Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Whatkral2323

Yağ yakıcı yardım

Önerilen İletiler

Herkese keyifli formlar dilerim broksin tiromel ve ventolin kullanımı sizce nasıl olur acaba kullanicam kullanicam diyorum bir yanim yardım almadan girme diyor bir yanım gir diyiyor bu konuda tam açıklık getirebilecek hocalarım abilerim varsa çok sevinirim teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Whatkral2323, 3 saat önce yazdı:

Herkese keyifli formlar dilerim broksin tiromel ve ventolin kullanımı sizce nasıl olur acaba kullanicam kullanicam diyorum bir yanim yardım almadan girme diyor bir yanım gir diyiyor bu konuda tam açıklık getirebilecek hocalarım abilerim varsa çok sevinirim teşekkürler

Konu dışı bir şey söylemek isterim; broksin öksürük, tiromel tiroid hormonu, ventolin öksürük. Tablet formlara kullanmak yerine sarms sarms/peptid üzerinden kullanmanı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L, 18 saat önce yazdı:

Konu dışı bir şey söylemek isterim; broksin öksürük, tiromel tiroid hormonu, ventolin öksürük. Tablet formlara kullanmak yerine sarms sarms/peptid üzerinden kullanmanı öneririm

Hocam dediğiniz doğru evet ama maddi durumum ona yetmiyor o yüzden bu düşünceye kapılıyorum aksi takdirde böyle bir kombin yapsam sorun olurmu yağ yakımı için nasıl olur acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ljung-Box    10

Broksin güzel iştah kesiyor bende ve nabzı güzel yükseltiyor aşırı dozajlamada boğazda balgam yapıyor sanırım öksürük şurubu olduğu için

Ventolin ise kullanmanı pek önermem kalp kapakçıklarini açarak nefes alımını artırıyor kalbi çok yordugunu okumuştum belli bir müddet kullandım ellerde titreme ve terlemede artış harici bir sonuç göremedim birde aşırı gergin yaptı beni 

Tiromel hakkında yorum yapamıyorum daha önce kullanmadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    9

Broksini ben de kullandım. Kahve ile birlikte iştahımı kesiyordu.  Ventolin den hiç etki alamadım. Triomel kullanmadım ama broksini pre workout olarak kullandığım zaman sonrasında canım hiç tatlı aburcubur istemiyordu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537

Aralarından en masumu Broksin.

1 şişe alıp etkilerini gözlemleyebilirsin.

1 bebe aspirini 1 fincan filtre kahve ve 1 tam ölçek broksin antrenman öncesi (30-45 dakika) kullanıp antrenman ve kardiyo performansını ciddi derecede arttırır ve yağ yakımını dolaylı olarak arttırmış olursun.

Burada önemli olan beslenmene de dikkat etmen tabiki.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ljung-Box, 13 saat önce yazdı:

Broksin güzel iştah kesiyor bende ve nabzı güzel yükseltiyor aşırı dozajlamada boğazda balgam yapıyor sanırım öksürük şurubu olduğu için

Ventolin ise kullanmanı pek önermem kalp kapakçıklarini açarak nefes alımını artırıyor kalbi çok yordugunu okumuştum belli bir müddet kullandım ellerde titreme ve terlemede artış harici bir sonuç göremedim birde aşırı gergin yaptı beni 

Tiromel hakkında yorum yapamıyorum daha önce kullanmadım 

Çok teşekkürler sağolun tecrübeniz için

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Aralarından en masumu Broksin.

1 şişe alıp etkilerini gözlemleyebilirsin.

1 bebe aspirini 1 fincan filtre kahve ve 1 tam ölçek broksin antrenman öncesi (30-45 dakika) kullanıp antrenman ve kardiyo performansını ciddi derecede arttırır ve yağ yakımını dolaylı olarak arttırmış olursun.

Burada önemli olan beslenmene de dikkat etmen tabiki.

Çok teşekkürler ben diyetime uyuyorum evet o zaman ventolin çıkarıp broksin ile tromelmi kullansam açaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537
Whatkral2323, 3 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler sağolun tecrübeniz için

Çok teşekkürler ben diyetime uyuyorum evet o zaman ventolin çıkarıp broksin ile tromelmi kullansam açaba

Acele etme, önce broksin kahve aspirin üçlüsü ile başla. Etkilerine ve vücudun verdiği tepkilere göre sonrasında bir şey ekleyip eklememeye karar verirsin.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Acele etme, önce broksin kahve aspirin üçlüsü ile başla. Etkilerine ve vücudun verdiği tepkilere göre sonrasında bir şey ekleyip eklememeye karar verirsin.

Anladım çok sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.