Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MuscleBoxer

Rad140 - mk-677 - yk-11 long mix

Önerilen İletiler

Hulk34    18

F47615AB-00CE-48A1-AB1F-912D52C9A02C.thumb.jpeg.215c99c037be22c7e338a0e890538c5d.jpeg 1ADC57A8-9E97-406A-AE21-13FFC67E8B64.thumb.jpeg.a48f8b001a8afd6796be47f5f1509846.jpeg

Evet arkadaşlar 19 günlük kullanımım Mk677 Rad 140 Yk 11 Aynı poz da aynı üstle atmaya çalıştım öncesi ve sonrası bu şekilde bombeli büyüme sertleşme pump kas içi su tutumu gerçekleşti bi steroid değil Rad140 tan testo etkisi beklemeyin diyebilirim Testo propta bana noluyo diyordum. Ürün kolay günlük 1 ML alıyoruz Sertlik hissiyat güzel hatları belirginleştirdi 1 Ay daha kullanıp başka sarmslara daha define sarmslara dönebilirim kuru kas amaçladık biz bu sarmsla tavuk salata yulaf diyeti arada haftada bir bazen şeker aldım ne yazıkki mk 677 cidden acıktırıyor hissedilir derecede yan etkisi yok herhangi bir olumsuzluk hissetmedim olmadıda iyi hissediyorum pump doluluk sertlik güzel antrenmanlar da bi tık ağırlıklarım 10 15 20 kg kadar arttı zaten mikron mikron büyüyoruz ve kolay değil biliyorsunuz yoksa herkes arnold gibi gezerdi durum bu paylaşacağımı söyledim merak edip fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bu paylaşımı yapıyorum çünkü kendim dahil bu paylaşımları arıyorum internette herkese güzel sporlar iyi çalışmalar dilerim 🔥💪🏻

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MuscleBoxer    47
Hulk34, 2 saat önce yazdı:

F47615AB-00CE-48A1-AB1F-912D52C9A02C.thumb.jpeg.215c99c037be22c7e338a0e890538c5d.jpeg 1ADC57A8-9E97-406A-AE21-13FFC67E8B64.thumb.jpeg.a48f8b001a8afd6796be47f5f1509846.jpeg

Evet arkadaşlar 19 günlük kullanımım Mk677 Rad 140 Yk 11 Aynı poz da aynı üstle atmaya çalıştım öncesi ve sonrası bu şekilde bombeli büyüme sertleşme pump kas içi su tutumu gerçekleşti bi steroid değil Rad140 tan testo etkisi beklemeyin diyebilirim Testo propta bana noluyo diyordum. Ürün kolay günlük 1 ML alıyoruz Sertlik hissiyat güzel hatları belirginleştirdi 1 Ay daha kullanıp başka sarmslara daha define sarmslara dönebilirim kuru kas amaçladık biz bu sarmsla tavuk salata yulaf diyeti arada haftada bir bazen şeker aldım ne yazıkki mk 677 cidden acıktırıyor hissedilir derecede yan etkisi yok herhangi bir olumsuzluk hissetmedim olmadıda iyi hissediyorum pump doluluk sertlik güzel antrenmanlar da bi tık ağırlıklarım 10 15 20 kg kadar arttı zaten mikron mikron büyüyoruz ve kolay değil biliyorsunuz yoksa herkes arnold gibi gezerdi durum bu paylaşacağımı söyledim merak edip fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bu paylaşımı yapıyorum çünkü kendim dahil bu paylaşımları arıyorum internette herkese güzel sporlar iyi çalışmalar dilerim 🔥💪🏻

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim kaç kilo aldınız ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Rica ederim kg olarak başlamadan önce 88 kg şu anda aç sabah boş ağırlık 90 90.5 kg yalnız temiz clean bulk ile yapmaya çalıştığım için değerler yanıltabilir kalori açığı yine mecburen veriyorum. Yoksa form başka yerlere doğru gidiyor 4 ay önce 110 kg başladım spora öncesinde definasyon ağırlıklı gittim geçen sene malum pandemi girdi araya kapanmalar bıraktık 1.5 yıl toplamda ara vermeden yaptım bırakınca yağlandım hiç dikkat etmedim bu yılda başlayıp 3 ay definasyon yağ yakım ağırlıklı 88 i Görünce 110 kg clean bulk kararı aldım temiz devam ediyorum hem yağ yakıp hemde kütle almaya çalışıyorum haftada 4 antrenman yapıyorum geri kalan günler de de 2 gün on iki gün off şeklinde devam ediyorum 4 günlük bölgesel antrenman antrenman sonu 45 dk 5.5 speed eğimli yürüyüş bu şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Mutanium markasının çoğu ürününü kullandım suan kullandıgım tek marka memnunum gayet. 

Sende de kısa surede etki etmiş gayet basarılı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Güzel bir gelişim kaydetmişsin bilgilendirici konulara değinmişsin başarılarının devamını dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Hulk34, 19 saat önce yazdı:

Rica ederim kg olarak başlamadan önce 88 kg şu anda aç sabah boş ağırlık 90 90.5 kg yalnız temiz clean bulk ile yapmaya çalıştığım için değerler yanıltabilir kalori açığı yine mecburen veriyorum. Yoksa form başka yerlere doğru gidiyor 4 ay önce 110 kg başladım spora öncesinde definasyon ağırlıklı gittim geçen sene malum pandemi girdi araya kapanmalar bıraktık 1.5 yıl toplamda ara vermeden yaptım bırakınca yağlandım hiç dikkat etmedim bu yılda başlayıp 3 ay definasyon yağ yakım ağırlıklı 88 i Görünce 110 kg clean bulk kararı aldım temiz devam ediyorum hem yağ yakıp hemde kütle almaya çalışıyorum haftada 4 antrenman yapıyorum geri kalan günler de de 2 gün on iki gün off şeklinde devam ediyorum 4 günlük bölgesel antrenman antrenman sonu 45 dk 5.5 speed eğimli yürüyüş bu şekilde

Valla tek merak ettiğim acaba gerçekten kalıcı bir kas mı yoksa geçici su tutması mı bana gerçekten saf kas kütlesi lazım ona göre bende başlıcam bu mixe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Arkadaşlar gece çalıştığım için foruma bakamadım güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sarmslar en iyi etki için 3 4 ay kullanılmalı diye düşünüyorum tabi her ay tahlil alabiliriz hormon kontrolü yapılabilir ben 2. Aydan sonra tahlil almayı düşünüyorum baskılanan bir yer varmı diye kürle birlikte çok daha etkili olabileceği daha kuru daha pumplı olabileceği düşüncesindeyim tek başına long mix kullandığımda mk677 rad 140 yk 11 var içerisinde şaşırtıcı derecede damarlanma pump sıkı kuru kütle hissettirdi tabi birinci ay ikinci şişeyi sipariş sonrası kullanım sonrası tekrar paylaşacağım daha sonra ürünün definasyon cut mix ürününü deneyeceğim bakalım nasıl sonuçlar elde edeceğiz sarmslar her gün alındığı için her gün protein salınımı yapıyor diye düşünüyorum ilgili hipofiz bezine gh salınım emri veriyor biz uyurken sabah kalktığımda o doluluk etkisi güzel çünkü herkese iyi sporlar iyi forumlar başarılar dilerim hoşçakalın peptid türkiye ailesi görüşmek üzere 🙏🏻💪🏻🔥

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
Okty, 1 saat önce yazdı:

Memnun kaldıysan bende kullanmayı düşünüyorum nasıl temin edebiliriz

Forum kuralları gereği bunu söylemem ya da reklam yapmam yasak burada satıcı isimleri vermek yasak tedarikçi vs @Loving hoca burak abi ile konuyla alakalı daha uzman olarak görüşebilirsiniz. Ben ürünü objektif olarak değerlendirdim. Sebebi ise kendim dahi aratıyorum ürün ararken kullanan fayda gören varmı o yüzden bunu paylaştım. Sadece kullanan biriyim kendi araştırmanızı kendiniz yaparsanız herkese herşeye ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Sağlıklı günler dilerim. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Melo234    0
Hulk34, 17.11.2021 - 22:03 yazdı:

Merhaba arkadaşlar Mutanium Long Mix Mk677 40 Mg Rad 140 40 mg Yk 11 15 Mg mix ürünü 3 gündür kullanıyorum sarmlara bakarken burayı gördüm yorum yazmak istedim. Ne yaptı ürün çalıştımı evet çalıştı kasa su çekmeye dolmaya başladı günde  bir ml alıyorum pump yapıyor acıktırıyor hissettiriyor kendini 30 günlük kullanım sonrası öncesi sonrası paylaşabilirim. Fikir vermek amaçlı yazıyı yazmak istedim. Bir aylık kullanım sonrası etkisi olacağına eminim şimdiden kendini belli etti yan etki görmedim bi rahatsız eden kısmı yok. Acı bi tadı var güzel pump doluluk hissi var bir ay sonunda istediğim kuru kasa ulaşırsam ikinci şişeyi almayı düşünüyorum saygılar iyi forumlar dilerim

Knk nereden aldın banada söylermisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.