Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Gelişim durabilirmi?

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9

Evet abilerim testo 500 deca 400 bolde 400 10 hafta bitti deca yı kesip 10 hafta daha devam etmek istiyorum gelişim biraz oldu hakkını yememek lazım ilk 4 hafta iğne vurduğum halde salona gitmedim 

Gelişim ölçüleri şöyle omuz 118= 127 kol 34 =38 göğüs 97=106  karın 90=92 kilo 80=87 bir buçuk aylık bir gelişim bu ama sanki Bir pik noktası gelişim durdu sanki tamam salonlar kapalı ama evde yoruyorum kendimi sınav barfiks dumbell ve bileklerim ağrıyor sanki kırılacak ne yapmalıyım yada ne yapmalı? Herkese hayırlı ramazanlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Önceden de söylemiştim mecbur ev ortamında bu sporla alakalı ortam oluşturulmalı diye , salon sahiplerinin çoğu kendini birşey sanıyor zaten ondan dolayı bu yorumum , bi de iğne vurup salona gitmemek biraz tuhaf olmuş gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Testocu, 42 dakika önce yazdı:

Önceden de söylemiştim mecbur ev ortamında bu sporla alakalı ortam oluşturulmalı diye , salon sahiplerinin çoğu kendini birşey sanıyor zaten ondan dolayı bu yorumum , bi de iğne vurup salona gitmemek biraz tuhaf olmuş gibi    

abi para ayırmam dükkanım kapalı zaten her gün eksi yazıyor durumlar kritik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Arkadaşlar sporcu bir kardeşim şöyle söyledi testesteron u bir tık arttır boldenon testoyu baskiliyor ve östrojen seviyesini çok assagiya çekmiş olabilir bu yüzden gelişim durmuş ve kemik ağrıları çekiyorsun çok çabuk sakatlanırsın da faln dedi ne dir aslı astarı varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Birde bendeki bu kemik ağrıları falan  Steroide başladıktan sonra oldu daha öncesinde yoktu böyle birşey ve salonda çok eğleniyordum şuan öyle olmuyor işte eklemyerleri ağrıyor kemikler ağrıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Decayı süre olarak fazla tutmuşsun, bu dozlarda 7. haftayı geçirmemek lazım. Şu anda testislerinde atrofi oluşma ihtimali yüksek. Ereksiyon ve libido problemleri de akabinde gelecek hazırlıklı ol normal bir durum bu. Ağrıların sebebi de deca olabilir çünkü bu ilaç eklemlere fazla su çeker. Çok iyi ısınmadan antrenmana başlama. Bir kaç haftaya ağrıların geçer diye tahmin ediyorum decayı bırakacaksın çünkü.   

Bana kalırsa salonlar açılıncaya kadar ilaçlara düşük doz devam et. Profesyonel aletlerin olmadığı sürece evde gelişim yakalayamazsın ancak mevcudu koruyabilirsin. Decayı zaten kesiyorsun haftalık Testo E 200mg (1ml), Bolde 100-150mg civarı (0.5ml) yeterli olur.

Tabi evde idman yapmaya devam bu sefer mevcut durumu ve metabolizma hızını korumak amaç. Daha kısa bekleme sürekleri yüksek tekrarlar. Kardiyo da yapman lazım. Karbonhidratı normalin yarısına çekip öğün sayısını da 3 veya 4'e düşürebilirsin. Tabi normalde 5 veya 6 öğün yediğini düşünerek söylüyorum bunu. Hatta yemeklerini daha çok çeşitlendirebilirsin bu evrede özellikle sebze yönünde (bizim geleneksel sulu tencere yemekleri ideal ama ekmek yok çok istersen mısır ekmeği olur), bağırsaklar ve mide de biraz rahatlasın ama mümkün mertebe temiz tabi.

Bu tarz bir yaklaşım salonlar açılıncaya seni korur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Decayı süre olarak fazla tutmuşsun, bu dozlarda 7. haftayı geçirmemek lazım. Şu anda testislerinde atrofi oluşma ihtimali yüksek. Ereksiyon ve libido problemleri de akabinde gelecek hazırlıklı ol normal bir durum bu. Ağrıların sebebi de deca olabilir çünkü bu ilaç eklemlere fazla su çeker. Çok iyi ısınmadan antrenmana başlama. Bir kaç haftaya ağrıların geçer diye tahmin ediyorum decayı bırakacaksın çünkü.   

Bana kalırsa salonlar açılıncaya kadar ilaçlara düşük doz devam et. Profesyonel aletlerin olmadığı sürece evde gelişim yakalayamazsın ancak mevcudu koruyabilirsin. Decayı zaten kesiyorsun haftalık Testo E 200mg (1ml), Bolde 100-150mg civarı (0.5ml) yeterli olur.

Tabi evde idman yapmaya devam bu sefer mevcut durumu ve metabolizma hızını korumak amaç. Daha kısa bekleme sürekleri yüksek tekrarlar. Kardiyo da yapman lazım. Karbonhidratı normalin yarısına çekip öğün sayısını da 3 veya 4'e düşürebilirsin. Tabi normalde 5 veya 6 öğün yediğini düşünerek söylüyorum bunu. Hatta yemeklerini daha çok çeşitlendirebilirsin bu evrede özellikle sebze yönünde (bizim geleneksel sulu tencere yemekleri ideal ama ekmek yok çok istersen mısır ekmeği olur), bağırsaklar ve mide de biraz rahatlasın ama mümkün mertebe temiz tabi.

Bu tarz bir yaklaşım salonlar açılıncaya seni korur.

Dediğin gibi yarıya indirdim dozları deca sonuncusu nu geçen hafta vurdum dediğin gibi devam edicem salonlar açılana kadar yemek kısmında karbonhidrat çok düşük tuttum zaten ve günde 3 öğün yiyorum hiç 5 6 yapmadım bütün bu acılarım deca yüzünden mi ilk başladığım günden beri  evdeyim her sabah çıkıp yürüyüş yapıyorum aç karnına ben ilk 5 hafta farklı sonraki 5 hafta farklı ilaç aldım bi kan tahlili ne gideyim mi sanki ikinci ilaçlardan bir fayda görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.