Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusakerimsarac

Ostarine kullanan var mı ?

Önerilen İletiler

forbit    866
Yusakerimsarac, 30 dakika önce yazdı:

Ostarine kullanan varsa kullandığı süredeki deneyimini aktarabilir mi ?

Şöyle bir örnek var hocam kendisine sorarsanız cevaplar belki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nirvanadestroy
      Abiler kardeşler iyi forumlar dilerim.
      Ağustos ayında 1-1,5 aylık bir mini cut yapmayı düşünüyorum...
      Ardından:
      TESTOSTERON RIMABOLONE DIANABOL Eklemeyi planlıyorum.
      Mini cut'a başlarken:
      TESTOSTERON ENANTHATE CARDARINE METFORMIN (eklesem ekstra) Bu 1 veya 1,5 aylık süreçte yağ yakımına ciddi anlamda bir etkisi olur mu?
      172 boy 76-77 kg aralığında %20 civarında yağ oranındayım Mini cut başlayana kadar 80 veya biraz üstünü görebilirim muhtemelen. 
      Şuan herhangi bir şey kullanmıyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: BBurak
      Merhaba sevgili forum üyeleri. Öncelikle herkese hayırlı cumalar dilerim.  
      Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere uzun dönem bulk (min 8 ay) düşünmekteyim. F/P açısından uzun dönem kullanılacak ürün önerisi istiyorum. Kendi çapımda ilaçlar, sarmlar ve peptidler hakkında bilgi topluyorum.
       Boy: 178   Kilo: 75.85 Spor geçmişim 6 senedir fakat mesleğim gereği son 2 senedir bilinçli fakat düzensiz devam ediyorum.
      Şuanda @Loving Burak abi ile sarms destekli yağ yakım sürecindeyim. İlerleyen haftalarda kilo değişebilir.
      Planlamam:
      250 testosteron enanthate 2 iu growth VEYA Ghrp 6 - 100 mcg x 2  Follistatin 344 - 50 mcg x 1  Planlamanın büyüme dönemi ve kazanım açısından düşük olduğunun farkındayım fakat ilk kürüm olacak ve ilaçların vücudumda ne tarz tepkiler vereceğini görüp ilerleyen dönemlerde düzenlemeler yapmak istiyorum. Konu hakkında her türlü: fikir, öneri ve eleştiriye açığım.
       Cevaplar için şimdiden çok teşekkür, ederim herkese hayırlı forumlar.
    • Yazan: Ferhelm
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Instagram üzerinden bir satıcıyla iletişime geçtim böyle bir fiyat verdi bunun olma olasılığı yok değil mi?

• Yazan: valonta
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      30 günlük Bulk yapmak istiyorum en iyi verim alabileceğim bulk için 2'li sarms kürü önerir misiniz?
      Spor geçmişim:
      2 sene güreş 4 sene muay thai Yanında kullanmam gereken koruyucu veya takviyelerde yazarsanız sevinirim
      Kg : 72 Boy : 178  
    • Yazan: Emrcbum
      Merhaba arkadaşlar,
      Ben yaklaşık 1 ay sarms kürü yaptım:
      mk677 yk11 swiss pharma .... diye bi yerden temin ettim geceleri çarpıntıdan uyuyamıyordum acaba hammaddesi mi kötü yoksa normal mi bu yan etkiler?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.