Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Barinyo

Mk-677 deneyim ve sonuç

Önerilen İletiler

Barinyo    50

Merhaba herkese keyifli forumlar diliyorum.

Sizlere 1 Aylık Benelux MK-677 kullanımımı ve vücudumun verdiği tepkiyi göstermek istedim. Aklında sarms kullanmak ve sadece tek ürünle acaba sonuç ne olur diyenler için yazıyorum. Günlük 25 damla kullanarak 1 aylık kullanımı sonlandırdım. Kütle olarak 3-4 Kilogram arası verim aldım. Yanlız bu verimi sade kas olarak aldığımı düşünüyorum. Kalın bir vücuda sahip değilim fotoğraflarda da göreceğiniz üzere kütlemi ileri zamanlara doğru arttırarak estetik fizik alanında birşeyler yapmaya çalışacağım. Herkese hayatında başarılar diliyorum.

B7533779-F2E7-48D0-A525-CE37E3F7FAB9.png B9465456-1E79-412F-88AB-17A8D1F5B5AD.jpeg B2743B59-CDAB-4643-93CE-8E25B54FCFA8.jpeg

F57D164A-7FF9-4447-94A1-85EA6525336B.jpeg C9E499E1-F07F-4AA0-B6CD-59CF552A7B06.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barinyo    50

Takip ettiğim kadarıyla huy haline getirdiğiniz yazının en hatalı yerini seçerek insanları aşağılama durumun devam ediyor. Umarım insanlar senin şu yorumlarını ben gibi hiç ciddiye almazlar :)

Urunden aldığım verimi yazdığım kısımda düşüncemi yanlış kelimelerle ifade ettiğimden hatalı bir cümle kurmuşum. Fakat sizden rahatsız olup huyunuzdan nefret ettiğim konusunda fikirlerim sabit

tarihinde Barinyo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

dostum emeğine sağlık güzel duruyor vücudun ama @Vural2 dediğine bende katılıyorum yani @Loving bir yerini yırtıyor yazarken şu küre girdim 3 kilo 5 kilo 10 kg kas kazandım kısmını yazınca işi bilen tiplerin komiğine gidiyor çünkü sadece 1 şişe 2 şişe 5 şişe sarm veya peptidle veya 1,2,3 kürle olacak şeyler olsaydı;

Bu konudaki fotoğraflar olmazdı demek ki kazandığımız kas değil kasın içinde tutulan su miktarıymış. Ha kaz kazanmıyor muyuz elbette kazanıyorum ama öyle bir iki şişede bir iki kürde değil her şişede 2,3 kg et, kas , adele adı her neyse kazansaydık zaten 300 spartalı gibi gezinirdi herkes :D Ben beğendim eline emeğine sağlık bırakmadan devam et yorumlarını gelişimini de mutlaka paylaş herkese rehber olmak adına.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Yorumuna yüreğine eline sağlık. Ifade yanlışlığı yaptım tabi ki yılda kazanılacak maksimum miktarlar tahminler belli dediğim gibi ifade yanlışlığı yaptım. İşi bilen insanlar böyle diyor de din ama ıyi bir sporcu ıyi bir vücut sahibi olmanın yanında ıyi bir insan olmak daha ağır basıyor ıyi bir insan olduğunu düşündürerek değerli yorumun için teşekkürler hayatında başarılar @forbit

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo, 11 saat önce yazdı:

Sizlere 1 Aylık Benelux MK-677 kullanımımı ve vücudumun verdiği tepkiyi göstermek istedim. Aklında sarms kullanmak ve sadece tek ürünle acaba sonuç ne olur diyenler için yazıyorum. Günlük 25 damla kullanarak 1 aylık kullanımı sonlandırdım. Kütle olarak 3-4 Kilogram arası verim aldım. Yanlız bu verimi sade kas olarak aldığımı düşünüyorum. Kalın bir vücuda sahip değilim fotoğraflarda da göreceğiniz üzere kütlemi ileri zamanlara doğru arttırarak estetik fizik alanında birşeyler yapmaya çalışacağım. Herkese hayatında başarılar diliyorum.

Çok estetiksiniz bende bir kutu sarms almayı düşünüyorum denemek adına 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

Fiziğin gerçekten çok iyi öncelikle tebrik ederim. Ama benim şahsi görüşüm çok iyi bir genetiğe sahip olunsa bile sadece mk677 ile 3-4 kg arası kas 1 ayda imkansız diye düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltilsin mutlaka ama benim şahsi görüşüm mk677 asıl kullanım amacı iştah açıcı özelliği olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir iştah açıcı üründür başarılı buluyorum bunu bu konuda. Aslında steroid kullanılsa bile bu miktar 1 ayda imkansıza yakın bence. Belki sağlam bir kür yapılır ve yanında follistatin 344 kullanılırsa bence o zaman olabilir tabi genetik faktörde önemli. Amacım asla kırmak değil fiziğin gayet başarılı ama 3-4 kg kas kısmı imkansız gibi bence 1 aylık süreçte en azından.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mert0    2
Barinyo, 27.07.2021 - 13:53 yazdı:

Mk da testoda herhangi bir sıkıntı yaşadın mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: vueleno
      Bulk dönemindeyim ve temiz kütle koyarak hacimlenmek için bir kür planladım kendimce biraz araştırarak 8 hafta mk677 ve 4-6 hafta arası andarine kullanarak. PCT gerektirmeyerek bu şekil bir kür ideal olur mu ? (Kullancağım ürünler Grimlabs ürünleri İçeriklerini Bırakıyorum)

• Yazan: yusufcanbalci150
      Merhaba arkadaşlar öncelikle hem iştah sorunlarımdan ötürü hem de büyüme sorunlarımdan ötürü SARMS kullanmak istiyorum. Ürünü almadan hemen önce forumda biraz gezinti yaptım size sormadan birşey yapmak istemiyorum bu süreçte yapmam veya yapmamam gerekenler nedir şimdiden teşekkürler.
      Ek olarak: İştah problemim ciddi seviyelere ulaştı, normal bir tabak yemeği yemem bile saatlerimi alabiliyor. 
    • Yazan: BANNED
      magnus pharma mk-677 deneyimleyen var mı instagramda bi protein mağzası satıyor 1900tl ye ve ürenlerinin USA ve avrupa hijyenik labratuvar ürünleri olduğunu söylüyor sizce alıp denemeye değer mi etkisini görürmüyüm?
      ürün:

• Yazan: bluetech
      Merhaba, dün SP Marka MK677 ürünüm elime geçti. Günde 1 ML kullanmayı düşünüyorum fakat ne aralar kullanmam gerektiğinden emin değilim. İlk günümü kahvaltıdan 1 saat önce 0.5ml, uyumadan önce 0.5ml kullanarak geçirdim. Bazıları Antremandan yarım saat önce kullan diyor ama bazıları da yorgunluk yapar antreman sonrası kullan diyor, bazıları da kahvaltıdan önce bazıları uyumadan önce birsürü şey duyuyorum. Doğru kullanımı nasıldır ? Günde 2'ye bölmek istiyorum. En optimum kullanımı nedir (Yağsız kas kütlesi kazanmak istiyorum) 

Ayrıca şöyle bir şey de duydum. Dil altına damlatarak kullanınca daha etkili olur gibisinden cidden öyle mi ? Yoksa su ile karıştırıp mı içmeliyim ?
      Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. İyi forumlar.
    • Yazan: Pepee
      Herkese merhaba,
      Ben sitenin yeni çaylağı uzun süredir sitenizi takip ediyorum fakat kendim yazıp sizlere danışmak istedim, daha önce steroid ilaç vs kullanmadım. Bazı sarmsların hormon baskılamadığını duyduğum için kullanmak istiyorum. İki yıldır spor yapıyorum ve zargana formdan daha dolu bir forma geçtim fakat biraz daha göbekten simitlerden kurtulmak istiyorum ve isteğim hafif fit ve dolu bir görüntü. Şimdiden cevap ve desteğiniz için teşekkür ederim. 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.