Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

blader06

Şiddetli akne sorunu.

Önerilen İletiler

blader06    14

Konuyu açmadan önce kan tahlilleri yaptırmak isterdim yaşadığım şehir hastane randevuları çok ileri tarihli.Neyse konumuza gelirsek.

Only testo küründeyim haftalık ilaçta yazan rakama göre 400 -450 ml 2 ye bölerek alıyorum 7--8 haftadayım 4. Haftadan itibaren ciddi bir sivilcelenme başladıki yani özellikle son haftalarda ben nac 600 ,milk tistle, maydanoz limon tükettikce dahada azıtıyor ve artık kistik akneler çıkmaya başladı.Proteini bile karacigeri fazla zorlayacak seviyede almıyorum

Merak ettiğim konu şu ben daha önce testo dbol kürü yaptım ara verdim 8 10 ay gibi kesintisiz decadan dboldan tren kürüne geçtim sadece deca bana sivilce yönünden zorluk çıkarmıştı ama bu boyutta değil.Şimdi ne olduda eger karaciger kaynaklıysa iflas etmiş gibi sivilce ve ödem yapıyor. Östrojen kaynaklı olabilir diyede 3 günde bir yarım arimidexde alıyorum. Sizce ilaçta sterillik sorunumu var. Yoksa dht kaynaklımı dicem ama daha önce neden almadık bu tepkileri orasıda tartışılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Vücut genelde sivilceyi karaciğer zorlanırsa yapar.Fakat sizin durumunuz farklı gibi.Benimde ilaçlar pek steril değil gibi fakat sadece ödem yapıyor.Anapolon kullanmama rağmen sivilce yok.En doğrusu değerlerinize baktırmanız.100-150 liraya özel labda yapılabiliyor yazmıştı birçok arkadaş araştırın isterseniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
blader06, 2 saat önce yazdı:

Konuyu açmadan önce kan tahlilleri yaptırmak isterdim yaşadığım şehir hastane randevuları çok ileri tarihli.Neyse konumuza gelirsek.

Only testo küründeyim haftalık ilaçta yazan rakama göre 400 -450 ml 2 ye bölerek alıyorum 7--8 haftadayım 4. Haftadan itibaren ciddi bir sivilcelenme başladıki yani özellikle son haftalarda ben nac 600 ,milk tistle, maydanoz limon tükettikce dahada azıtıyor ve artık kistik akneler çıkmaya başladı.Proteini bile karacigeri fazla zorlayacak seviyede almıyorum

Merak ettiğim konu şu ben daha önce testo dbol kürü yaptım ara verdim 8 10 ay gibi kesintisiz decadan dboldan tren kürüne geçtim sadece deca bana sivilce yönünden zorluk çıkarmıştı ama bu boyutta değil.Şimdi ne olduda eger karaciger kaynaklıysa iflas etmiş gibi sivilce ve ödem yapıyor. Östrojen kaynaklı olabilir diyede 3 günde bir yarım arimidexde alıyorum. Sizce ilaçta sterillik sorunumu var. Yoksa dht kaynaklımı dicem ama daha önce neden almadık bu tepkileri orasıda tartışılır.

Aldığın ilacın markası nedir acaba, bazen marka değiştirenlerde de bu tür sorunlar olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
blader06, 8 saat önce yazdı:

karaciğer alt ast değerlerini kontrol ettirmende fayda var ama orası düzngün olup bu sorunu yaşayan binlerce kişi var ikinci seçenek yağ bezlerindeki sorunla alakalı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

VdQUZL.jpg

Ldl kolestrol yüksek görünüyor bu derece akne oluşumuna neden olabilirmi yoksa paylaştıgım bilgi ile alakalı bir durummu

"Sebase bezler hormonların kontrolü altındadır. Hormonlar içerisinde androjenler-erkek hormonları(DHEA, DHEAS, Testesteron gibi) akne gelişimde asıl hormonlar. Androjenler ergenlik dönemi ile kadın yada erkekte üretilmekte ve sebase bezlerin algunlaşmasını ve sebum üretimini aktive etmekte.  Ayrıca sebase bezlerde bazı enzimler (3β-hidroksi steroid dehidrogenaz (HSD), 17β-HSD ve 5α-reduktaz tip 1 enzimleri) testesteron gibi androjenlerin daha aktif bir form olan dihidrotestesteron-DHT dönüşümünü sağlamaktadır. Sebum üretiminden esas sorumlu androjenler testesteron ve ondan 5-10 kat daha güçlü etkiye sahip DHT’dir. Sebum üretiminde artış akne şiddetiyle koreledir. Bunun nedeni androjenlerin artmış üretimi, sebase bezlerin normal androjen seviyelerine artmış cevabı veya her ikisi beraber olabilir."

Birde merak ettiğim konu dht türevi steroidler dht dönüşümünü baskılayıcı görev görüyormu,akne oluşumunda dahamı tetikleyici bir unsur olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.