Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Monster55

Burak hocam ile definasyon kürü

Önerilen İletiler

Monster55    9

Saygıdeğer Burak ( @loving ) hocam ile birlilte definasyon planlaması yaptık;

1-8 hafta trenbolone acetate 

1-8 hafta sr9009+gw5015

5-10 hafta winstrol 

1-10 hafta testosteron propionat

şu an ilk haftadayım, profesyonel olarak yaptığım ilk kür sayılır, fakat daha önce de tren girmiştim pandemiden dolayı yarın kalmıştı 5. Hafta da ilaçları kesmek zorunda kalmıştım, pct yaptım, zaten çok bi pozitif ve negatif etki göremeden kürü sonlandırmıştım... 

Pazartesi, Çarşamba, Cuma 100 mg tren alıyorum. 

Gün aşırı bi şekilde testo propionat kullanıyorum. 

sr9009+gw5015 her sabah kahvaltıdan 1 saat önce bir damla (1 ml) kullanıyorum. 

Ekstra olarak, c vitamini, çinko, omega3, d vitamini ve nac900 kullanıyorum, herhangi bir jinekomasti durumuna göre dozu ayarlayarak armidex kullanıcam şu an bu söz konusu değil..

günlük beslenmem çok katı, aç kalabildiğim kadar kalıyorum, son öğünümü 8 den önce kesiyorum, yediğim yemeklerin çoğunu yağsız tuzsuz yapmaya çalışıyorum günlük tuz alımım çok az miktarda, yeşillik ve sebze kullanmaya özen gösteriyorum, şu an kilo 90 kg civarlarında yağ oranım %17 civarlarında aktif olarak 4 yıldır spor yapıyorum... 

İlk hafta da olmama rağmen ilaçlar etkilerini gösteriyor, antremandan sonra eve gelince akşam yatakta aşırı sıcak oluyorum vücut ısım çok artıyor, uyumak istedikçe uyuyamıyorum, sabahları gergin ve agresif oluyorum bugün (18 Şubat Perşembe) antreman da hafif bi öksürük ve befes darlığı hissettim. 

Ağırlık antremanlarım aşırı yoğun geçiyor, süper setler, drop setler, nabzımı sürekli yüksek tutmaya çalışıyorum, antreman sonu ise rahat 1 saat cardio yapıyorum, sabah cardiolarına da önümüzde ki hafta başlayacam, fakat tek sorun gücüm azalıypr gibi, bu günlük beslenmemden kaynaklanıyor bilmiyorum, bunun için az da olsa karbonhidrat miktarını arttırmayı düşünüyorum, günlük aldığım kalori 1000 civarlarında minumum 1500 calori civarlarına çıkmayı düşünüyorum, çünkü aşırı güçsüz kalıyorum, ilaçsız naturel olduğum zamanlarda girdiğim ağırlıklarda çok zorlanıyorum.. antremanı yarıda bırakmayı bile düşündüm bu hafta içerisinde...

Eklemek isteyeceğiniz, ya da herhangi bir konuda fikriniz varsa hepsine açığım, değerlendirebiliriz..

Son olarak eklemek istediğim bir şey daha var Burak hocadan şaşmayın, daha önce ki kürlerimde girdiğim hocalardan çok çok farklı, aşırı mütevazi ve aşırı yardımsever bi hoca her türlü her koşulda yardım ediyor, 7/24 görüşebilme imkanım var kendisi ile, moralim motivasyonum düşünce fazlası ile yardımcı oluyor... İlaçlardan zaten bahsetmeme gerek yok kullanınca ne kadar overdose ilaçlar olduğunu anlarsınız zaten.. 🔥 iyi forumlar diliyorum...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Monster55, 41 dakika önce yazdı:

Saygıdeğer Burak ( @loving ) hocam ile birlilte definasyon planlaması yaptık;

1-8 hafta trenbolone acetate 

1-8 hafta sr9009+gw5015

5-10 hafta winstrol 

1-10 hafta testosteron propionat

şu an ilk haftadayım, profesyonel olarak yaptığım ilk kür sayılır, fakat daha önce de tren girmiştim pandemiden dolayı yarın kalmıştı 5. Hafta da ilaçları kesmek zorunda kalmıştım, pct yaptım, zaten çok bi pozitif ve negatif etki göremeden kürü sonlandırmıştım... 

Pazartesi, Çarşamba, Cuma 100 mg tren alıyorum. 

Gün aşırı bi şekilde testo propionat kullanıyorum. 

sr9009+gw5015 her sabah kahvaltıdan 1 saat önce bir damla (1 ml) kullanıyorum. 

Ekstra olarak, c vitamini, çinko, omega3, d vitamini ve nac900 kullanıyorum, herhangi bir jinekomasti durumuna göre dozu ayarlayarak armidex kullanıcam şu an bu söz konusu değil..

günlük beslenmem çok katı, aç kalabildiğim kadar kalıyorum, son öğünümü 8 den önce kesiyorum, yediğim yemeklerin çoğunu yağsız tuzsuz yapmaya çalışıyorum günlük tuz alımım çok az miktarda, yeşillik ve sebze kullanmaya özen gösteriyorum, şu an kilo 90 kg civarlarında yağ oranım %17 civarlarında aktif olarak 4 yıldır spor yapıyorum... 

İlk hafta da olmama rağmen ilaçlar etkilerini gösteriyor, antremandan sonra eve gelince akşam yatakta aşırı sıcak oluyorum vücut ısım çok artıyor, uyumak istedikçe uyuyamıyorum, sabahları gergin ve agresif oluyorum bugün (18 Şubat Perşembe) antreman da hafif bi öksürük ve befes darlığı hissettim. 

Ağırlık antremanlarım aşırı yoğun geçiyor, süper setler, drop setler, nabzımı sürekli yüksek tutmaya çalışıyorum, antreman sonu ise rahat 1 saat cardio yapıyorum, sabah cardiolarına da önümüzde ki hafta başlayacam, fakat tek sorun gücüm azalıypr gibi, bu günlük beslenmemden kaynaklanıyor bilmiyorum, bunun için az da olsa karbonhidrat miktarını arttırmayı düşünüyorum, günlük aldığım kalori 1000 civarlarında minumum 1500 calori civarlarına çıkmayı düşünüyorum, çünkü aşırı güçsüz kalıyorum, ilaçsız naturel olduğum zamanlarda girdiğim ağırlıklarda çok zorlanıyorum.. antremanı yarıda bırakmayı bile düşündüm bu hafta içerisinde...

Eklemek isteyeceğiniz, ya da herhangi bir konuda fikriniz varsa hepsine açığım, değerlendirebiliriz..

Son olarak eklemek istediğim bir şey daha var Burak hocadan şaşmayın, daha önce ki kürlerimde girdiğim hocalardan çok çok farklı, aşırı mütevazi ve aşırı yardımsever bi hoca her türlü her koşulda yardım ediyor, 7/24 görüşebilme imkanım var kendisi ile, moralim motivasyonum düşünce fazlası ile yardımcı oluyor... İlaçlardan zaten bahsetmeme gerek yok kullanınca ne kadar overdose ilaçlar olduğunu anlarsınız zaten.. 🔥 iyi forumlar diliyorum...

1000 kalori? Şaka mı bu? O kaloriyle ayakta durduğuna şükür et dostum ne antrenmanı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595

Küründe basarılar dilerim.Burak hocayla çalışman artı bir avantaj olacaktır.

Trenbolonun dogası gereği akcigerlerde baskı olusturması normal bir durumdur.Nefes alımı bu baskıdan zorlanmaya neden olur.Zamanla alışılması mümkündür.Veya dozu biraz azaltmak da çözüm olabilir.

Trenbolon kaslardaki glikojeni hızla tüketen bir anabolik.Isı ve daha fazla enerji üretimi olarak harcatıyor.Yan etkilerinden olabildigince uzak kalabilmek icin fazla karbonhidrat tüketmemek gerekiyor.Bu çok az karbonhidrat alınmalı demek degil.Çok düşük kaloriler antrenmanı da baltalar.

Trenbolonda kardiyo yerine agırlık calışmanız daha isabetli olur.Kasların süratle pump olmasına neden oldugundan uzun tekrarlı hareketleri yapmak güclesiyor.Gi degeri düsük karbonhidratlar ve yüksek protein alarak beslenmeniz daha uygun olur.Yesillik bitki agırlığı olabildigince fazla olmalı.Cok fazla atık olustugundan böbreklerin yükü artıyor.Bol su icilmeli, terlemekten korkulmamalı.Soda tüketilmeli.

Sarmlari trenbolon kürünün sonuna eklemeniz de mümkün.Pct sürecinde kas kaybı önlemenin yaninda, yağ yakiminın sürmesi ve metabolizmanin dengelenmesi icin faydasi daha fazla olabilir.Ayrica kürde only l-carnitin kullanirsaniz yağ yakimi daha etkili olur.Kalp icin de faydalari bulunuyor.

Sinirsel gerginlik icin çok çesitli destekler kullanabilirsiniz.Antidepresan kullanan insanlar bile oluyor.Ama bulabilirseniz uyku için melatonin tabletler ve gerginlik icin sarı kantaron veya melissa çayı fayda verebilir dogallık anlamında...

Arimidex, cabaser gibi ilacları gerekmedikce kullanmamanız iyi olur.Tekrar basarılar dilerim. 👏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Monster55    9
metinav, 8 saat önce yazdı:

Küründe basarılar dilerim.Burak hocayla çalışman artı bir avantaj olacaktır.

Trenbolonun dogası gereği akcigerlerde baskı olusturması normal bir durumdur.Nefes alımı bu baskıdan zorlanmaya neden olur.Zamanla alışılması mümkündür.Veya dozu biraz azaltmak da çözüm olabilir.

Trenbolon kaslardaki glikojeni hızla tüketen bir anabolik.Isı ve daha fazla enerji üretimi olarak harcatıyor.Yan etkilerinden olabildigince uzak kalabilmek icin fazla karbonhidrat tüketmemek gerekiyor.Bu çok az karbonhidrat alınmalı demek degil.Çok düşük kaloriler antrenmanı da baltalar.

Trenbolonda kardiyo yerine agırlık calışmanız daha isabetli olur.Kasların süratle pump olmasına neden oldugundan uzun tekrarlı hareketleri yapmak güclesiyor.Gi degeri düsük karbonhidratlar ve yüksek protein alarak beslenmeniz daha uygun olur.Yesillik bitki agırlığı olabildigince fazla olmalı.Cok fazla atık olustugundan böbreklerin yükü artıyor.Bol su icilmeli, terlemekten korkulmamalı.Soda tüketilmeli.

Sarmlari trenbolon kürünün sonuna eklemeniz de mümkün.Pct sürecinde kas kaybı önlemenin yaninda, yağ yakiminın sürmesi ve metabolizmanin dengelenmesi icin faydasi daha fazla olabilir.Ayrica kürde only l-carnitin kullanirsaniz yağ yakimi daha etkili olur.Kalp icin de faydalari bulunuyor.

Sinirsel gerginlik icin çok çesitli destekler kullanabilirsiniz.Antidepresan kullanan insanlar bile oluyor.Ama bulabilirseniz uyku için melatonin tabletler ve gerginlik icin sarı kantaron veya melissa çayı fayda verebilir dogallık anlamında...

Arimidex, cabaser gibi ilacları gerekmedikce kullanmamanız iyi olur.Tekrar basarılar dilerim. 👏

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim @metinav hocam, inşallah bu süreci em iyi şekilde atlatacağız, verdiğiniz bilgileri ve önerileri dikkate alıcağım iyi günler dilerim... 

Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

1000 kalori? Şaka mı bu? O kaloriyle ayakta durduğuna şükür et dostum ne antrenmanı 

Aynen ilaçların gazı ile birden abarttım dediğim gibi çıkıcam zaten biraz yukarıya doğru

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Monster55    9

Baktım herkes kür öncesi before atmış bende atayım dedim 😅 güncel yağ oranım %15 civarlarında 1. Haftayı tamamladım, ufak bi rahatsızlığım oldu 4. Günde alerji oldum... sanırım Nac900’den kaynaklı bişeydi, onu da eczaneden avil krem alarak geçirdim günde iki defa sürdüm bir gün bile sürmedi alerjinin geçmesi sırtımın 4/3’ünü kaplamıştı alerji bu tür bi sorunu olan olursa ilk nac900’ü kessin ve avil krem kullansın 😅 herkese başarılar diliyorum, iyi forumlar... 4. Hafta da fotoğraf atıcam daha sonra 8. Hafta da atıcam.. 

85636B27-471F-4B23-9C08-8DE5677F56BB.jpeg

A674B19C-0CC4-452F-A1D3-914371A51706.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.