Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hakaeg

Yk-11

Önerilen İletiler

Hakaeg    3

Merhaba arkadaşlar ben exbiotech Yk-11 i 2 gündür günde 10 mg olarak rad 140 ile kombinledim Yk11 vücuda ne kadarda etki ediyor ortalama rad bende etkisini hemen göstermişti.Tecrubesi olanlar yazarsa sevinirim. 

tarihinde Hakanege91 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakanege91, 3 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ben exbiotech Yk-11 i 2 gündür günde 10 mg olarak rad 140 ile kombinledim Yk11 vücuda ne kadarda etki ediyor ortalama rad bende etkisini hemen göstermişti.Tecrubesi olanlar yazarsa sevinirim. 

Merhaba kardeşim  kullandığın süredeki deneyimini aktarır mısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Hakanege91, 2 saat önce yazdı:

Ben o ürünlere inanmıyorum şahsen o fiyatlara sarms kullanmak hayal gücü ben fikrim markayı kullanmadım bu arada türk malı olduğunu biliyorum sarms konusu öyle ucuz maliyetli değil.300-400 bandına satıyorlar komedi geliyor dolar 9.30 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakaeg    3
Yusakerimsarac, 6 saat önce yazdı:

Merhaba kardeşim  kullandığın süredeki deneyimini aktarır mısın ?

Kardeş Rad140 anında pump etkisi verdi kullandıktan 3¶gun sonra hafif bir taşak ağrısı oldu onun dışında kuvvet ve kütle artışı hissediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakaeg    3
Leepriest35, 6 saat önce yazdı:

Ben o ürünlere inanmıyorum şahsen o fiyatlara sarms kullanmak hayal gücü ben fikrim markayı kullanmadım bu arada türk malı olduğunu biliyorum sarms konusu öyle ucuz maliyetli değil.300-400 bandına satıyorlar komedi geliyor dolar 9.30 

Kardeş sarmsin hammaddesi çok pahalı değil diyolar ve Rad140 bende çok bariz calisti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Hakanege91, 21.10.2021 - 01:31 yazdı:

Kardeş sarmsin hammaddesi çok pahalı değil diyolar ve Rad140 bende çok bariz calisti

Bana göre o fiyat bandında alınan tüm sarmslar  sahte Amerika'daki en ucuz sarms satan sitelere bak güncel döviz farkıyla hesapla bakalim sonuç ne oluyor kesinlikle içinde sarms olduğuna inanmıyorum. 

Bu arada çalışıp çalışmadığını nasıl anladın ? 

Öngörüm çok ucuz hammadeye sahip sildenafil tarzı ürünleri damitip koyuyorlar diye düşünüyorum buda zaten sizi inanılmaz pump yapar ant öncesi yurtdışında pump hissiyatini doruklarda yaşamak için kullanıyorlar.

Her şey olabilir ama sarms olmiyacagi benim gözümde kesin.😁

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakaeg    3
Leepriest35, 10/21/2021 - 02:33 yazdı:

Öngörüm çok ucuz hammadeye sahip sildenafil tarzı ürünleri damitip koyuyorlar diye düşünüyorum buda zaten sizi inanılmaz pump yapar ant öncesi yurtdışında pump hissiyatini doruklarda yaşamak için kullanıyorlar.

Hocam sildenafil olduğunu sanmıyorum sildenafil tasak ağrısı yapmaz birde ben bu sarma başlamadan Rad140 a yani öncesinde vbrfiks çekemiyordum şu an tam 8 tekrar çıkıyor inanılmaz bir kuvvet artışı sinirlilik yan etkisi var exbiotech ler enteresan bir şekilde çalışıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Belli bir düzende spor yaparsanız güç artışı olacaktır,bu normal bir şey.Anabolikler gibi belirli bir yan etkileri yada araştırmaları olmadığı için orijinaldir, çalışıyordur demek zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Leepriest35, 21.10.2021 - 02:33 yazdı:

Kesinlikle katılıyorum. Yurt dışında en ucuzu 70-80 dolar sarmslar burada max 300 TL. Gümrük vs olaylarını saymazsan bile 600 olması gereken ürün yarı fiyatına satılıyor. Ben etkisinin plasebo oldugunu düşünüyorum.

Hakanege91, 14 saat önce yazdı:

Hocam sildenafil olduğunu sanmıyorum sildenafil tasak ağrısı yapmaz birde ben bu sarma başlamadan Rad140 a yani öncesinde vbrfiks çekemiyordum şu an tam 8 tekrar çıkıyor inanılmaz bir kuvvet artışı sinirlilik yan etkisi var exbiotech ler enteresan bir şekilde çalışıyor 

Küre girene kadar inanılmaz bir enjeksiyon korkum vardı kan verince bile bayılan tiplerdenim. Küre girince anladım ki korkulacak hiç bişey yok. Bence sarmslara o parayı vermektense only testo bile yapmak daha mantıklı. Sarms sonrası pct gerek yok diyenler aldatmacadan baska birşey yapmıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakaeg    3
Askabar, 12 saat önce yazdı:

Küre girene kadar inanılmaz bir enjeksiyon korkum vardı kan verince bile bayılan tiplerdenim. Küre girince anladım ki korkulacak hiç bişey yok. Bence sarmslara o parayı vermektense only testo bile yapmak daha mantıklı. Sarms sonrası pct gerek yok diyenler aldatmacadan baska birşey yapmıyor.

Sanırım testo var içinde testis ağrısı hep reddittede araştırdım aynı şikayette muzdaripler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Hakanege91, 8 saat önce yazdı:

Sanırım testo var içinde testis ağrısı hep reddittede araştırdım aynı şikayette muzdaripler 

Rad-140 vb sarmslarda direkt hormon yok sadece vucüta hormon salımını artıracak uyaracak takviyeler var. Sarmslar bu işi yarar zaten direkt hormon içermez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Askabar, 23.10.2021 - 09:22 yazdı:

Rad-140 vb sarmslarda direkt hormon yok sadece vucüta hormon salımını artıracak uyaracak takviyeler var. Sarmslar bu işi yarar zaten direkt hormon içermez.

Yanlış bilgi veriyorsun samnslar hakkında  hiç bilgin yok

tarihinde ufuk289 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289, 19 dakika önce yazdı:

Bende aynı sekilde biliyorum hormon içermez. Hormon salgılanan bezleri uyarır ve normalden fazla salgılanması için uyarır diye biliyorum vs vs 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Glassofwhiskey, 56 dakika önce yazdı:

Bende aynı sekilde biliyorum hormon içermez. Hormon salgılanan bezleri uyarır ve normalden fazla salgılanması için uyarır diye biliyorum vs vs 

hormon değil fakat reseptörlere ve kemiklere bağlanıyor anabolik olanları, hepsinin etkisi işlevi farklı, anabolik olanları testoyu  baskılar,  kimiside büyüme hormonu ve yağ yakımını artırıp kamçılar hepsinin işlevi farklı yk-11 rad-140 ligandrol  bunlar anabolik olanları diğerleri yağ yakımı, libido artışı vs gibi etkiler veriyor bir sürü sarms var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
ufuk289, 10 saat önce yazdı:

Aynen bro sen bi araştır sonra konuş. Sarms steroid gibi değildir. Vücuda hormon üretimi yapması için uyaran mekanizmaların çalışmasına yardımcı olur. Testo gibi yada deca vs gibi değildir. 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3

bu

Askabar, 12 saat önce yazdı:

Aynen bro sen bi araştır sonra konuş. Sarms steroid gibi değildir. Vücuda hormon üretimi yapması için uyaran mekanizmaların çalışmasına yardımcı olur. Testo gibi yada deca vs gibi değildir. 

bu güne kadar 3 marka sarms kullandım bir sürü bende neden testomu baskıladı diye düşünüyordum meğersem adamlar içine testo vs

koymuşlar:)

tarihinde ufuk289 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
ufuk289, 54 dakika önce yazdı:

bu

bu güne kadar 3 marka sarms kullandım bir sürü bende neden testomu baskıladı diye düşünüyordum meğersem adamlar içine testo vs

koymuşlar:)

Sarmslar tr de bilineli 3-4 yıl oldu. Son 3 senedir pandemiden dolayı ilaç getirmenin sıkıntı olduğunu sayarsak ilk sene hariç tr orijinal olduğunu sanmıyorum. Aldığımız ilaçlar bile burada üretiliyor. Sarmslar hakkında henüz insan üstünde yapılan doğru düzgün araştırma bile yok. Zararları uzun vadede ne kimse bilmiyor. Yani uzun lafın kısası en kral sarms kombini bile only testo kadar iyi değildir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.