Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cxjoqo

Askere gideceğim sizce ne yapmam gerek

Önerilen İletiler

cxjoqo    1

merhaba abiler şubat 2022 celbinde askerdeyim şu an bulktayım sizce definasyon yapıp mı gitmeliyim yoksa bulk devam etmeli mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    996
cxjoqo, 15 dakika önce yazdı:

merhaba abiler şubat 2022 celbinde askerdeyim şu an bulktayım sizce definasyon yapıp mı gitmeliyim yoksa bulk devam etmeli mi

kaç kilosun yağ oranın nasıl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cxjoqo    1
Askabar, 12 saat önce yazdı:

kaç kilosun yağ oranın nasıl 

normalde asla bu kiloda define düşünmem ama vaktim çok kısıtlı 70 kg oldum 56ydım vücut yağlandı biraz özellikle göbek bölgesi karın kaslarım gömüldü içeriye bide definasyonu özellikle karın için yapmak istiyorum ama askeriye ortamı kalıplı görünmekte önemli ne yapacağımı bilmiyorum abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    142

Kondisyon da bir sıkıntı yoksa o kadar önemli deil şu an senin durumunda bence ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    996
cxjoqo, 8 saat önce yazdı:

normalde asla bu kiloda define düşünmem ama vaktim çok kısıtlı 70 kg oldum 56ydım vücut yağlandı biraz özellikle göbek bölgesi karın kaslarım gömüldü içeriye bide definasyonu özellikle karın için yapmak istiyorum ama askeriye ortamı kalıplı görünmekte önemli ne yapacağımı bilmiyorum abi 

bence temiz büyümeye bak karın kası askerde pek bir işe yaramaz ama sırt bacak gibi kas grupları askerde iş görür. Askerde yeteri kadar beslenemeyeceğin için dönüşünde güzel define olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Kardeşim sen askeriyeyi çok farklı sanıyorsun.Ben vücudum p*ç olur diye ne kadar geç gitsem kar diye düşünüyorum.Suan istedigin kürü yap askerde koruyamazsın.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    142

Ben askerde salça kavanozlarından yapılan bar ve dumbell ile ek olarak şınav çekerek 2 haftada bir gittiğim izinlerde full body yaparak vücut çalışmıştım bilginize …

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.677
cxjoqo, 02.12.2021 - 12:51 yazdı:

Askerde zayıflayacağını düşünüyorum, tabii yaptığın yer ve stres durumuna göre.Onun için define olma bulkda daha garanti olur kilo koruma adına...

Eğitim birliklerinde pentatlon sahası ve çakma da olsa ağırlıklar spor aletleri olur.Oralarda günlük çalışılabilir.Onun dışında hafta sonları çarşı izninde yakınlarda bir salona gidilerek full body tarzı çalışmak da mümkün olabilir.İmkanlar daha fazla veya daha az olabilir, biraz da askerlikte düşülen yere göre şans işi bu...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.