremeyen insanlar var bunu ego olarak söylemiyorum farkındalık olarak söylüyorum sadece natural olarak temmuz ayından itibaren disiplinimi %90 bozmadım ve bu kilolarda set çalışabiliyorum küçüklükten beri ağır sporlar yapmamın etkisi de olabilir ama genetik olarak güçlü olduğum aşikar ilaçla bu kiloların iyice artması demek daha fazla kas kütlesini daha kolay kazanabiliyor olmam anlamına gelir bilmem anlata bildim mi. Yanlış anlaşılmış olabilirim ama benim önce ki arkadaşa yaptığım yorumdan bir şey çıkartmak yerine attığım post ile bana yardımcı olacak şekilde ilgili yorum ve bilgilerini paylaşırsan sevinirim teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.