Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Maori

Steroid kullanirken genel anestezi

Önerilen İletiler

Maori    71

Herkese iyi haftalar. Kürdeyken genel anesteziyle ameliyat yapilabiliyormu? Bu konuda bilgili olan hocalarim cevaplarsa cok sevinirim. Anestezi altinda burun ameliyatim olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeus    0

Ben sahsen bir problem olacagina inanmaiyorum ama tabi ameliyat yapacak hocaya sorabiliyorsan sormaya calismanda fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Maori, 04.10.2021 - 11:15 yazdı:

Herkese iyi haftalar. Kürdeyken genel anesteziyle ameliyat yapilabiliyormu? Bu konuda bilgili olan hocalarim cevaplarsa cok sevinirim. Anestezi altinda burun ameliyatim olacak. 

İki yıl önce kürdeyken oldum. Burun etlerim alındı. Ameliyat ve anestezi ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım ancak iyileşme süreci çok sancılı. On gün kadar antrenman yapamamıştım. Dikişler ve tamponlar alındıktan sonra rahatlıyor nefes alış-veriş. Günde dört beş defa ilaçlı su ile burun içini temizlemen lazım en önemli noktası bu iyileşmeyi hızlandırıyor sakın ihmal etme.

Belki bir-iki hafta ilaçların dozları ile oynaman gerekebilir antrenman yapamayacağın için. Beslenmeni de bozmamaya çalış. İyileşince ilk antrenman haftası sonrası vücut toparlıyor kendini.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
Zeus, 2 saat önce yazdı:

Ben sahsen bir problem olacagina inanmaiyorum ama tabi ameliyat yapacak hocaya sorabiliyorsan sormaya calismanda fayda var.

Tesekkur ederim dostum 🙏

Mickey, Bir saat önce yazdı:

İki yıl önce kürdeyken oldum. Burun etlerim alındı. Ameliyat ve anestezi ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım ancak iyileşme süreci çok sancılı. On gün kadar antrenman yapamamıştım. Dikişler ve tamponlar alındıktan sonra rahatlıyor nefes alış-veriş. Günde dört beş defa ilaçlı su ile burun içini temizlemen lazım en önemli noktası bu iyileşmeyi hızlandırıyor sakın ihmal etme.

Belki bir-iki hafta ilaçların dozları ile oynaman gerekebilir antrenman yapamayacağın için. Beslenmeni de bozmamaya çalış. İyileşince ilk antrenman haftası sonrası vücut toparlıyor kendini.

Cevabin icin tesekkur ederim hocam icim rahatladi🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Yakin zamanda genel degil spinal anestezi ile ameliyat oldum (belden asagi anestezi) . Kurden dolayi herhangi bir sorun yasamadim. Sadece ameliyat sonrasi 1 ay agirlik sporu, 2 hafta da kosuyu yasakladi doktor. Bu hafta kosu antrenmanlarina basladim, 10 gun sonra da agirlik antrenmanlarina baslayacagim. Tabi bu donemde kuruden boldenone ve masterone cikardim, Cypionat'i da TRT dozuna cektim, bir sure boyle devam edecegim. Simdiden gecmis olsun dileklerimle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
cavalera, 19 dakika önce yazdı:

Yakin zamanda genel degil spinal anestezi ile ameliyat oldum (belden asagi anestezi) . Kurden dolayi herhangi bir sorun yasamadim. Sadece ameliyat sonrasi 1 ay agirlik sporu, 2 hafta da kosuyu yasakladi doktor. Bu hafta kosu antrenmanlarina basladim, 10 gun sonra da agirlik antrenmanlarina baslayacagim. Tabi bu donemde kuruden boldenone ve masterone cikardim, Cypionat'i da TRT dozuna cektim, bir sure boyle devam edecegim. Simdiden gecmis olsun dileklerimle.

Tesekkur ediyorum küre aynen devam edecegim bende. Antrenman yapamazsam dozajlari azaltip devam ederim. Gecmiş olsun sanada hocam 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.