Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bodybatu

Sigara

Önerilen İletiler

bodybatu    44

Selamün aleyküm arkadaşlar mevzumuz sigara 6-7 senedir içiyorum 1 sene önce sigarayı bırakmıştım gerçekten tiksinmistim artık ve 6 - 7 ay kadar içmedim ve bir sinirle tekrardan başladım şuan sigaradan hala nefret ediyorum ama istekde geliyor ve tekrardan bırakmayı istiyorum ilk bırakisimdaki şeyleri şuan yapamıyorum hem nefret edip hemde istemek arasında kaldım sizede bir danışmak istedim nasıl kurtuluruz bu illetten belki görüşleriniz yardımcı olur ve işe yarar ilk birakisimda çok etkisi olmuştu bırakan arkadaşların hikayelerini okuyarak öyle karar vermistim nedir bunun yolu çözümü teşekkürler artık rahat nefes alamıyorum gerçekten yaş 21 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JokerJoker    154

İlk sigara bırakma deneyimim champix ile oldu. 2 sene fln içmedim, sonra tekrar başladım. Tekrar bıraktım, yaklaşık 4-5 kez bırakıp başladım. Bırakmalarımın arasında 4-6 ay , 1 yıl fln içmediğim zamanlar oldu.

Şuan sigarayı bırakalı 3 ayı geçti, umarım tekrar başlamam. Sigarayı bıraktığımın ilk haftasında canım acaip sigara istiyor fakat o 1 haftayı devirince rahatlamaya başlıyorum. Bu süreci tekrar tekrar yaşadığım için; birdaha yaşamamak adına tekrar sigaraya başlamayacağım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
bodybatu, 1 saat önce yazdı:

Selamün aleyküm arkadaşlar mevzumuz sigara 6-7 senedir içiyorum 1 sene önce sigarayı bırakmıştım gerçekten tiksinmistim artık ve 6 - 7 ay kadar içmedim ve bir sinirle tekrardan başladım şuan sigaradan hala nefret ediyorum ama istekde geliyor ve tekrardan bırakmayı istiyorum ilk bırakisimdaki şeyleri şuan yapamıyorum hem nefret edip hemde istemek arasında kaldım sizede bir danışmak istedim nasıl kurtuluruz bu illetten belki görüşleriniz yardımcı olur ve işe yarar ilk birakisimda çok etkisi olmuştu bırakan arkadaşların hikayelerini okuyarak öyle karar vermistim nedir bunun yolu çözümü teşekkürler artık rahat nefes alamıyorum gerçekten yaş 21 

TATIONIL-GLUTATHIONE I.M-I.V 600MG/4ML 10 FLAKON    (Made in Germany)   (GLUTATYON)

Enjeksiyon Glutathione, kapsül olana nazaran daha etkili ve hızlı sonuç verir. Damar yoluyla veya kas içi olarak haftada 2 adet enjekte ederek kullanılır. Tationil diğer adıyla Glutathione kullanımına başlanılan ilk ayda etkiler gözle görülmez ama vücut içerisinde iyileşmeler başlar. Gözle görülür etki ancak 2. kutuda görülmeye başlanır, deri kalitesinde iyileşmeler, cildi sıkılaştırma, hafıza kuvvetlenmesi, karaciğer iyileşmesi, bağışıklığın güçlenmesi, sigara içiyorsanız nikotin detox etkisi gibi mükemmel faydaları vardır.

Ben anti-aging ürün araştırması yaparken bu ürüne denk gelmişti ve ürünün özelliklerinden biri de “sigara içiyorsanız nikotin detox etkisi” olduğunu yazınca aklımda kalmıştı. Ürün/marka olarak değilde direk glutatyon olarak araştırmanı öneririm. En azından fikir sahibi olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
AS1L, 1 dakika önce yazdı:

TATIONIL-GLUTATHIONE I.M-I.V 600MG/4ML 10 FLAKON    (Made in Germany)   (GLUTATYON)

Enjeksiyon Glutathione, kapsül olana nazaran daha etkili ve hızlı sonuç verir. Damar yoluyla veya kas içi olarak haftada 2 adet enjekte ederek kullanılır. Tationil diğer adıyla Glutathione kullanımına başlanılan ilk ayda etkiler gözle görülmez ama vücut içerisinde iyileşmeler başlar. Gözle görülür etki ancak 2. kutuda görülmeye başlanır, deri kalitesinde iyileşmeler, cildi sıkılaştırma, hafıza kuvvetlenmesi, karaciğer iyileşmesi, bağışıklığın güçlenmesi, sigara içiyorsanız nikotin detox etkisi gibi mükemmel faydaları vardır.

Ben anti-aging ürün araştırması yaparken bu ürüne denk gelmişti ve ürünün özelliklerinden biri de “sigara içiyorsanız nikotin detox etkisi” olduğunu yazınca aklımda kalmıştı. Ürün/marka olarak değilde direk glutatyon olarak araştırmanı öneririm. En azından fikir sahibi olursun

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
AS1L, 4 dakika önce yazdı:

Glutatyon, vücuttaki her hücrenin her gün kullandığı güçlü bir antioksidandır. Araştırmacılar birkaç hastalıkta kan glutatyon seviyelerini düşük bulmuştur. Bununla birlikte glutatyon takviyesi bu durumları tedavisine anlamlı bir katkı sağlamamıştır.

Peki, bu kadar kritik hücresel rollere sahipken ve bazı laboratuvar araştırmaları takviye glutatyon alımına dair umut verici sonuçlar sunuyorken, "kullanalım gitsin, bir zararı olmaz, belki faydasını görürüz" yaklaşımı doğru mudur? Söz konusu antioksidanları takviye olarak kullanmak olunca, sanılanın aksine yarardan çok zarar verebilir. Özellikle 2000 yılından sonraki bilimsel araştırmalar, takviye olarak antioksidan alımının kanser oluşumu veya mevcut bir kanserin yayılması riskini arttırdığına işaret etmektedir. Sonuç olarak glutatyon, birçok takviye gibi, eksikliği kanıtlanmadıkça hastalıklardan korunma ve yaşlanma karşıtı amacıyla kullanılmamalıdır.

Eksikliği söz konusu olmadıkça kullanımı zararlı bir antioksidan yanlız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
bodybatu, 3.02.2021 - 11:22 yazdı:

Glutatyon, vücuttaki her hücrenin her gün kullandığı güçlü bir antioksidandır. Araştırmacılar birkaç hastalıkta kan glutatyon seviyelerini düşük bulmuştur. Bununla birlikte glutatyon takviyesi bu durumları tedavisine anlamlı bir katkı sağlamamıştır.

Peki, bu kadar kritik hücresel rollere sahipken ve bazı laboratuvar araştırmaları takviye glutatyon alımına dair umut verici sonuçlar sunuyorken, "kullanalım gitsin, bir zararı olmaz, belki faydasını görürüz" yaklaşımı doğru mudur? Söz konusu antioksidanları takviye olarak kullanmak olunca, sanılanın aksine yarardan çok zarar verebilir. Özellikle 2000 yılından sonraki bilimsel araştırmalar, takviye olarak antioksidan alımının kanser oluşumu veya mevcut bir kanserin yayılması riskini arttırdığına işaret etmektedir. Sonuç olarak glutatyon, birçok takviye gibi, eksikliği kanıtlanmadıkça hastalıklardan korunma ve yaşlanma karşıtı amacıyla kullanılmamalıdır.

Eksikliği söz konusu olmadıkça kullanımı zararlı bir antioksidan yanlız 

Çok rahatlıkla söyleyebilinir ki glutathion'un bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Tek karşılaşılan yan etki, yüksek dozaj kullanımlarda cilt renginin daha açık tonlara dönmesidir ki buda birçok insan için olumlu bir etkidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.