Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tolunay1903

Oral yoldan önerebileceğiniz takviyeleri merak etmekteyim

Önerilen İletiler

Tolunay1903    0

Merhabalar

Yaklaşık 6 aydır spor yapmaktayim ondan once 1.5 sene yaptim lakin ara vermek zorunda kaldım su anda kilom 80 boyum ise 1.70 hergün düzenli şekilde en verimli antremanlarımı yapmaktayim lakin belli bir sureden sonra gelisim malesef durmakta bana oral yoldan önerebileceğiniz takviyeleri merak etmekteyim danibola kafam yatti lakin bilgili arkadaslar yardimci olurlar ise sevinirim telefon ilede bilgi almam daha iyi olur mesajlarinizi bekliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Öncelikle hedefiniz nedir? Neden kür yapmak istiyor sunuz? 6 ay spor yapıp gelişim durdu demek çok yanlış. Ben buradan anladığım komple yanlış idman ve beslenmeniz var onun için gelişim yok.

Bi detaylandırın bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolunay1903    0

Bu isi profesyonel olarak yapmak istiyorum spor salonum var beslenmemde hic bir sorun bulunmamakta profesyonel yardim almaktayim bu konuda 102 kilodan 78 kiloya duştum clenbtorel kullanmaktayim lakin dedigim gibi yaklasik 3 aydir kollarim 42cm bel cevremde incelme yok yani spora basladiktan 5 ay sonra gelisimim durdu spor saatim uyku saatim beslenmem ve sporum kusursuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle olacak tabiyki öyle devamlı gelişme olsaydı etraf 3 gen insandan geçilmezdi bir yerden sonra vücut eniyet amaçlı kitler bünyeye ve aynı oranda devam edersiniz. Oral ürün asla tavsiye etmiyorum çünkü en tehlikeli ürünlerdir oral ürünler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolunay1903    0

Peki ne tavsiye etmektesiniz birde şoyle bir duyum aldim kardiyo tabiki yapin lakin kardiyodan ziyate afedersiniz ama hayvan gibi calisin agirlik antremanini cok saglam yapin yaglari eritmeye calismayin yaglari kasa cevirmeye calisin diye bir yazi okudum sizin fikriniz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Yağ kasamı çevriliyo :D :D Onu yazan adamın aklına şaşayım ben ahahaha sesli güldüm ya, işte bizim ülkemizin genellikle sporcuları yağları kasa dönüştürebileceğini sanıyor. İnanmayın hocam siz onlara öyle bi dünya yok :D

Bişey diyecem hocam yanlış anlamayın, spor salonunuz var ancak bu tür bilgiye sahip değilsiniz? Normal şartlarsa spor salonu sahiplerinin çok iyi bilgili olması gerekiyor neden bu sektöre girdiniz? Şahsi düşüncem sadece merak ettim, hani spor salonu sahibi olup bu tür bilgileri bilmemek, 5 ay çalışıp gelişim durdu demek çok yanlış geliyor bana. Sizin üyeleriniz gelipte karın kası istiyorum, hacim istiyorum dediklerinde ne cevap veriyorsunuz?

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolunay1903    0

Ben calismiyorum isletme sahibiyim elemanlar calisiyor bu sekilde devam ediyoruz simdilik lakin kendimi gelistiriylrum kendimi gelistirip oyle salonda yer alicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.