Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkanzz

Deca Kür Günlüğü

Önerilen İletiler

Furkanzz    0

Bu başlık umarım kür deneyimi olmayan arkadaşlara faydalı olucaktır en azından bilgilendirici olucaktır kendimden bahsedeyim biraz 1 yıldır bu sporu yapıyorum ama cok ağıe beslenmem yoktu normal bi beslenmem vardı gunde 4-5öğün yiyodum öğünlerde az oluyordu gelişimde olmuyordu haliyle forumda başlıklar actım ve diğer forumlarda okudugum kadarıyla ılk küre deca tren sokmayın diye belirtir herkes bu olması gereken seklidir ama cogu kiside decayla başlar ve trene alıstıktan sonra deca kullanıcak kişide tanımıyorum ben tren yagsız kas kütlesi koyarken deca gibi bi ilaçla buyumek ne kadar mantıklı küre başlıyalı 10gün oldu danabol alımım 14gun oluyor iğneden 4 gun once gunde 20mg ile başladım şuanda 40mg günlük kullanıyorum 6hafta 40mg kullanıp 30-20-10 mg düşürüp 7.haftada danabolu bırakıcam

500testo-400deca heryerde olan başlangıç kürlerinden buda

İlk iğneden 2 hafta öncesine kadar 68kiloyla başladım ve günde 8-9öğüne çıkardım 4 ara 4 ana öğün olarak ama ana öğünlerdede 150gram-100gram pirincler tüketmiyorum tabiki 50-60gram pismemis haliyle yiyorum yetiyor cunku her saat bası nerdeyse bişey atıştırıyorum ve sıcaklar bitiriyor 5-6litre su iciyorum günde ilk iğneyi olduğum zaman 70kiloydum 2.iğne olucağım gün kürden 1 hafta sonraki kilom çok şaşırtıcıydı 74kilo olmuştum 1yıldır bu sporu yapıp 5-6kilo alamamış ben 1haftada 4 kilo aldım hepsi su olsa bile güzel birşey bu beslenmemi merak edenler için link atıcam beslenme günlüklerinde başlık açmıştım 1haftada sadece kola baktım 1 cmlik gelişme var ama bacaklarda fazlasıyla gelisti giydiğim pantolonlar sıkmaya basladı tisortler dar gelmeye basladı bunun gibi şeyler oldu ve gören arkadaslae hemen bu detayları fark ettiler yüzümde aldığım kilodan dolayı yüzümde şişti birazcık göbek konusu zaten biraz yaglı bi vucudum vardı 12-13oranlarındaydı ama göbek hafiften vardı bu daha bariz belli olmaya başladı bel ölçüsünü küre basladıktan sonra almadım ama şuanki gidişattan memnunum tek sıkıntım yazın yemek yemek benım için cok zor oluyor birde protein alımı kg basına 2x-2.5x diyenler varken bu forumda ilaçlı ve ağır tempo çalışan biri kg basına 1.6 gram alması yeterli diyor eğer bu yeterliyse benı cok rahatlatıcak protein alımı asırı zorlasıyor bu sıcaklarda eklemeler yapıcam merak ettiğinşz her soruyada elımden geldiği kadar cevaplıcam küre baslıcak arkadaslara bir fikir olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Güzel başlık eminim ki bu konuda yeni deneyim edinecek arkadaşların uğrak konusu olacaktır. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

güzel bir konuya deyinmişsin benimde deca da ilk haftam protein dediğin gibi sıkıntı oluyor iştahım var ancak mide de yer kalmıyor bende bi yerde okumuştum protein kilo başına 1.5 diye bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8
güzel bir konuya deyinmişsin benimde deca da ilk haftam protein dediğin gibi sıkıntı oluyor iştahım var ancak mide de yer kalmıyor bende bi yerde okumuştum protein kilo başına 1.5 diye bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

Yağsız kütleye göre hesaplamak her zaman daha akıllıca hocam. yağsız kütle başına 1.5 diyen var, 2 diyen var, 2,5-2,75 diyen var. senin yerinde olsam yağsız kütlemin 3 kaatını hayvansal protein tüketirdim. Anaboliklerin amacı zaten protein sentezini arttırması. Şahsen ben normalde yağsız kütle başına 2,75 tüketirim.(Natty'yim :D)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Kışın dediğiniz doğru olabilir ama yazın 2.75 gibi rakamlar cok cok üst düzey sayarım ben ekto yapım var ve protein tozuyla birlikte 1.5-1.75i anca denk getiriyorum ilaclar bu sıcak havaları dahada çekilmez hale getiriyor

Danabol kullanımı sabah öğle akşam gece şeklinde alıyorum öğlen alamadığım zaman o günü nasıl tamamlanmalı 30mg kullanmak bir kacgün sıkıntı cıkartır mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.