Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fromzerotohero

İlk Kur - Sadece Testosteron.

Önerilen İletiler

İlk kur olarak 10 hafta 500mg only testo kuru yapmaya karar verdim , daha once actigim bir konu vardi , oradaki kuru 2.kur olarak yapacagim , bu kuru vucudumun tepkisini olcmeyi ve diger kure daha hazir sekilde , eksiklerimi kapatarak daha iyi bir form ile girmek icin yapacagim.

Eylul ayinda baslayacagim kure , 3200 kalorilik bir diyet yapmayi planliyorum , 500 kalori yuksek alarak haftada yarim kilo , 10 haftada 5 kilo alacagim.

Haftanin 6 gunu cift bolge calisacagim , sirti ikiye bolup bir gun genislik , bir gun derinlik calisacagim.

2.bolge olarak calistiracagim bolgeler ilk bolge ile etkilesimde olup isinmis olan kaslar olacak , gogus-triceps gibi.

Vitamin - mineral , omega 3 , milk thistle , nac 900 ve bitkisel antioksidan icerigi yuksek bir urun alacagim.

Bu konunun giris mesaji olsun , gelisme ve sonuc bolumleri de gelecek :D , eylul ayindan itibaren konuyu guncel tutacagim , gorusmek uzere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Merhaba,

Gayet güzel bir giriş olmuş tebrik ederim. Beslenme olarak nacizane önerim kepekli bulgur ve greçka (kara buğday) bunları öneririm. Ben bulk olsun definasyon olsun bunları tüketirim pirinç yemem çok temiz büyüyor yada kuruyoruz. Genelde sürekli yenildiğinde sorun yaratıyor bıkıyoruz ya onada bir aşçı arkadaşım şöyle dedi bana,

Bulgur ve greçka 50gr 50gr karıştırıp haşlıyorum. Üzerine yoğurt döküp karıştırıyorum nane ve kekik sepeliyorum sana yemin ederim bitmiş iştahım olsun isterse öyle bir yediriyor ki benim için mükemmel oldu. Bunu herkese önerdim çok arkadaşım denedi ve memnun kaldı aklınızda olsun, kalori eksiği kalır yiyemezseniz falan böyle deneyin :)

Bende aşama aşaam takip ederim konunuzu umarım hedeflerinize ulaşırsınız :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle tesekkurler ,

Karbonhidrat kaynaklarim : yulaf , kepekli bulgur , beyaz pirinc olacak.

Yulafi kahvaltida , pirinci antrenman oncesi , bulguru da antrenman sonrasi ve aksam ogunumde tuketmeyi dusunuyorum.

Protein kaynagi olarak : yumurta ve tavuk

Yag kaynagi olarak : hindistan cevizi yagi ve zeytinyagi kullanmayi dusunuyorum.

Yogurt , zeytin ve maydanoz da tuketecegim.

Fistik , muz , beyaz peynir icin suan bir dusuncem yok , muhtemelen beslenmeme eklemeyecegim.

7-8 ogun degilde 4 ogun yiyecegim , onemli olan kaloriyi almak , ogunlerim buyuk olacak , zamandan kazanip uyku suremi 10 saat dolaylarina cikarmayi dusunuyorum.

Birde tavugu kofte yapip tuketmeyi dusunuyorum , alir kofte yapip dolaba atarim porsiyonlar halinde , yiyecegim zaman cikarip isitirim.

Goruslerinizi bekliyorum arkadaslar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada beslenme programim su sekilde olacak ;

Makrolar 250 gram protein , 405 gram karbonhidrat , 77 gram yag , 3313 kalori , sodyum 2 mg.

Uyanir uyanmaz , limonlu 2 bardak su.

Kahvalti

7 yumurta (4 tanesi tam)

200 gram yulaf

6 zeytin

5 gram hindistan cevizi yagi

tum koruyuculari sabah alacagim

Antrenman oncesi

250 gram tavuk

200 gram beyaz pirinc

5 gram zeytinyagi

5 gram tuz

Antrenman sonrasi

250 gram tavuk

100 gram kepekli bulgur

5 gram tuz

Aksam

250 gram tavuk

100 gram kepekli bulgur.

Cok cesitlilik icermiyor fakat cesitlilikten ziyade kaliteli besinlerden olusan sade ama kaliteli bir program hazirladim.

Su tuketimim de 5 litre dolaylarinda olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

200gr pirinç pişmemiş haldemi alacaksın yoksa pişmiş olarakmı 200 ediyor. Çünkü 200gr pişmemiş şişinde yarım kiloya gelir günde 2 öğünden 1 kilo ya yakın tüketeceksin mide alırsa çok iyi.

Kuruyemiş iyidir yağ kaynağı olarak, güzel klasik beslenme temiz olmuş aksatmadığın sürece iyi gelişim sergilersin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tum yazdiklarim pismemis gramajlar.

Evet pirinc , bulgur totalde pisince 1 kilo civarinda olacak.

Ogunlerimin saatlerini henuz dusunmedim , muhtemelen 2 gibi antrenman yaparim , kahvaltiyi aksamdan hazirlar birakir , sabahta 7 gibi kalkarsam pek problem olmayacak gibi.

Antrenmani da 1 bucuk saat civari tutmayi dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

- Antrenman dan sonra beyaz pirinç öneririm

- 4 Öğün yerine 5 öğün yemeye bak benim tavsiyem

- Antrenman dan önce 2 öğün yerine 3 öğün olsun daha iyi performans sergiler sin...

- Kür sadece Testo olması ilk kür için daha iyi...

- Kick start için ilk dört hafta 25-30mg dianabol ekleyebilir sın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oral steroid eklemeyi dusunmuyorum ama 30 mg danabol olabilir belki ilk 4 hafta , o zaman arimidex de eklerim 2 gunde bir ceyrek ya da yarim tablet.

Muhtemelen eklemem ama.

Antrenman oncesine 1 ogun daha imkani yok cikmaz hocam , suanda da muhtemelen antrenman oncesi , antrenman sonrasina gore daha cok kalori aliyorum.

Antrenman sonrasi insulini yukseltme taraftari degilim fakat pirinc onerinizi deneyecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Only testo kürü yapacak arkadaş arimidex gereksiz, aromatize olacak bir ilaç yok. Kanser ilacı bu haybeye kullanılmaz. Ben karşıyım bunu savunurum sizin fikrinizdir kullanırsınız saygı duyarım ama benim şahsi önerim bu kürde arimidex gereksiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir suredir aktif degildim pek , simdi geri dondum.

Kur icin testoyu bu site uzerinden temin edecegim , konustuk anlastik.

Kure 19 eylulde baslayacagim , o zamana kadar yag oranimi dusurmeyi ve tuttugum suyu atmayi hedefliyorum.

Cok yuksek degil zaten yag oranim fakat kure ne kadar temiz girersem o kadar kardir.

Kur icinse beslenme konusunda fikrim degisti , proteini 250-275 gram civarinda tutacagim , karbonhidrati 800 grama cikarmayi dusunuyorum , evet 800 yanlis okumadiniz , kaliteli besinlerden alacagim bu karbonhidrati , seker tuketimim olmayacak , yag kaynaklariminda tamami kaliteli yaglar olacak.

Koruyucu olarakta sunlari aldim :

Nac 600(baska urunler de kullandigim icin 900 olaninin agir gelebilecegini dusundum)

Omega 3

Milk Thistle

Zinco 220

Enginar ozu veya ekstresi oyle bir sey aldim.

Hardline vitamin mineral

Koruyucu olarak kullanacaklarim bunlar , belki sindirim icin enzim tarzi bir sey de alirim karar vermedim.

Kur sirasinda kullanacagim tek supplement ise kreatin olacak , gerisi bana gore hikaye , para tuzagi acikcasi.

Antrenman programim da soyle olacak :

Programimi itme - cekme olarak ayirdim.

Gogus - Omuz -Triceps haftada 2 gun

Sirt - Biceps - Forearm haftada 2 gun (1 gun forearm calismayacagim , buyukler zaten.)

Bacak haftada 1 gun

Son olarakta Triceps Biceps calisacagim.

Kollarim geri kaliyor biraz.

Pazar gunleri dinlenecegim.

Karin kaslarimi da haftada 3-4 gun calismayi dusunuyorum.

Simdilik ara ara yaziyorum bu basliga , kur baslasin cok daha sik yazacagim , bakalim cerez gibi gorulen only testo kurunde limitler zorlandiginda verim ne olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Verdiğin besin miktarları acıkcası bana inandırıcı gelmedi pismis ağırlıklarını verdiğini varsayıcam pişmemiş olarak verdiğin zaman 150grda kaliteli yag aldıgını dusunuyorum zeytınyagı zeytın badem ceviz fındık fıstık olarak

150×9+800×4+250×4=5550 kalori yapıyor sen bu kadar yüksek kalori alsan çoğu ilaç kullanan kişiddn cok daha sağlam olursun kaldı ki bu sekılde kalori alabiliyosan ciddi bi kutlen olması lazım fazla yag yok diyosun vucudumda ben anlamadım bu forumda bu spora gonul vermıs arkadaslar hocalar +100kilolar bu ladar kaloriyle anca besleniyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk defa boyle kalorilere cikacagim , 5000 kalori almanin , klavyeden "5000" kalori yazmak kadar kolay olmadiginin farkindayim , bakalim temiz sekilde boyle kaloriler alirsam sonuc ne olacak.

92-93 kilo dolaylarina kadar cikacagim , sonrasinda kur sonu kayip elbet olacaktir , zaten 92-93 kilo halim %25 civarinda bir yag oraninda olacaktir , %25 den fazla da olmaz ama cikmam o kadar.

Kur ve pctden sonra definasyon kuru icin 4 ay kadar bekleyecegim fakat bu sirada yavas yavas definasyona baslayacagim , atiyorum %25 yag oranindayim diyelim 92 kilo , %25 yag oranindan kursuz definasyon zor degil , kayipda fazla olmaz , %12-13 civari bir seviyeye kadar geldikten sonra ise definasyon kuru yapacagim , 9-10 dolaylarina inecegim , 73-74 kilo olursam bu yag oraninda ilk kur ve only testo kuru icin son derece verimli sayacagim.

Yani suan sadece olasilik ustune konusuyorum , kolay is degil temiz 5000 civari kalori almak ama sonuna kadar deneyecegim , vazgecmek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Deneyin denemesine ama bu nerden baksanız gunde 1100-1200gram pirinc demek pismemis hali pismin haliyle 3kg olur diye dusunuyorum bence daha ulasılcak hedeflerle daha iyi sonuclar alırsınız en azından gercekci verileriniz olur özellikle bu yaz sıcaklarında imkansız diyebilirim suan kilonuz kactı yaklasık bi 20-25kg mı almak istiyorsınuz ben mı yanlıs anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

600 gram beyaz pirinc

350 gram yulaf

200 gram organik tam bugday ekmegi

125 gram muz

Muzu cikarirsak 775 gram karbonhidrat yapiyor , eklersek 800 , pirinc cig agirlik bu arada.

Kure 19 eylulde baslayacagim , o zamanlar hava boyle sicak olmayacaktir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Adamı gebertmezde bu rakamlar hayalden ibaret sadece 70-75kilo biri icin gercekler bunlar hee dersen ki cheat yapıcam 10bin-15bin kalori alıcam o zaman alırsın cikolata patates kızartması hamburger pizza yaparsın ama temiz 5-6bin kalori bu forumda oyle beslenen arkadaslar varsa zorluklarını anlatırlar zaten ama o arkadaslar bile cok kısa bir süre dayanabilmislerdir 800gr karbo ben 250-300e zor tamamlıyorum bu yaz gunleri su icmekten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayaller kisiden kisiye gore degisir dostum , mesela gece 3 de karin icinden 1 saat yuruyerek antrenmana gitmis bir adamim , dogru ya da yanlis bu onemli degil , zamanla dogru yanlis bir sekilde bulunuyor zaten ama denememek en kotusu.

Ogun olarak ise soyle dusunuyorum :

Sabah 200 gram yulaf

Antrenman oncesi 200 gram pirinc

Antrenman sonrasi 200 gram pirinc

Aksam 200 gram pirinc

Simdi 150 gram yulaf ve muz kaldi , onlari shake yapip icecegim , buyuk ihtimalle kahvaltidan sonra ara ogun olarak , bu karisimi ikiye bolup , birini kahvaltidan sonra , digerini antrenman sonrasi ogun ile aksam ogunu arasinda da icebilirim ama buyuk ihtimalle kahvaltidan sonra ara ogun yapacagim bu karisimi.

Sabah 5 civari kalkiyorum zaten , zaman da problem degil , bakalim midem kaldirabilecek mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Böyle beslenirim diyorsun ve sadece testo alıcaksın madem bu kadar iyi bir beslenme var protein sentezin az olup cogunun bosa gidiceğinide unutmamak lazım besinlerin en iyi sekilde tolerans edilmesi icin ilaclar var zaten yediklerini daha iyi kabul etsinler diye deca boldenon test.danabol yap böyle sağlam bi kür istediğinin kat kat fazlasını al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

250mg testo kullanıp kullanmamak arasında hicbir fark olmucak zaten bahsettiğin gibi beslensen yeterli olucaktırda daha önce hic kür yapmamıs ve hic bu sekılde beslenmemis biri olarak sundan su kadar yerim demek yanlıs neden sımdıden baslamıyosun yemeyede kure gırınce baslıcaksın bu sporun bi parcası zaten beslenme ben küre girmeden 3hafta önceden basladım küre girene kadar 2kilo aldım küre girincede sabah ac karna 76 cıkarken aksam yemeğinden sonra 78 cıkıyorum gün icinde kilolar cok değişken oluyor bahsettiğim gibi küre baslamadan beslenmeye basla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

500 mg testo kullanacagim , alacagim protein ise 300 gram olacak , vucudumun 500 mg testosteron ile 300 gram proteini sindirecegini dusunuyorum , diyelim ki sindiremedim myostatin baskiladi bir kismini , yine de 250-260 gramini sindirir vucudum.

Sindiremedigim kadari icinse problem yok , bol

bol aldim koruyuculardan , kararinda kullanarak karacigerimi ve diger organlarimi koruyacagim.

Suan neden boyle beslenmiyorum cunku suan buyumek gibi bir amacim yok , kure olabildigim kadar temiz bir vucutla girmek istiyorum.

250 mg testosteron kullanmayacagim ama su konuda sizinle ayni dusunmuyorum , normalde bir erkegin uretebilecegi haftalik testosteron miktari , eger yanlis bilmiyorsam 30 ile 50 mg arasinda yani sen 10 hafta boyunca maksimum 500 mg testo uretebiliyorsun ki bu bile zor , 250 mg testo alirsan 10 haftada 2500 mg uretiyorsun , arada 5 kat fark var , az buz bir sey degil bu , bir cok sporcu kure yetersiz olarak giriyor , form , beslenme , antrenman konularinda eksik sekilde giriyorlar , ek olarakta beklentileri inanilmaz yuksek oluyor , sonuc iyi olsa bile beklentileri yuksek oldugundan , isteklerini karsilamiyor , sonra ise kombin ustune kombin geliyor , sonrasinda bu dongu devam ediyor bu sekilde , baskalarina tavsiye vermeye basliyorlar zamanla , artik bir ton ilac kullandiktan sonra vucut bir seviyeye geliyor fakat ufak dozajlar artik yetmiyor bu arkadaslara artik.

Demek istedigim su , aceleye gerek yok arkadaslar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu sabitlendi sanirim , tam anlamadim ama tesekkur ederim sabitlediginiz icin , guncel tutacagim burayi , hem uyeler hem de misafir olarak siteyi gezenler icin ilk kur acisindan faydali bir baslik olusturmaya calisacagim.

Bugun kur ici koruyuculari tamamladim gibi bir sey , arimidex aldim , gogus ucumda jinekomasti yok fakat sanki olma ihtimali ufakta olsa var gibi geldi , 1 gun kullanip 3 gun kullanmayip , tekrar kullanmayi dusunuyorum , bu sekilde bir dongu halinde devam edicek , enginar ozu almistim o geldi bugun , artik belki kuenzim alirim bir tek ama muhtemelen almam , yulaf siparisi verecegim onumuzdeki hafta icinde , 20 kilosu 100 lira , markete gore yari yariya uygun , once 10 kilo alip bir bakicam , bir problem olmazsa bir 10 kilo daha alicam.

Birde kullu defne sabunu siparisi verdim , saclarimin genetik olarak ust tarafi acik biraz , yani ileride dokulecegi kesin ama ileride tedavi yaptiracagim zaten , sampuan kullanmak istemedigim icin siparis verdim kullu defne sabununu , saclarimi ise sifir yaptiracagim , makine ile olabildigi kadar kisaltip , jilet ile tamamen sifir yaptiracagim , acikcasi yuzum guzel oldugu icin pek problem yok , kel halimde gayet iyi :D

Sormak istedigim bir sey var bu arada , kur oncesi testosteron hormonu ile ilgili testi tam olarak hastanenin hangi bolumu yapiyor ?

Bu aile hekimligine saglik ocagina filan kan verip degerlerime baktiriyorum arada bir ama onlar karaciger , bobrek filan testi yapiyorlar sanirim bir tek , saglik ocagi tarzi yerler yapiyor mu bu testosteron testini ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.