Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

F4T1H

Ilaçlardan neden etki göremiyorum ?

Önerilen İletiler

F4T1H    16

Merhaba, 2. kürümde balcan pharmayı tercih ettim. İlk kürümü başka marka girdim etkisini gördüm hatta daha ucuza olan bir markaydı.

Bu kürümde dianabol ve strambo  aldım. Ayrıca tablet olarak büyüme hormonu ve sarms olarak mk677 ile rad140 aldım.

Mk 677 etkisi ilk kürüm kü kadar etki görmüyorum ama azda olsa görüyorum. Tabletlerde ise nasıl diyim motivasyonu gücü geçtim kaslarda sertlik pump bile neredeyse yok denilecek kadar az. 8 hafta yapmayı planlıyordum bu kürümü ama 4. haftamı doldurdum ama kürüm rezalet geçiyor. 100 tablet almıştım ikisinden de ama bitince devam etmeyi düşünmüyorum. Supplement beslenme filan sıkıntı yok. Sorduğumda ilk kürde vücut etkisi farklı olabileceğini ikinci kürde farklı olabileceğini söyledi. 2. kürüme ilk kürüme göre 3 kat daha çok para verdim yani insan ister istemez daha fazla para veriyoruz daha etki görmeyi bırak aynı etkiyi de göremiyorum. 

Follistatin 344 almıştım dün kullandım işte hatta bide bugün kullandım söylenildiği gibi pump etkisi filan görmedim 10 gün boyunca bunu da kullanıcam ama bilmiyorum bakalım ilk günlere göre follistatin yorumlamak istemiyorum şuan için.

Sizce dianabol ve strambo ilk kürde de kullandığım için mi etkiyi çok az görüyorum yoksa başka bir sıkıntı mı olabilir ? İlk kür bitiminde yaklaşık 1 ay ara verdim bu arada pct gerek olmadığı için yapmamıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

F4T1H    16

Öyle tabi ama işte bir çok kişi gibi bende hata yaparak başladım. Aslında sorun o değil de sorun neden etki göremediğim enjekte veya ilaç değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.270
F4T1H, 8 saat önce yazdı:

Merhaba, 2. kürümde balcan pharmayı tercih ettim. İlk kürümü başka marka girdim etkisini gördüm hatta daha ucuza olan bir markaydı.

Bu kürümde dianabol ve strambo  aldım. Ayrıca tablet olarak büyüme hormonu ve sarms olarak mk677 ile rad140 aldım.

Mk 677 etkisi ilk kürüm kü kadar etki görmüyorum ama azda olsa görüyorum. Tabletlerde ise nasıl diyim motivasyonu gücü geçtim kaslarda sertlik pump bile neredeyse yok denilecek kadar az. 8 hafta yapmayı planlıyordum bu kürümü ama 4. haftamı doldurdum ama kürüm rezalet geçiyor. 100 tablet almıştım ikisinden de ama bitince devam etmeyi düşünmüyorum. Supplement beslenme filan sıkıntı yok. Sorduğumda ilk kürde vücut etkisi farklı olabileceğini ikinci kürde farklı olabileceğini söyledi. 2. kürüme ilk kürüme göre 3 kat daha çok para verdim yani insan ister istemez daha fazla para veriyoruz daha etki görmeyi bırak aynı etkiyi de göremiyorum. 

Follistatin 344 almıştım dün kullandım işte hatta bide bugün kullandım söylenildiği gibi pump etkisi filan görmedim 10 gün boyunca bunu da kullanıcam ama bilmiyorum bakalım ilk günlere göre follistatin yorumlamak istemiyorum şuan için.

Sizce dianabol ve strambo ilk kürde de kullandığım için mi etkiyi çok az görüyorum yoksa başka bir sıkıntı mı olabilir ? İlk kür bitiminde yaklaşık 1 ay ara verdim bu arada pct gerek olmadığı için yapmamıştım.

Dozajlamayla ilgili bir sıkıntı olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Semih Erarslan, 22 saat önce yazdı:

Dozajlamayla ilgili bir sıkıntı olabilir mi?

30 mg alıyorum tablet steroidlerden sabah öğle ve akşam 10 ar mg olarak. İlk kürümde Watson kullandım birazcık saç dökülmem oldu fakat kaslarım taş gibi oluyordu ayrıca motivasyon ve gelişimi hissediyordum. Elbette ben steroidlerden mucize beklemiyorum ama balcan pharma kullanıpta etki görememek hayal kırıklığı oldu bide büyüme hormonu almıştım bu da steroid etkisini arttırıyor diye okudum hep ama beklentimin çok altında geçiyor bu kürüm nedense. Kaslarımın sertleştiğini göremiyorum bu kürde. İlk kürümde gün içinde antrenman yapmasam bile sert olurdu bunda olmuyor. Vücudum su tutmamıştır bile belki çünkü kür boyunca 2 kg aldım yaklaşık. Beslenmem de iyi aslında oysa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.270
F4T1H, 18 dakika önce yazdı:

30 mg alıyorum tablet steroidlerden sabah öğle ve akşam 10 ar mg olarak. İlk kürümde Watson kullandım birazcık saç dökülmem oldu fakat kaslarım taş gibi oluyordu ayrıca motivasyon ve gelişimi hissediyordum. Elbette ben steroidlerden mucize beklemiyorum ama balcan pharma kullanıpta etki görememek hayal kırıklığı oldu bide büyüme hormonu almıştım bu da steroid etkisini arttırıyor diye okudum hep ama beklentimin çok altında geçiyor bu kürüm nedense. Kaslarımın sertleştiğini göremiyorum bu kürde. İlk kürümde gün içinde antrenman yapmasam bile sert olurdu bunda olmuyor. Vücudum su tutmamıştır bile belki çünkü kür boyunca 2 kg aldım yaklaşık. Beslenmem de iyi aslında oysa 

5.haftalardaysan bi test yaptır kafanda belliki soru işareti var çünkü aynı markanın ürünlerini kullandım inanılmaz etkiler aldım sen böyle söyleyince şaşırdım ilk foto bugun toplamda antreman beslenme ve ürünler 6 aylık değişimim aslında 9 ay olucak ama 2 ay kapanma 1 ayda sağlık sorunları yaşayıp ara verdim steroit kürü dışında suplement dahi kullanmıyorum

Sen ilaçları nereden kimden kaç paraya aldın?

_20210802_214752.JPG

_20210606_001833.JPG

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

5. haftaya girdim, gelişim baya iyi. Ben tablet kürü ve sarms yaptım ilkinde. İkinci de aynı ama marka farklı ve bir iki şey ekledim. Kimden aldığımı söylemesem daha iyi sanırım yasak bildiğim kadarıyla bunu söylemek forumda reklam vermiş gibi olurum. Yasak değilse özelden yazabilirim hocam ? Mesaj atılmyormuş :/

Fiyatları yazabilirim ama Balkan pharma danabol 10 mg 50 tablet Yeni fiyatı 190 tl 100 tablet aldım toplam

Aynı marka strombafort 10 mg 50 tablet yeni bu da 190 tl 100 tablet aldım toplam

serovital hgh 160 kapsül 1650 tl

Benelux pharma rad 140 350 tl

Benelux pharma mk677 300 tl

Benelux pharma follistatin 500 tl (bunu 3. günümdeyim şuan 3 gündür kullanıyorum)

Bide enjekte yapsan daha iyiydi bunlara bu kadar para veirlir mi konusu için bana diyecek olanlar varsa ayrıca evet haklısınız enjekte bilgim yoktu tabletle deneyimleyerek başlamak istedim. Yanlış enjekte yaparak kötü sonuçlar çıkabilir diye atlamak istemedim başlarda. 2. kürümde enjekte girseydim diyorum keşke ama hata yaptım verdiğim paraya çok daha iyi sonuç alabileceğim kür ortaya çıkabilirdi. 3. kürümü daha iyi yapmak istiyorum. Hata yapmadan ilerlemek daha iyidir ama hatalarımdan ders çıkarıyorum 3. kürümü daha iyi yapacağımı düşünüyorum ilk 2 kürüme göre.

tarihinde F4T1H tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.270
F4T1H, 7 dakika önce yazdı:

5. haftaya girdim, gelişim baya iyi. Ben tablet kürü ve sarms yaptım ilkinde. İkinci de aynı ama marka farklı ve bir iki şey ekledim. Kimden aldığımı söylemesem daha iyi sanırım yasak bildiğim kadarıyla bunu söylemek forumda reklam vermiş gibi olurum. Yasak değilse özelden yazabilirim hocam ? Mesaj atılmyormuş :/

Buradan paylaşman yeterli özelden mesaj atmak yasak isim baş harf ve soy isim baş harlerini verebilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Semih Erarslan, 9 dakika önce yazdı:

Buradan paylaşman yeterli özelden mesaj atmak yasak isim baş harf ve soy isim baş harlerini verebilirsin

Yorumlarda A diyorlar ismine ama parayı yatırdığımda E K gözüküyor hesap sahibi.

Gelişim baya iyi derken seninkiydi hocam benim değil yanlış anlaşılma olmasın :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.270
F4T1H, 2 dakika önce yazdı:

Gelişim baya iyi derken seninkiydi hocam benim değil yanlış anlaşılma olmasın :)

Teşekkür ederim darısı başına böle durumlar yaşaman üzücü olmuş

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Semih Erarslan, 6 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim darısı başına böle durumlar yaşaman üzücü olmuş

Hocam sen nereden alıyorsun peki ? Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.270
F4T1H, 21 dakika önce yazdı:

Bende yazıp reklamını yapmış olmayayım hocam sora sora bağdat bulunur diyeyim ve müsade isteyeyim. Başarılar spor hayatınız da size.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
F4T1H, 11 saat önce yazdı:

Peptid ve steroid genel bilgilerinin paylaşıldığı ve koca koca reklamlarının olduğu forum sitesinin içerisinde hala nereden alıyorsun diye mi soruyorsun hocam :)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997

İyi marka reklama gerek duymaz ama ben de bu yollardan geçtim.Küre ocakta başladım ilk kez ama marka değiştim 1-1.5 ay önce sp ye geçtim.Dedim ki ben ilaç kullanmıyormuşum 🤣 Gerçekten çok kaliteli benim önceki marka x ise bu 15x diyebiliriz.Ama hep söylendiği gibi GÜVENİLİR BİLDİĞİN SATICI.Sitenin altında hizmetlerden bilgi al yazıyor.Eğer ilaçlarınızın çalıştığından şüphe duyuyorsanız.Bilgi alabilirsiniz siteden.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Rdm, 10 saat önce yazdı:

Peptid ve steroid genel bilgilerinin paylaşıldığı ve koca koca reklamlarının olduğu forum sitesinin içerisinde hala nereden alıyorsun diye mi soruyorsun hocam :)

Haklısın hocam dün gece gördüm bende hiç bakmamıştım onlara en başta normal reklam sandım daha dikkatli olmam lazım komik durum ama geçte olsa farkettik :)

Vural2, 9 saat önce yazdı:

İyi marka reklama gerek duymaz ama ben de bu yollardan geçtim.Küre ocakta başladım ilk kez ama marka değiştim 1-1.5 ay önce sp ye geçtim.Dedim ki ben ilaç kullanmıyormuşum 🤣 Gerçekten çok kaliteli benim önceki marka x ise bu 15x diyebiliriz.Ama hep söylendiği gibi GÜVENİLİR BİLDİĞİN SATICI.Sitenin altında hizmetlerden bilgi al yazıyor.Eğer ilaçlarınızın çalıştığından şüphe duyuyorsanız.Bilgi alabilirsiniz siteden.

Spye bakıcam öyleyse hocam :) Umarım bende başlarsam spden aynısını söyleme fırsatım olur diye ümit ediyorum :D

Şöyle diyim sitesinde yorumlar olumlu filan. İlk kürümü aldım hatta watson markaydı ilaçlardan etki gördüm absürt bir şey olmadı etki ama yine etkisini gördüm, yan etkileri de oldu aşırı sık küçük tuvalete gitme ihtiyacı ve saç dökülmesinde artış. Kür bitince yan etkiler gitti şuan normal bir şeyim yok. Vücut su da tuttu suyu da attım kaybı da verdim ama yine kazanım elde ettim. İlk kür güzeldi ama ikinci kür fiyasko geçiyor. Balcan girdim ikinci küre hatta sarms vs. aldım ama etki göremedim elbette mucize beklemedim de hani insan en azından aa ben geliştim gözle görülür filan bir şey bekliyor elbette. Adamı kötüler gibi arkasından konuşmak istemiyorum ama sorduğum sorularda yanıt alamıyorum ya da almak çileye dönüşüyordu. İlk kez kullanacağım ilacın kullanımı sitede yazmıyordu soruyorum yanıt alamıyorum tekrar tekrar sorup aramak zorunda kalıyorum ses tonu filan umursamazca geliyor bana. En başından soruyorum cevaplasa sorun kalmıcak ya da sitesinde yazsa kullanım talimatını yine sorun olmazdı. Orjijinal satan yer bulsam anında değiştiricem diyordum.

Burası iyi oldu benim için :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

https://anaboliclab.com/

https://www.eroids.com/

Bu iki sitede olmayan bir şeyi kullanmayın agalar , dostlar , abiler , kardeşler :D . He anaboliclabta aburaihan markası yok ama onu internette yabancı bir sitede bulmuştum lab testini de pcye indirmemişim sanırım bulamadım. Şahsi fikrim bu sitelerde olmayan 1 2 şey vardır o kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.