Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sekpost

Testo boldo halsizlik

Önerilen İletiler

sekpost    1

Herkese merhaba arkadaşlar ben testo ve bolde kullanınca halsizlik ve vurdugum bolge de hafif şişlik yapıyor bu konuda bilgi sahibi olan var mı nasıl engelleeyebiliriz bu durumu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.543

Forumda enjeksiyonla ilgili onlarca konu var aslında.

Kürün ilk haftalarında genellikle grip benzeri halsizlik, bitkinlik, yorgunluk gibi yan etkiler görülebildiği de çokça mevcut konular arasında :)

Kimisinde bu etkiler görülürken kimi steroid kullananlarda görülmüyor. Enjeksiyonun yapılma şekli dahi ödem ve halsizliğin nedenleri arasında olabiliyor.

Çözümü basit, 3 veya 4. enjeksiyona kadar sabretmek veya, enjeksiyon şeklinizi gözden geçirmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekpost    1

Kalçadan kendim yapıyorum ecjaneler de yapılmıyor 1 hafta bekliyelecegim bakalım devam ederse başka çözüm yolu bakıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997

Aynılarını bizzat bende yaşadım.Vücüdunuz ilaçlarla savaşıyor şuan.Testo gribi diye de geçiyor.Bende 5-6 hafta kadar sürdü çok can sıkıcı olay.Tabi ki ödem de sebebiyet verebilir buna.Vitamin ve mineral takviyelerini aksatmadan kullanın.Vücudunuz normal bir insan vücuduna göre daha randımanlı çalışıyor.Magnezic C D vitaminleri alabilirsiniz.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekpost    1

suan b 12 d3  omega 3 calsium magneym zinco nac 600 ve milk thsit kullanıyorum zaten bunlarla pek alakalı oldugunu dusunmuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Ben 2 ml enjeksiyonu 40 saniyede yapıyorum.

Her 0.5 ml enjekte edince 10'a kadar sayıp aynı işlemi bitirene kadar tekrarlıyorum. Kalçadan yeşil uç ile, hiç ödem, ağrı vb. şikayetim olmadı şimdiye kadar. Bir de böyle  yavaş yavaş enjekte etmeyi dene.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekpost    1

yarın tren gunum sizin dediginiz gibi yapacagım bakalım inşallah düzelir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
sekpost, 3 saat önce yazdı:

Herkese merhaba arkadaşlar ben testo ve bolde kullanınca halsizlik ve vurdugum bolge de hafif şişlik yapıyor bu konuda bilgi sahibi olan var mı nasıl engelleeyebiliriz bu durumu.

Bu durum sık görünebilmekte testo flu birkaç hafta içerisinde geçecektir ilaç kaliteli olmayabilir yağı düzgün inceltilmemiştir enjeksiyondan sonra bir masaj makinası ile yapıcağınız 5 dk lık masaj ağrıyı önemli ölçüde dindirir oradaki ilacı yaymanızı sağlar iyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekpost    1

bu konuda kesin sonuç alabilen var mı ? sunu yapsak düzelir  gibi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Tiroitlerin yavaşlaması da halsizlik yapar , halsizligin bir çok sebebi olabiliyor .

Uykusuzluk,stres vs. 

Aklıma gelen tiroit oldu..

Tsh t3 T4 baktırmani tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
sekpost, 13.04.2021 - 17:37 yazdı:

yarın tren gunum sizin dediginiz gibi yapacagım bakalım inşallah düzelir

treni testo ile beraber karıştrıp kullanırsan ağrı yaşamazsın tek çok sıkıntı oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.