Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Endmion

Kürü bırakma

Önerilen İletiler

Endmion    4

Buraya daha önce saç dökülmesi hakkında bi konu daha açmıştım. Ailemde kellik sorunu olmadığı için içim rahattı. 3 hafta 100 mg primo 250mg sustanon kullandım şuan elimi saçıma atınca saçlar gelmeye başladı hatta bununla ilgisi var mı yoksa benim dökülüyor mu diye bastırmamdan mı bilmiyorum kaşım bile geliyor elime. Bu durum oldukça strese sokup psikolojimi bozdu ve sanırım bir daha vurmayacağım. Şimdi ben 3 hafta kullanmama rağmen pct yapmalı mıyım yoksa daha ilaçlar vücuda bile etki etmemişken kendi kendine düzelir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Reis ilk olarak kürden etki alamıyorum gelişemiyorum diye konu açtın , sonra aşırı iştahsızım diye konu açtın , şimdi de saçlarım dökülüyor diye konu açtın , steroidler ile alakalı olduğunu sanmıyorum .. çünkü girdigin dozajlar en minimum dozajlar ..  

Primobolan en en az yan etkisi olan Steroid , bir de en düşük dozaj kullanıyorsun 100mg , 100 mg aşırı az etkisi olur zaten .. sustanon da en düşük dozaj onun da etkisi az olur .. 

Bence tüm yaşadığın sorunların temel sebebi Stres..

Stres saç da döker , Allah korusun saç kıran bile yapar, adamı iştahsız da yapar bir lokma yemek yedirmez , antrenman verimini de azaltır etki gördürtmez ..

Sustanon son enjeksiyondan sonra 35-40 güne kadar kalabiliyor içinde çok uzun ester var , çok yüksek ihtimal pct yapman gerekebilir , pct ile düzelsen bile bu stres sende varken kürden sonra libidom mahvoldu diye konu da açabilirsin Allah korusun..

Seni üzen sıkan bir şeyler var , kürü bırakmak yerine bence onları çözmelisin..

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Asaletim, 27 dakika önce yazdı:

Reis ilk olarak kürden etki alamıyorum gelişemiyorum diye konu açtın , sonra aşırı iştahsızım diye konu açtın , şimdi de saçlarım dökülüyor diye konu açtın , steroidler ile alakalı olduğunu sanmıyorum .. çünkü girdigin dozajlar en minimum dozajlar ..  

Primobolan en en az yan etkisi olan Steroid , bir de en düşük dozaj kullanıyorsun 100mg , 100 mg aşırı az etkisi olur zaten .. sustanon da en düşük dozaj onun da etkisi az olur .. 

Stres saç da döker , Allah korusun saç kıran bile yapar, adamı iştahsız da yapar bir lokma yemek yedirmez , antrenman verimini de azaltır etki gördürtmez ..

Sustanon son enjeksiyondan sonra 35-40 güne kadar kalabiliyor içinde çok uzun ester var , çok yüksek ihtimal pct yapman gerekebilir , pct ile düzelsen bile bu stres sende varken kürden sonra libidom mahvoldu diye konu da açabilirsin Allah korusun..

Aynen öyle.Bende şuan aynı durumdayım.Hepsi psikolojik.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak Body    11

benim ilk kürüm 500 susta 400 primo ve dianabol du  kafama taktıgım tek şey ben iyi olucam gelişmeliyim büyümeliyim beslenmeliyim vs Bana bu olucak Yok Karaciğer biticek Yok şaç dökülücek mi dersen Kardeşim Gerçekten O stres de zaten Kasların bile gelişmez Stres de bir hormon bunu unutmayalım ki kullandıgın dozlar çok çok düşük zaten yan etki bile yapmaz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Hocam cidden haklısın bi an önce şu durumdan kurtulacağım ve bırakmaktanda vazgeçtim. Seni yakalamışken şunu sorayım ben iki hafta daha bu dozda gidip son 3hafta 200 e 500 kullanmayı düşünüyorum doğru bir hareket mi olur ve proviron kullanmalı mıyım bu süre zarfında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
Endmion, 6 dakika önce yazdı:

Hocam cidden haklısın bi an önce şu durumdan kurtulacağım ve bırakmaktanda vazgeçtim. Seni yakalamışken şunu sorayım ben iki hafta daha bu dozda gidip son 3hafta 200 e 500 kullanmayı düşünüyorum doğru bir hareket mi olur ve proviron kullanmalı mıyım bu süre zarfında 

Ve bu 5 haftayı çok iyi bir şekilde geçirsem bu dozlarda iyi bir verim alabilir miyim. Çünkü bu ilk kürüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Endmion, 1 saat önce yazdı:

Ve bu 5 haftayı çok iyi bir şekilde geçirsem bu dozlarda iyi bir verim alabilir miyim. Çünkü bu ilk kürüm 

500 sustanon 200 primo kesinlikle etki eder diye düşünüyorum , proviron eğer imkanın varsa kullanabilirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.