Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

drift_king

DECA KÜRÜ İÇİN YARDIMMM :)

Önerilen İletiler

drift_king    0

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım.

Boyum 1.88

kilo 90

kol 40

omuz 135

göğüs 112

bel 94

Mezomorf sadece göbekten yağlanan atletik yapıya sahibim. Kür planım şu şekilde yanlışım varsa herkesin yorumu benim için değerli..

1.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

2.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

3.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

4.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

5.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+40 mg dianabol+50 mg proviron

6.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+50 mg proviron

7.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+50 mg proviron

8.Hafta 500 mg testosterone enanthate+50 mg proviron

9.Hafta 500 mg testosterone enanthate+50 mg proviron

10.Hafta 500 mg testosterone enanthate+50 mg proviron

Supplement olarak; casein amino bcaa glutamine balık yağı supradyn milk thistle. Beslenmem %75 düzgün diyebilirim.

Aklıma takılan bir soru arkadaşım bu küre trenbolone koyalım diyor sizin düşünceniz nedir daha önce bir kere masteron define kürü yaptım bilinçsizdim pct yapamadım kuşun kalkma problemi oldu uzun süre aynı sorunu yaşamak istemiyorum.

kürde eksik fazla düzeltilebilcek ne vardır değerli yorumlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZANE    8

Hocam bu konunun asil uzmani forumdaki admin ve ediyorlerimiz:) Hatri sayilir uyelerimizide unutmayalaim tabi

Senin soruna gelecek olursak, tren oldukca agir bir ilac,kucumsenmemesi lazim. 7 hafta deca kullaniminda bir sikinti yok fakat ilk 3 hafta deca'nin etkisini pek hissetmyecek olmandan dolayi deca kullanimini 10-12 haftaya cekip kuru uzutabilirsin. 12 hafta deca kullanilcaksa 14 hafta test kullanimi yaygin bir kullanim. Tabi 12 haftadan uzun kur yaparken tecruneni de goz onunde bulundurmak lazim.

350 test 250-300 deca 30-40 dinabaol ile mucizeler yapanlar var. O yuzden yuksek dozaj her zaman daha iyidir gibi bir yanilgiya kesinlikle dusme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

katılıyorum sana bende gereksiz fazla kullanınca yararından çok zarar olucağını düşünüyorum.

300 deca 400 test diye planlamıştım kafamda ama kiloma göre bakınca 400 deca 500 test diyorlar bakalım yorumlarınıza göre bayramdan sonra başlamak istiyorum admin ve editörlerimizde ilgilenirse mükemmel olur ozaman :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Hocam bu konunun asil uzmani forumdaki admin ve ediyorlerimiz:) Hatri sayilir uyelerimizide unutmayalaim tabi

Senin soruna gelecek olursak, tren oldukca agir bir ilac,kucumsenmemesi lazim. 7 hafta deca kullaniminda bir sikinti yok fakat ilk 3 hafta deca'nin etkisini pek hissetmyecek olmandan dolayi deca kullanimini 10-12 haftaya cekip kuru uzutabilirsin. 12 hafta deca kullanilcaksa 14 hafta test kullanimi yaygin bir kullanim. Tabi 12 haftadan uzun kur yaparken tecruneni de goz onunde bulundurmak lazim.

350 test 250-300 deca 30-40 dinabaol ile mucizeler yapanlar var. O yuzden yuksek dozaj her zaman daha iyidir gibi bir yanilgiya kesinlikle dusme.

Harika yorum gördüm sanki cümlenin sonunda :o Forum adminlerinden @Loving hocanın br sözü vardı bana Tayfun çok s... ten çok çocuk olmaz diye :lol:

Hakikatten öyle çok ilaç çok gelişim değil az ilaç ama uzun süre yapılan kür çok mühim bu sporda benim tecrübelerimce ben beğendim açıkçası ama geliştirilebilir daha istenirse bütçeye bağlı bir durum :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
ne geliştirilebilir mesela bütçe olarak uçurum olamaz tahminimce :D

GHRP -6 kullan derim mesela yemek konusunda problemin olmaz isede follistatin 344 koyabilirsin bunlarıda normal prolar 10-30 iu arası alıyor sen 5 alsan yeterli olur :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım.

Boyum 1.88

kilo 90

kol 40

omuz 135

göğüs 112

bel 94

Mezomorf sadece göbekten yağlanan atletik yapıya sahibim. Kür planım şu şekilde yanlışım varsa herkesin yorumu benim için değerli..

1.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

2.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

3.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

4.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+30 mg dianabol+50 mg proviron

5.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+40 mg dianabol+50 mg proviron

6.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+50 mg proviron

7.Hafta 500 mg testosterone enanthate+400 mg deca+50 mg proviron

8.Hafta 500 mg testosterone enanthate+50 mg proviron

9.Hafta 500 mg testosterone enanthate+50 mg proviron

10.Hafta 500 mg testosterone enanthate+50 mg proviron

Supplement olarak; casein amino bcaa glutamine balık yağı supradyn milk thistle. Beslenmem %75 düzgün diyebilirim.

Aklıma takılan bir soru arkadaşım bu küre trenbolone koyalım diyor sizin düşünceniz nedir daha önce bir kere masteron define kürü yaptım bilinçsizdim pct yapamadım kuşun kalkma problemi oldu uzun süre aynı sorunu yaşamak istemiyorum.

kürde eksik fazla düzeltilebilcek ne vardır değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba merhaba merhaba :) kürünüz hayırlı olsun hemen azıcık müdahele edeyim.

Öncelikle bu kürü kim yazdı ? Eğer siz yazdıysanız olmamış. Başkası yazdıysa oda işi bilmiyor bilir gibi geçiniyor onu diyeyim :)

Şimdi provironu at çöpe kullanma. Sebebini daha önce forumda yazmıştım bir konuda, vücudun doğal testosteron üretimini baskılar ve avrupa, kanada amerika dahil hiçbir yerde prof sporcular küründe kullanmaz. Ama ülkemizde bilir kişşi çok olduğu için kürlere koyarlar ne işe yaradığını bilmeden. Kullanma deriz sen ne biliyon derler :)

Deca konusuna gelince, zaten deca 5. enjeksiyondan sonra hafif çalışmaya başlar. Uzun ester olduğu için ileriye yönetil güzel kazanım sağlarsınız. Ancak 8 hafta kullanmanız gerek neden 7 onu anlamadım.

Trenbolon öneren arkadaşına sadece selam ver bence, androjenik etkisi çok yüksek bir ilaç ve kür altyapın yoksa oldukça tahribat yapabilir. Bunları basit zanneder insanlar yavvv boşver agaa yaaaa falanca salonca hoca çakmış çocuklara heposi bomba gibi.....!! SDende bunu duyarsın niytetine girersin ama kullanınca sağlığının garantisi yok. Bunun için en öncelik kullanacağın ilaçlardan sonra en az zararla kürden çıkmak.

Danabol 4 haftayı geçirme, danabolden alacağın etki 5. günden sonra başlar 25. güne kadar gider. Ondan sonra 60 70mg a çıkman gerek buda karaciğerini harap eder hiç zorlamaya gerek yok çünkü okadar altyapın yok ve amacın. Çok zorlamam gerek bence. Deca için erken aslında ilk kürün sağlıklı geçmemiş. PCT çok önemlidir, hatta kürden daha önemli, pctyi çoğu insan kuş kalkmaz olarak anlıyor aslında diğer etken spermlerin kalitesizleşmesi buda kısırlık. Çünkü ülkemizdeki sporcuların çoğu kısır olmayı kuşun kalkmaması zannediyor :) Kuşun kalkmaması çok ayrı bir durum. Deca ve tren bunu yapabilir ama :D Deca kullanım döneminde testisleri ufaltacağı için kür bitimi kesinlikle ve kesinlikle pregnyl kullanmalısın. 15 - 20 günlük bir pregnyl kullanımı olacak. Nolvadex ve klomende cabası. tedavini adam gibi yaparsan kafan raaht olur.

Şundan korkmayıni bilinçli kullanım olursa bu ilaçların 1 şişe viski kadar tahribayı yok vücuda. Çünkü mr. olimpiya sporcuları senin aldığın dozları şeker niyetine alıyorlar ve bak hepsine çoluk çocuklu sadece ileride hastalık çıkıyor oda neden çok yüksek dozlar uzun süre kullanım normaldir. Sen onlar kadar kullanmayacağın için kafana takma.

Kürün 12 hafta olsun.

1- 12 hafta 500mg testo ent.

1-8 hafta 400mg deca

1-4 hafta danabol. (1. hafta 30mg- 2. hafta 40mg 3. hafta 30mg 4. hafta 20mg) Bunu böyle yazdım çünkü amerikada bir hocam danabolden tam etki almak için bu şekilde kullan demişti bana seneler önces ihep böyle kullanırım hiç 50mg a çıkmadım ama karar senin ben sadece şahsi fikirlerimi diyorum :)

Son sözüm provironu çıkar, trenbolonu unut.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

TreXiaNos arkadaşım çok teşekkür ederim ilgin ve bilgin için söylediklerin çok mantıklı senin dediğini yapıcam gibi görünüyor şuanlık peki bu kürün pct si nasıl olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Est hocam işini görsünde :)

Şimdi son testosterone iğnesiyle birlikte pregnyl'e başlayacaksın. 2 tane 5000ıu pregnyl lazım sana. Bunları 10 - 10 böleceksin 20 gün kullanım olacak yani günde 500ıu alacaksın. Karından enjeksiyon.

Son pregnyl iğnesiyle birlikte ilk gün sabah 1 öğle 1 akşam 1 20mg lık nolvadex 60mg alacaksın. Klomen sabah 2 öğle 2 akşam 2 alacaksın 300mg ilk gün bu. 14 gün boyunca bunlara devam ediyorsun Klomen ilk gün 6 tablet aldın ya sonraki günler 14. güne kadar 1 tablet alıyosun 50mg. Nolvadex sabah 1 akşam 1 alacaksın 40mg. 14. gün klomen bitince nolvadex 1 tablete düşürün 20mg alacan günlük 10 gün kadarda tek alacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

@Loving hocanın br sözü vardı bana Tayfun çok s... ten çok çocuk olmaz diye :lol:

Forumda anlatmak istediğimiz birçok şeyi bu atasözüyle özetleyebiliyoruz. Burak abiye söyleyelim bu sözün patentini alsın ve forumun duvarına kocaman yazsın :):lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
Est hocam işini görsünde :)

Şimdi son testosterone iğnesiyle birlikte pregnyl'e başlayacaksın. 2 tane 5000ıu pregnyl lazım sana. Bunları 10 - 10 böleceksin 20 gün kullanım olacak yani günde 500ıu alacaksın. Karından enjeksiyon.

Son pregnyl iğnesiyle birlikte ilk gün sabah 1 öğle 1 akşam 1 20mg lık nolvadex 60mg alacaksın. Klomen sabah 2 öğle 2 akşam 2 alacaksın 300mg ilk gün bu. 14 gün boyunca bunlara devam ediyorsun Klomen ilk gün 6 tablet aldın ya sonraki günler 14. güne kadar 1 tablet alıyosun 50mg. Nolvadex sabah 1 akşam 1 alacaksın 40mg. 14. gün klomen bitince nolvadex 1 tablete düşürün 20mg alacan günlük 10 gün kadarda tek alacaksın.

Hocam 400 Deca İçin 500 Testo İçin 10000 Pregly Çok Fazla Değilmi Her Kürün Sonuna Leblebi Gibi Yazılıyor Testislere Nasıl Bir Zorlama Yapar Farkında Değilmisiniz.

10.000 ıu pregnyl i tek seferde almıyor hocam yazıyı okumadınızmı. Günde 500ıu alacak 20 gün boyunca. Deca'nasıl aşağı çekecek biliyormusunuz siz 20 günde anca toparlayacak. 12 hafta kullanım için normal bir doz önerdim şuanda kür programı yazdığım kullanan kullanmayan vs 20 haftalık küre kadar ortalama bu değerlerde pregnyl yeterli oluyor. Denedik onayladık seneelrdir bu şekilde kullanım sağlıyoruz. PCT bitimi 15 20 gün sonrası endokrin uzmanına hormon testi yaptırsınlar tüm değerleri normal görünecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.