Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Harunduman

Ilk küre ağır girmek!

Önerilen İletiler

Harunduman    15

İlk küre ağır girmek ne kadar mantıklı ? Şuana kadar iki farklı düşünceyle karşılaştım 1.si hafif başlayıp yada hatta only testo falan yapıp sonraki kürlerde dozları veya çeşitleri yada her ikisininide artırmayı savunanlar.2.si sağlam ağır kür ile başlayıp ilerleyen zamanda önlü testo vs kullanıp devam etmek.(tabiki yarışmacılardan bahsetmiyorum,gözü büyümekte ölçüde falan olmayanlar için...)

İki düşüncenin de kendine göre sebepleri var pek girmedim oraya sizin düşünceniz nedir ? Sebebiyle birlikte bahsedebilirseniz çok daha iyi olur.

Gelicek olursak benim düşünceme bana göre ilk küre ağır girmek daha mantıklı geliyor en azından benim isteklerimi daha iyi karşılayacak boyutta olduğunu düşünüyorum.

1.sebep

ilk kürden daha iyi verim alındığı yönünde düşüncelere katılıyorum.(sadece ilk kür değil her geçen kürde duyarlılığın azaldığını...)

2.sebep

hedefim olabildiğince yağ/kas oranıma oynamak hatta kendimde kalıcı olan değişimin tatmin ederse tek kürle yetinmeyi düşünüyorum.(şuan uzun bir süredir aromatize olmuş bir vücudum var tabiki bu kendi kendime yaptığım bir salaklık).

3.sebep

İlk kürde sağlam kas kütlesi koyarsam ilerleyen zamanlarda ölçümü formunu korumak için belki only testo tarzında Kürtlerin bana ve isteklerine yetebileceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Harunduman, 1 saat önce yazdı:

İlk küre ağır girmek ne kadar mantıklı ? Şuana kadar iki farklı düşünceyle karşılaştım 1.si hafif başlayıp yada hatta only testo falan yapıp sonraki kürlerde dozları veya çeşitleri yada her ikisininide artırmayı savunanlar.2.si sağlam ağır kür ile başlayıp ilerleyen zamanda önlü testo vs kullanıp devam etmek.(tabiki yarışmacılardan bahsetmiyorum,gözü büyümekte ölçüde falan olmayanlar için...)

İki düşüncenin de kendine göre sebepleri var pek girmedim oraya sizin düşünceniz nedir ? Sebebiyle birlikte bahsedebilirseniz çok daha iyi olur.

Gelicek olursak benim düşünceme bana göre ilk küre ağır girmek daha mantıklı geliyor en azından benim isteklerimi daha iyi karşılayacak boyutta olduğunu düşünüyorum.

1.sebep

ilk kürden daha iyi verim alındığı yönünde düşüncelere katılıyorum.(sadece ilk kür değil her geçen kürde duyarlılığın azaldığını...)

2.sebep

hedefim olabildiğince yağ/kas oranıma oynamak hatta kendimde kalıcı olan değişimin tatmin ederse tek kürle yetinmeyi düşünüyorum.(şuan uzun bir süredir aromatize olmuş bir vücudum var tabiki bu kendi kendime yaptığım bir salaklık).

3.sebep

İlk kürde sağlam kas kütlesi koyarsam ilerleyen zamanlarda ölçümü formunu korumak için belki only testo tarzında Kürtlerin bana ve isteklerine yetebileceğini düşünüyorum.

Merhaba, dediğin gibi iki farkı fikir var ve ben ilk fikir yani hafif başlayıp zamanla artırılması taraftarıyım. Diğer fikirde kendi içinde mantıklı ancak şöyle bir durum var. İlk kürün ve vücudun dışarıdan alınan hormona “bakir” iyi veya kötü nasıl sonuç verecek sen bile bilemezsin ki biz bilelim. @Loving hocanın bir yorumunu okumuştum yanlış hatırlamıyorsam aklımda kalanlar da diyordu ki “bu işe ilk başladığımda vücudum aromatize olmaya yatkındı veya başlarda Arimidex kullanıyordum. Şimdi vücudum aynı vücut ama Arimidex kullanmıyorum çünkü vücudum dışarıdan aldığım hormonları alıştı ve bilenen yaygın yan etki olmamaya başladı”.

Herkese tavsiyem iş/hayat/spor vb... neye ilk başlarsan başla çırak/kalfa/usta sırasıyla olursun bu sıralamayı kimse bozamaz. O yüzden hormon da öyle bir profesyonelin yaptığı kürü yapamaz yapsan bile ondaki verimi alamazsın yahut bir profesyonel sporcunun kaldırdığı bench press kaldıramaz squat giremezsin ha girmene kimse engel olmaz ancak o ağırlıkların altında kalacağını bildiğin için girmez kendi sikletinde girersin umarım. 1. Fikrin ne kadar mantıklı geldiğini 2. Fikrin ne kadar riskli ne kadar ölüm tehlikesi olduğunu anladığını umarım, saygılar..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu konu tamamen iç organlarının ve reseptör hassasiyetinin korunması ile ilgili.

Ağır bir kür girersen daha ilk kürde elindeki krediyi bitirirsin. İlk kürde sadece bir testoyla ciddi kazanç sağlama avantajın varken neden bir anda ilaca boğulasın ki? Zaten tek ilaçla istediğin verimi alacaksın. Daha sonra vücudunu tanıyarak tepkilerine bakarak gelişimini ve disiplinini takip ederek ve en önemlisi psikolojini gözeterek yeni ilaçlar ekleyerek devam edersin. 

İlk kürde testo only büyük işler başarır. Ben bunu bizzat yaşadım ve özlemle anıyorum o günleri. Geçmiş postlarımdan birinde vardı ilk kürüm fotoğraflı olarak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Gerçekten biraz fikrim değişti aslında şuan yani Steroid almak gerekirse bir iğne vurmak bile bir risk almak bunu biliyorum ve kabullenmiştim.

Ancak illa risk alıyoruz diye bu riski artırmak saçmalık sanırım ( yani İlk kürden aşırı yüklenmekden bahsediyorum)

Sanırım ben biraz ilgi çekmek için geliştiğim aşırı belli olsun diye gaza gelip ağır bir küre girmeyi düşünüyordum ve ayrıca bugün bir yazı okudum ilk kürden çok ilaçla girmek hangi ilacın size dokunduğunu ne etki yaptığını görmenizi engeller diyordu mantıklı da geldi.

Fakat hocam only testo değilde onun yanına 1 veya 2 ürün eklemeyi düşünüyorum.

Bu mix steroidler var ;

İçeriğinde 100 mg trenbolone enat.

Drostonole enat 200 mg.

Testo enat 200 mg.

Yanında turanabol tablet almak istiyorum.

Aşırıya kaçmak olurmu sizce ?

Mix Steroid 10 ml.

Uzun esterli olduğu için haftada bir enjekte ederim diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Harunduman, 5 saat önce yazdı:

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Gerçekten biraz fikrim değişti aslında şuan yani Steroid almak gerekirse bir iğne vurmak bile bir risk almak bunu biliyorum ve kabullenmiştim.

Ancak illa risk alıyoruz diye bu riski artırmak saçmalık sanırım ( yani İlk kürden aşırı yüklenmekden bahsediyorum)

Sanırım ben biraz ilgi çekmek için geliştiğim aşırı belli olsun diye gaza gelip ağır bir küre girmeyi düşünüyordum ve ayrıca bugün bir yazı okudum ilk kürden çok ilaçla girmek hangi ilacın size dokunduğunu ne etki yaptığını görmenizi engeller diyordu mantıklı da geldi.

Fakat hocam only testo değilde onun yanına 1 veya 2 ürün eklemeyi düşünüyorum.

Bu mix steroidler var ;

İçeriğinde 100 mg trenbolone enat.

Drostonole enat 200 mg.

Testo enat 200 mg.

Yanında turanabol tablet almak istiyorum.

Aşırıya kaçmak olurmu sizce ?

Mix Steroid 10 ml.

Uzun esterli olduğu için haftada bir enjekte ederim diye düşünüyorum.

İlk kür için trenbolon ağır gelir yukarıda bunun için uzun uzun yazdık o yüzden forumda bulunan detaylı bilgilendirici bir konu var aşağıda paylaşıyorum onu detaylı okur bire bir uygularsan hem istediğin sonuçu alır hem istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaz veya çok az çıkar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.