Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

psychedelic

Testo, bolde dozajlari hk

Önerilen İletiler

psychedelic    1

Merhaba Değerli Forum sakinleri, 

Kürümun ilk haftasini bitirdim. Herhangi bir etki henuz ortaya çıkmadı. Testo bolde ve dianabol kullanıyorum. 2.haftada decaya da başlamak istiyorum. İlk haftada 250mg testo ve bolde kullandım. 2.haftada yani bugün tekrar 250mg testo ve bolde kullandım. Haftaya 500mg olarak devam edicem. Boyum 1.90 kilom 86. Aklıma takılan sorulardan ilki 500 mg testo yada bolde ile 750 mg testo ve bolde arasında fark varmi. 500 yerine 750 mg alsam daha mı fazla hacim alırım yoksa ilk kür için zararlı mı? İkinci sorum ilk kur için deca Alicam ama bunu haftada ilk kür için kaç mg almalıyım yada ilk kür olduğu için deca almalımiyim kararsız kaldım. Üçüncü sorum ise proviron almamı tavsiye ettiler sizce kür esnasında almalımiyim hormon dengemi iyice mi bozar yoksa gerek yokmu? Son sorum ise böbrekler ve prostat için eczanede satılan koruyucular var mı tavsiye edeceğiniz? Sorularımın hepsini yanitlarsaniz çok sevinirim. Hemde ilk kürüne girecek olan arkadaşlar içinde bilgi olmuş olur. Şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bozkurt19    5
psychedelic, 23 saat önce yazdı:

Kürümun ilk haftasini bitirdim. Herhangi bir etki henuz ortaya çıkmadı. Testo bolde ve dianabol kullanıyorum. 2.haftada decaya da başlamak istiyorum. İlk haftada 250mg testo ve bolde kullandım. 2.haftada yani bugün tekrar 250mg testo ve bolde kullandım. Haftaya 500mg olarak devam edicem. Boyum 1.90 kilom 86. Aklıma takılan sorulardan ilki 500 mg testo yada bolde ile 750 mg testo ve bolde arasında fark varmi. 500 yerine 750 mg alsam daha mı fazla hacim alırım yoksa ilk kür için zararlı mı? İkinci sorum ilk kur için deca Alicam ama bunu haftada ilk kür için kaç mg almalıyım yada ilk kür olduğu için deca almalımiyim kararsız kaldım. Üçüncü sorum ise proviron almamı tavsiye ettiler sizce kür esnasında almalımiyim hormon dengemi iyice mi bozar yoksa gerek yokmu? Son sorum ise böbrekler ve prostat için eczanede satılan koruyucular var mı tavsiye edeceğiniz? Sorularımın hepsini yanitlarsaniz çok sevinirim. Hemde ilk kürüne girecek olan arkadaşlar içinde bilgi olmuş olur. Şimdiden teşekkürler. 

Reis Bu Kür Uzun Esterli Bir Kürdür. Yakın Zamanda Bişey Bekleme. En Az 1 Ay Sonra Yavaş Yavaş Vucuda Alışıyor.

Uzun Esterli Kürler Daha İyi Doluluk Verir. Genelde Herkes Bu Kürle Başlarlar. Sende iyi Etmşsin.

Beslenmene Dikkat Et, Sabret Yeter. 10 - 12 Hafta Sonra Değişimi Gözle.

Başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
psychedelic, 25.01.2021 - 20:55 yazdı:

kankam ilk kürden 750 mg testo bolde ne onu anlamadım üstüne deca ekliyicem diyorsun :) tamam hadi güzel verim almak istiyorsunda yan etkileri nolucak hadi onu geçtim ileri kürlerinde dozları napıcaksın vücut daha fazlasını istiyicek 

ilk kürden 500 testo 500 bolde yeterli bence,bende şuan testo e bolde anapolon küründeyim haftalık 500 testo 500 bolde günlük 100mg anapolon alıyorum.7.haftam biticek boldenon yeni yeni açılıyor vücutta güç artışı 3-4 haftalarda açıldı libido tavan görsel değişimler 8 ile 12 haftalarda oluyor bekle sabret azıcık gerek yok yüksek dozlara 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
psychedelic    1

Tamamdir sagolun arkadaşlar deca yi almaktan vazgeçtim. Decadick probleminden şikayet eden çok sporcu var. 500 testo 500 bolde günde 10 mg dianabol devam ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
psychedelic, Bir saat önce yazdı:

Tamamdir sagolun arkadaşlar deca yi almaktan vazgeçtim. Decadick probleminden şikayet eden çok sporcu var. 500 testo 500 bolde günde 10 mg dianabol devam ediyorum 

30mg danabol kullan 10mg az.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7
psychedelic, 25.01.2021 - 20:55 yazdı:

deca eklemene gerek yok 5hafta 50 mg danabol  500 testo 500 bolde yap en az 16 hafta yap  5 ci hafta serbest testo ve total testo testi yaptır.  serbest testo düşük işe proviron kullanılır yüksek ise gerek yoktur. bunun yanında  

e2
prolaktin
total testo

serbest(free) testo

ilaç calışırsa şayet e2 yüksek cıkacaktır.kür bitene kadar da 3 günde 1 tablet armidex almalısın 4-5 haftadan sonra 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
psychedelic    1
onur_6161, 1 saat önce yazdı:

deca eklemene gerek yok 5hafta 50 mg danabol  500 testo 500 bolde yap en az 16 hafta yap  5 ci hafta serbest testo ve total testo testi yaptır.  serbest testo düşük işe proviron kullanılır yüksek ise gerek yoktur. bunun yanında  

e2
prolaktin
total testo

serbest(free) testo

ilaç calışırsa şayet e2 yüksek cıkacaktır.kür bitene kadar da 3 günde 1 tablet armidex almalısın 4-5 haftadan sonra 

Arimidex aldım hocam hazırda bekletiyorum. Dediğiniz gibi 5. Haftalarda bir kan testi vericem sonucuna tekrar foruma atarım ona göre yol çizerim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.