Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sterlin1970

Sustanon + rimabolan

Önerilen İletiler

sterlin1970    0

ilk kürüm olcak satıcılardan bakındıgımda güzel ürün yok en son çare eczane işi bi kür yapmak istedim sağlama almak için yanına ekliyebileceğim ilaçlar nelerdir eczaneden ekleyebileceğim ve güzel verim alabilirmiyim teşekkür ederiim şimdiden herkese iyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaay    10

dostum sustanon primabolan düşük dozlarda başla , başka birşey kullanma .ilk kür ve eczane ürünü olduğu için fayda görürsün zaten . bir kişik kürün ilk bir kaç haftasında çılgın gibi kilo alıyorsa o ilaçta sorun var demektir . muhtemelen bu kürde fazla kilo almazsın , takma kafana . ilaç temiz olunca aldığın kilo temiz olur ve kalıcı olur. 

ilk kürlerimde deli gibi su tutardım , sonra çok duyduğum bir lab ın ürünlerini aldım kullandım  , çok yüksek dozlarda aldım ilacı , testisler küçüldü kıllandım saçlaeım döküldü ama kilom çok az arttı , ilacın çakma olduğunu düşündüm . ama aynaya baktığımda kas kütlesiydim sadece , balon değil . sonra anladımki önceki ilaçlar çakmaymış bu kür orjinalmiş . ilaç temiz olursa hayati yan etkileri az olur , testisin küçülür saçın dökülür ama su tutmazsın , su tutumuna bağlı tansiyon sorunları yaşamazsın , ciğerin hasar görmez böbrekleri bozmazsın . 

Sustanon primabolan yeter ilk kürde. ilk kürlerde fazla ilaç alırsan sonraki kürlerde etki görmek için daha fazla kullanman gerekir , reseptorlerini kapama boş yere. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
mustafaay, 2 saat önce yazdı:

dostum sustanon primabolan düşük dozlarda başla , başka birşey kullanma .ilk kür ve eczane ürünü olduğu için fayda görürsün zaten . bir kişik kürün ilk bir kaç haftasında çılgın gibi kilo alıyorsa o ilaçta sorun var demektir . muhtemelen bu kürde fazla kilo almazsın , takma kafana . ilaç temiz olunca aldığın kilo temiz olur ve kalıcı olur. 

ilk kürlerimde deli gibi su tutardım , sonra çok duyduğum bir lab ın ürünlerini aldım kullandım  , çok yüksek dozlarda aldım ilacı , testisler küçüldü kıllandım saçlaeım döküldü ama kilom çok az arttı , ilacın çakma olduğunu düşündüm . ama aynaya baktığımda kas kütlesiydim sadece , balon değil . sonra anladımki önceki ilaçlar çakmaymış bu kür orjinalmiş . ilaç temiz olursa hayati yan etkileri az olur , testisin küçülür saçın dökülür ama su tutmazsın , su tutumuna bağlı tansiyon sorunları yaşamazsın , ciğerin hasar görmez böbrekleri bozmazsın . 

Sustanon primabolan yeter ilk kürde. ilk kürlerde fazla ilaç alırsan sonraki kürlerde etki görmek için daha fazla kullanman gerekir , reseptorlerini kapama boş yere. 

Hocam biraz daha açarmısın bende merak ettim şu anda mesela haftalık ne kadar omuzdan alınsa nasıl olur 

Testo E ve Bolde Dianabol kürü gibi etki verirmii 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
Xriccio, 2 saat önce yazdı:

Hocam biraz daha açarmısın bende merak ettim şu anda mesela haftalık ne kadar omuzdan alınsa nasıl olur 

Testo E ve Bolde Dianabol kürü gibi etki verirmii 

dostum öncelikle ben hoca değilim , ama uzun senelerdir spor ile uğraşıyorum . kendi tecrube ettiğim etkiler doğrultusunda yorum yapıyorum , hocalıkla mocalıkla ilaçla milaçla işim olmaz kendim kullanır dalgama bakarım.

1)İlacın orjinalliği önemlidir , orjinal olmayan yada underdose testo bolde dianabol küründen daha iyi bir verim alabilirsin . Çünkü orjinal olmayan ürünler ya hiç çalışmaz , ya çok az çalışır yani gıdıklar derecesinde , yada içindeki çakma kortizonlu maddelerin olduğu ilaçlardır . kortizon varsa boş su tutarsın , suratın patlıcan gibi olur boş rengin değişir boş boş şişersin ilaç çalıştı sanarsın. underdose ise biraz etki gösterir sonra stabil kalır gelişmezsin , yada tamamen boştur yani steril bile olmayan sıvı vardır içinde. 

2)Sustanon dediğin farklı esterlerin birleştirilmiş halidir, testo prop , fenilprop , izokaproat,deconat gibi esterleri barındırır . Testo enantatta bir esterdir , fazla su tutar . sustanon ile enantat yarılanma süreleri farklıdır çünkü içindeki esterler farklıdır , sustanonda daha sık enjeksiyon gerekir. Sustanonu  diyettede bulktada kullanırsın (propipnatlar içerir), enantat çok su tutar bulk kürlerinde tercih edilir. Sustanonu eczaneden aldınmı , çalışıp çalışmayacak korkusu olmaz takır takır çalışır. Primboln ise en bilindik ilaçlardan biri , eczane ürünü . her türlü çalışır . kof su tutmaz , yan etkisi daha azdır ki çakma ürünlere göre belki 20 kat daha az yan etki yapar  . dozajlar kiloya göre değişir.

dostum kür içerisinde iken testo bolde danabol küründeki bir adam ile sustanon primabolan kürü içindeki adamı karşılaştıramazsın , çüknü danabol zaten deli gibi ödem yapıyor heleki çakmaysa balon olursun . ama kür bittiğinde iki kürden çıkan kişinin pskolojileri karşılaştırılamaz bile. böyle bir kürde10-12 kg almış bir kişi aldığı kilonun %80 ini kür sonu işiyerek atar :) geriye sadece derisi çatlamış , pskolojisi bozulmuş kardeşlerimiz kalır . gerçek ilaç adamın kaslarını lif lif yapar , su toplatıp derisini çatlatıp suratını hamburger köftesi gibi yapmaz (prof bir dirty bulking yapmıyor ise) 

genelde yorumlara bakıyorum , kür tavsiyesi 12 hafta test ent , 6 hafta danabol , 12 hafta boldenone . git ilaç satan birine 20 cm hiç ağır kaldırmamış o kolları ile sana bu kürü yazar , ilk enjeksiyonunuda  yapar sana paranı alır yolcular . bunlar amator kürler , neden bizim vucutcularımız yurt dışındaki sporcular kadar estetik değil ? bu sebepten , hepsi aynı şekilde başlıyor. testo deca danabol / testo bolde danabol .

omuzdan vurma dostum , ben omuzdan yapmam . kalça ve bacak . Bacaktan dizin sağ yada sol kenarındaki dışa bakan kasa , 4 parmak koy çak enjeksiyonu oraya. internette vardır.

eczane ürünü al , beni çok kandırdılar :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
mustafaay, 20 dakika önce yazdı:

dostum öncelikle ben hoca değilim , ama uzun senelerdir spor ile uğraşıyorum . kendi tecrube ettiğim etkiler doğrultusunda yorum yapıyorum , hocalıkla mocalıkla ilaçla milaçla işim olmaz kendim kullanır dalgama bakarım.

1)İlacın orjinalliği önemlidir , orjinal olmayan yada underdose testo bolde dianabol küründen daha iyi bir verim alabilirsin . Çünkü orjinal olmayan ürünler ya hiç çalışmaz , ya çok az çalışır yani gıdıklar derecesinde , yada içindeki çakma kortizonlu maddelerin olduğu ilaçlardır . kortizon varsa boş su tutarsın , suratın patlıcan gibi olur boş rengin değişir boş boş şişersin ilaç çalıştı sanarsın. underdose ise biraz etki gösterir sonra stabil kalır gelişmezsin , yada tamamen boştur yani steril bile olmayan sıvı vardır içinde. 

2)Sustanon dediğin farklı esterlerin birleştirilmiş halidir, testo prop , fenilprop , izokaproat,deconat gibi esterleri barındırır . Testo enantatta bir esterdir , fazla su tutar . sustanon ile enantat yarılanma süreleri farklıdır çünkü içindeki esterler farklıdır , sustanonda daha sık enjeksiyon gerekir. Sustanonu  diyettede bulktada kullanırsın (propipnatlar içerir), enantat çok su tutar bulk kürlerinde tercih edilir. Sustanonu eczaneden aldınmı , çalışıp çalışmayacak korkusu olmaz takır takır çalışır. Primboln ise en bilindik ilaçlardan biri , eczane ürünü . her türlü çalışır . kof su tutmaz , yan etkisi daha azdır ki çakma ürünlere göre belki 20 kat daha az yan etki yapar  . dozajlar kiloya göre değişir.

dostum kür içerisinde iken testo bolde danabol küründeki bir adam ile sustanon primabolan kürü içindeki adamı karşılaştıramazsın , çüknü danabol zaten deli gibi ödem yapıyor heleki çakmaysa balon olursun . ama kür bittiğinde iki kürden çıkan kişinin pskolojileri karşılaştırılamaz bile. böyle bir kürde10-12 kg almış bir kişi aldığı kilonun %80 ini kür sonu işiyerek atar :) geriye sadece derisi çatlamış , pskolojisi bozulmuş kardeşlerimiz kalır . gerçek ilaç adamın kaslarını lif lif yapar , su toplatıp derisini çatlatıp suratını hamburger köftesi gibi yapmaz (prof bir dirty bulking yapmıyor ise) 

genelde yorumlara bakıyorum , kür tavsiyesi 12 hafta test ent , 6 hafta danabol , 12 hafta boldenone . git ilaç satan birine 20 cm hiç ağır kaldırmamış o kolları ile sana bu kürü yazar , ilk enjeksiyonunuda  yapar sana paranı alır yolcular . bunlar amator kürler , neden bizim vucutcularımız yurt dışındaki sporcular kadar estetik değil ? bu sebepten , hepsi aynı şekilde başlıyor. testo deca danabol / testo bolde danabol .

omuzdan vurma dostum , ben omuzdan yapmam . kalça ve bacak . Bacaktan dizin sağ yada sol kenarındaki dışa bakan kasa , 4 parmak koy çak enjeksiyonu oraya. internette vardır.

çok haklısın dostum ben aldım undergraound galiba ürün içinde siyah bi madde var küçük nokta gibi ben onu tutup vurmam girecek arkadaş varsada eğer pro değilseniz çok zengin değilseniz kanalınız yoksa para kaptırmayın hiç biraz akıllı davranın nolursa olsun demeyin alıyosanız kanıtlarıyla alın veya gidin eczanede ne oldugu belli bakanlık onaylı ürününüzü alın kullanın içiniz rahat bi şekilde kendinizi harcamanızın bi mantıgı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26

Hocam yeni ürünler almıştım denedim teste gittik boş çıktı. 

Şimdi millet bodyblance diye bir marka söylüyor töbe diyorum töbe zaten formdada sıkıntılar varmış.

Tabikide profosyonel bir kür demiyorum hocam.

Amatör kendi çapımızda yapan insanlarız. 

Size göre Nasıl bir eczane kürü gider mantık lı olarak. Başlangıç olarak 

Kalıcılık durumu nedir

tarihinde Xriccio tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
Xriccio, 11.04.2021 - 23:40 yazdı:

Hocam yeni ürünler almıştım denedim teste gittik boş çıktı. 

Şimdi millet bodyblance diye bir marka söylüyor töbe diyorum töbe zaten formdada sıkıntılar varmış.

Tabikide profosyonel bir kür demiyorum hocam.

Amatör kendi çapımızda yapan insanlarız. 

Size göre Nasıl bir eczane kürü gider mantık lı olarak. Başlangıç olarak 

Kalıcılık durumu nedir

nekadar ödemsiz vucut yaparsan okadar kalıcılığı artar . Dozajları kendin ayarla dostum kilona göre. Sustonun içindeki esterlere dikkat et , haftada bir enjeksiyon yapamazsın onu , içindeki esterleirn yarılanma süresi düşük , 2 günde 1 gibi bir enjeksiyon yapmak lazım . Kür içerisinde koruyucu almayı unutma . sustanon testo enantata cpionata göre daha fazla yorar vucudu , doz arttırmanda gerekebilir . 

Bol şans dostum .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
mustafaay, 17.04.2021 - 14:43 yazdı:

nekadar ödemsiz vucut yaparsan okadar kalıcılığı artar . Dozajları kendin ayarla dostum kilona göre. Sustonun içindeki esterlere dikkat et , haftada bir enjeksiyon yapamazsın onu , içindeki esterleirn yarılanma süresi düşük , 2 günde 1 gibi bir enjeksiyon yapmak lazım . Kür içerisinde koruyucu almayı unutma . sustanon testo enantata cpionata göre daha fazla yorar vucudu , doz arttırmanda gerekebilir . 

Bol şans dostum .

Teşekkürler Hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.