Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fredi

Ilk kürüm önerilerinizi bekliyorum

Önerilen İletiler

Fredi    4

Merheba Öncelikle 1.5 Senelik Spor Tecrübem Var  Bazı Sorunlardan Dolayı 1 2Ay Oldu Bırakalı Sporu Şimdi Deca-Testo-Danabol kürüne Giricem Pazartesi, Kür Içerisinde Armidex Ve Cabaser Kullanıcam(Çinko,Nac 600, Devedikeni) Baska Ne Kullanmamı Önerirsiniz Acaba Test Sonuçlarım Gayet Normal Deca Olucag Için Çok Heyecanlıyım İlk Kür Tecrübem Olucak Deca Dick Gördüm Coğu Kişi Ilk Kürde Bi Sorunla Karşılaşmazsın Dedi

Yardımlarınızı Ve Önerilerinizi Bildiriseniz Sevinirim

Hafta-1

Pazartesi- 1 Ml Deca  1 Ml Testo

Perşembe-1Ml Deca  1 Ml Testo

Danabol Günde 30 Mg 6 Haftada Bırakıcam

tarihinde Fredi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)

Deca dick ilk kür olsun 50. Kür olsun yakalanabilecek bir durum . Kür içinde testoyu decadan yüksek tutarsan ,mct ve pct ni güzel yapıp , decayı kestikten sonra bir süre testo ile devam edersen deca dick olma durumun çok çok düşük olur .

1-10 hafta 400 deca 

1-12 hafta 500 testo enatathe

1-6 hafta her gün 30-40 mg Dianabol

En sonda decanin etkileri vücutta azalana kadar TRT dozunda testo(150-200mg) , son enjeksiyondan sonra  pregnly , proviron planlaması ve son enjeksiyondan 20-24 gün geçtikten sonra klomen ve tamoksifen planlaması tahlil sonuçlarına göre ..

Armidex ve cabaser kafana göre kullanma kür içinde 2 hafta da bir tahlil yaptırıp E2 durumuna göre armidex , prolaktin durumuna göre cabaser.

Kür içinde nac600 , çinko , magnezyum , k2d3 vitamini , milk thistle , sabahları aç karnına detox suyu içinde maydonoz , limon , zencefil , salatalık .. öğünlerin yanına 2-3 adet haşlanmış brokoli ..

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Deca dick ilk kür olsun 50. Kür olsun yakalanabilecek bir durum . Kür içinde testoyu decadan yüksek tutarsan ,mct ve pct ni güzel yapıp , decayı kestikten sonra bir süre testo ile devam edersen deca dick olma durumun çok çok düşük olur .

1-10 hafta 400 deca 

En sonda decanin etkileri vücutta azalana kadar TRT dozunda testo(150-200mg) , son enjeksiyondan sonra  pregnly , proviron planlaması ve son enjeksiyondan 20-24 gün geçtikten sonra klomen ve tamoksifen planlaması tahlil sonuçlarına göre ..

Armidex ve cabaser kafana göre kullanma kür içinde 2 hafta da bir tahlil yaptırıp E2 durumuna göre armidex , prolaktin durumuna göre cabaser.

Kür içinde nac600 , çinko , magnezyum , k2d3 vitamini , milk thistle , sabahları aç karnına detox suyu içinde maydonoz , limon , zencefil , salatalık .. öğünlerin yanına 2-3 adet haşlanmış brokoli ..

Vitaminler Olarak Herşeyimı Aldım Hazır Bekliyorum Yalnız PCT Hakkında Bir Fikrim Yok Dediginiz Gibi Yapıcam Testoyu Yuksek Tutucam Ben Ikisinide Aynı Dozda Kullanıcakdım Şimdiden PCT Ye Kafamı Takıp Dikkatimi Dagitmak Istemiyorum Amma Pek Bir Fikrimde Yok Her Hafta Paylaşım Yapıcam Inşallah Yardımcı Olursunuz Tessekür Ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Fredi, 8 dakika önce yazdı:

Vitaminler Olarak Herşeyimı Aldım Hazır Bekliyorum Yalnız PCT Hakkında Bir Fikrim Yok Dediginiz Gibi Yapıcam Testoyu Yuksek Tutucam Ben Ikisinide Aynı Dozda Kullanıcakdım Şimdiden PCT Ye Kafamı Takıp Dikkatimi Dagitmak Istemiyorum Amma Pek Bir Fikrimde Yok Her Hafta Paylaşım Yapıcam Inşallah Yardımcı Olursunuz Tessekür Ederim

Kafana takma hocam kafana takarsan kötü olur , çoğu insan kür sonrası aslında eski hormon değerlerine kavuşmasına rağmen çok kafaya taktiği için libido problemleri yaşıyor , kafana takma .

Kür içindeyken 3 hafta da bir E2 ve prolaktine baktir , ona göre armidex ve cabaser planlaması yaparız .

Pct için de son enjeksiyondan sonra tahlil yaptırırsın ona göre plan yaparız :)

Kür bittikten sonra 1-2 ay 150 mg testo ile devam et dediğim gibi deca vücuttan çok uzun sürede çıkan bir ilaç kendini garantiye al :) sonra pct başlarsın 

Bol kazançlı kürler hocam güncelle bizi before after vs. Bekliyoruz 

İlaçların markası nedir bu arada sormuş olayım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Kafana takma hocam kafana takarsan kötü olur , çoğu insan kür sonrası aslında eski hormon değerlerine kavuşmasına rağmen çok kafaya taktiği için libido problemleri yaşıyor , kafana takma .

Kür içindeyken 3 hafta da bir E2 ve prolaktine baktir , ona göre armidex ve cabaser planlaması yaparız .

Kür bittikten sonra 1-2 ay 150 mg testo ile devam et dediğim gibi deca vücuttan çok uzun sürede çıkan bir ilaç kendini garantiye al :) sonra pct başlarsın 

Teşşekür Ederim Hocam Böyle Destekleriniz Için Inşallah Güzel Bir Kür Çikacak Tamam tahlillerimi Aksatmayacağım) Pazartesi Itibariyle Gelişmeleri Paylaşacağım

Esculapian Testo 

Esculapian Labs deca

Yurtdışından Akrabama Getirtdirdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Fredi, 9 dakika önce yazdı:

Teşşekür Ederim Hocam Böyle Destekleriniz Için Inşallah Güzel Bir Kür Çikacak Tamam tahlillerimi Aksatmayacağım) Pazartesi Itibariyle Gelişmeleri Paylaşacağım

Esculapian Testo 

Esculapian Labs deca

Yurtdışından Akrabama Getirtdirdim

Türkiye de çok sahtesi var diye biliyorum ama yurtdışından getirmissiniz özellikle Hindistan'dan geldiyse orijinaldir büyük ihtimalle :) zaten kür içinde tahlil yaptırınca her şeyi görürsünüz ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Asaletim, 02.01.2021 - 17:55 yazdı:

Türkiye de çok sahtesi var diye biliyorum ama yurtdışından getirmissiniz özellikle Hindistan'dan geldiyse orijinaldir büyük ihtimalle :) zaten kür içinde tahlil yaptırınca her şeyi görürsünüz ..

Hocam Merheba Decayı Kürden Çıkarma Kararı Aldım İlk Kürümde Deca Kullanmak Istemiyorum Testo Danabol Kürü Ilerliyecegim 

10 Hafta Testo 

6 Hafta Dianbol 30 Mg 

Kür Içi Ve Dianbolu Kestikden sonra Hangi Takviyeleri Almalıyım

Düşünceniz Öneml Benim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Fredi, Şimdi yazdı:

Hocam Merheba Decayı Kürden Çıkarma Kararı Aldım İlk Kürümde Deca Kullanmak Istemiyorum Testo Danabol Kürü Ilerliyecegim 

10 Hafta Testo 

6 Hafta Dianbol 30 Mg 

Kür Içi Ve Dianbolu Kestikden sonra Hangi Takviyeleri Almalıyım

Düşünceniz Öneml Benim için

Deca dan korktunuz sanırım hocam anlayışla karşılıyorum sizin tercihiniz :)

İlk kürünüz olduğu için testo danabol de olur tatlı güzel bir kütle alırsınız güzel beslenme antrenman ile , isterseniz 400 bolde de ekleyebilirsiniz testonun yanına deca istemiyorsanız .

Kür öncesi 1 test , kürün 4. Haftası 1 test , kürün 8. Haftası 1 test , kür sonu pct için test yeterli olacaktır .

Kür icindeki testlerin amacı hem ilaçların orijinalliğini anlamak hem de prolaktin ile E2 yi kontrol altında tutmak :)

Kür öncesi testin amacı ise kür sonunda pct ile o değerlere tekrardan gelebilmek .

Kür sonu test ise pct planı için zaten :)

Kür içinde E2 durumuna göre armidex , prolaktin durumuna göre cabaser .

Kür icinde nac600 , milk thistle k2d3 vitamini çinko magnezyum omega3 

Bolde ekliceksen 

1-10 400 bolde haftalık 

1-12 500 testo haftalık 

1-6 30mg danabol günlük 

Bolde eklemiceksen testo danabol aynı .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirinan    4

Ben ilk kür için deca önermiyorum ,önerecek bilgeliğim oldugundan değil..Kendim bu hataya düştüm..Testoyu decadan 2 tık yüksek kullanmama ragmen decadick sorunu yaşadım...Bunu yaşamak istemezsin..Bence boldenon ile başla aynı dozajlarda deca yerine boldenon kullan cok daha iyi..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Asaletim, 4 saat önce yazdı:

Deca dan korktunuz sanırım hocam anlayışla karşılıyorum sizin tercihiniz :)

İlk kürünüz olduğu için testo danabol de olur tatlı güzel bir kütle alırsınız güzel beslenme antrenman ile , isterseniz 400 bolde de ekleyebilirsiniz testonun yanına deca istemiyorsanız .

Kür öncesi 1 test , kürün 4. Haftası 1 test , kürün 8. Haftası 1 test , kür sonu pct için test yeterli olacaktır .

Kür icindeki testlerin amacı hem ilaçların orijinalliğini anlamak hem de prolaktin ile E2 yi kontrol altında tutmak :)

Kür öncesi testin amacı ise kür sonunda pct ile o değerlere tekrardan gelebilmek .

Kür sonu test ise pct planı için zaten :)

Kür içinde E2 durumuna göre armidex , prolaktin durumuna göre cabaser .

Kür icinde nac600 , milk thistle k2d3 vitamini çinko magnezyum omega3 

Bolde ekliceksen 

1-10 400 bolde haftalık 

1-12 500 testo haftalık 

1-6 30mg danabol günlük 

Bolde eklemiceksen testo danabol aynı .

Teşşekür Ederim Hocam Testimi Verdim Sonuçları Bekliyorum Deca Korkutdu Biraz Açıkcası Hem Deneyimim Olmadığından Ilk Kürde Tereddüt Etdim Ve En Iyisinin Kürden Çıkarmak Olduğuna karar Verdim Kürüm Bitdikden Sonra Vücüdumun Nasil Tepkiler Verdiğine Bir Bakıyım Dedim Hemde Aynı Sizin Dediğiniz Gibi Yapıcam Herşeyimi Aldım Tam Hazırım Yarın Başlıycam Küre Başlangiç Formumu Kilomuda Haftalık Olarak Paylaşacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4

Tam olarak Bende Bundan Çekimdiğim Için Decayı Çikarmaya Karar Verdim Ilk Kür Olarak Danabol Testo Gireceğim

kadirinan, 4 saat önce yazdı:

Ben ilk kür için deca önermiyorum ,önerecek bilgeliğim oldugundan değil..Kendim bu hataya düştüm..Testoyu decadan 2 tık yüksek kullanmama ragmen decadick sorunu yaşadım...Bunu yaşamak istemezsin..Bence boldenon ile başla aynı dozajlarda deca yerine boldenon kullan cok daha iyi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Formun varsa atarsan daha iyi yardımcı olurlar her konuda

Tabi Yarın Başlıycam Küre Hayırlısıyla Resim Olarak Paylaşıcam Hepsini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Başlamadan atarsan ben decaya girip girmemek hakkında kişisel yorumumu yapabilirim :) Şimdiden hayırlı olsun istediğin verimi alırsın umarım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirinan    4
Feng, 04.01.2021 - 06:20 yazdı:

Prolaktini kontrol etmenize ragmen mi oldu

Kesinlikle...Decadick dogrudan prolaktin veya östrojenle baglantılı degil..Cok ilginc ve kötü bir olay ,bazı kişilerde olmuyor ,kullandıkları deca sahte demek değil bu..olmayınca olmuyor yani..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
gönderildi (düzenlendi)

20210105_190313.jpg.c36a239feb92905e8502cb706fdbe197.jpg

Asaletim, 02.01.2021 - 15:33 yazdı:

Decack ilk kür olsun 50. Kür olsun yakalanabilecek bir durum . Kür içinde testoyu decadan yüksek tutarsan ,mct ve pct ni güzel yapıp , decayı kestikten sonra bir süre testo ile devam edersen deca dick olma durumun çok çok düşük olur .

1-10 hafta 400 deca 

Asaletim, 02.01.2021 - 17:29 yazdı:

Başlama Formum Bu Decayı Çıkartdım Kürden Onun Yerine Boldo Ekledim 10 Haftalık Bir Kür @Asaletim Hocanın Dediği Gibi Mg La Vitaminlerimi Aldım Tamamdaım Hepsini Pazartesiden Başlamış Bulunmaktayım

Armidex 2 Günde Yarın Tablet Alıcam Jinekomasti Için Her Ihtimal .Psikolojik Olarak Bomba Gibiyin Danaboldanmı Testodanmı Bilmiyorum Amma Antremanlarda Çok Enerjik im Ve Cok Güzel Pump Oluyor 

Vitaminleri Reçetelerinde Yazdigi Gibi Kullanicam Yalnız Deve Dikenini Günde Kaç Kez almam Lazım ? 

Önerilenizi Bekliyorum .)

( MAGNEZINC-Magnezyum Ve Çinko Ikisi Bir Arada)

20210105_185952.jpg

tarihinde Fredi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
Fredi, 14 dakika önce yazdı:

20210105_190313.jpg.c36a239feb92905e8502cb706fdbe197.jpg

Başlama Formum Bu Decayı Çıkartdım Kürden Onun Yerine Boldo Ekledim 10 Haftalık Bir Kür @Asaletim Hocanın Dediği Gibi Mg La Vitaminlerimi Aldım Tamamdaım Hepsini Pazartesiden Başlamış Bulunmaktayım

Armidex 2 Günde Yarın Tablet Alıcam Jinekomasti Için Her Ihtimal .Psikolojik Olarak Bomba Gibiyin Danaboldanmı Testodanmı Bilmiyorum Amma Antremanlarda Çok Enerjik im Ve Cok Güzel Pump Oluyor 

Vitaminleri Reçetelerinde Yazdigi Gibi Kullanicam Yalnız Deve Dikenini Günde Kaç Kez almam Lazım ? 

Önerilenizi Bekliyorum .)

( MAGNEZINC-Magnezyum Ve Çinko Ikisi Bir Arada)

20210105_185952.jpg

Milk thistle gece uyurken veya sabah aç karna alabilirsin .

Bolde ekledigini şimdi gördüm , umarım istediğin verimi alırsın .

Antrenmanlar da bol bol drop set yap iyice dibine kadar zorla , gerekirse ter banyosu yap antrenman yaparken :)

Kolay gelsin hocam bol şans , temiz büyürsen baya iyi bir fizik çıkabilir kür sonu hadi hayırlısı :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Dostum bırak decayi hiçbir anabolizan kullanmamalisin yanlış anlama ama spor yapıp yapmadığın bile belli değil ilk başta paranı kaliteli supplementlere ve beslenmeme yatirmani öneririm ve gerçekten işe yarayan bilgiler edinmelisin çok büyük pişman olabilirsin bir anlık hevesle hinede senin vücudun senin kararların ama bu vücut ömür boyu lazım...

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Arkadaşa katılıyorum steroidlerden maksimum verimi almak istiyorsan kendi genetik limitlerini zormalaman gerekli ama sen küre çoktan başlamışsın önerim boldeyi 15-20 haftaya kadar yükselt.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Leepriest35, 34 dakika önce yazdı:

Dostum bırak decayi hiçbir anabolizan kullanmamalisin yanlış anlama ama spor yapıp yapmadığın bile belli değil ilk başta paranı kaliteli supplementlere ve beslenmeme yatirmani öneririm ve gerçekten işe yarayan bilgiler edinmelisin çok büyük pişman olabilirsin bir anlık hevesle hinede senin vücudun senin kararların ama bu vücut ömür boyu lazım...

Decaya Zaten Girmiyorum Testo Boldo Danabol Kullanıyorum Okulumu Yurtdışında Okudum 3 Yıllık Powerlifting Tecrübem Var 2 Kez Yarış Kazanmışlığım var 65 Kg Ile 155 Kilololuk Benc Yarışmasını Kazandım Sadece Son Zamanlar Sporla Ilgilemiyordum Doğru Pek Bilgi Sahibi Değilim O Yüzden Siz Değerli Hocalardan Arkadaşlar Tavsiye Almak Istiyorum Görüşün Içın Teşşekür Ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Fredi, Şimdi yazdı:

Decaya Zaten Girmiyorum Testo Boldo Danabol Kullanıyorum Okulumu Yurtdışında Okudum 3 Yıllık Powerlifting Tecrübem Var 2 Kez Yarış Kazanmışlığım var 65 Kg Ile 155 Kilololuk Benc Yarışmasını Kazandım Sadece Son Zamanlar Sporla Ilgilemiyordum Doğru Pek Bilgi Sahibi Değilim O Yüzden Siz Değerli Hocalardan Arkadaşlar Tavsiye Almak Istiyorum Görüşün Içın Teşşekür Ederim

Senin kararın senin vücudun saygı duyuyorum hocam umduğun verimi alırsın umarım iyi çalışmalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Leepriest35, Şimdi yazdı:

Senin kararın senin vücudun saygı duyuyorum hocam umduğun verimi alırsın umarım iyi çalışmalar.

Teşşekür Ederim Paylaşacağım Gelişmeleri Sizde Değerli Bilgilernizi Tavsiyelernizi Önerilernizi Söylerseniz Sevinirim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşa katılıyorum steroidlerden maksimum verimi almak istiyorsan kendi genetik limitlerini zormalaman gerekli ama sen küre çoktan başlamışsın önerim boldeyi 15-20 haftaya kadar yükselt.

Şuan 10 Haftalık Kür Planı Yaptımda Süreni Uzatmanı Ne Için Tavsiye Ediyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Fredi, Şimdi yazdı:

Şuan 10 Haftalık Kür Planı Yaptımda Süreni Uzatmanı Ne Için Tavsiye Ediyorsunuz ?

Boldeyi arap atı gibi düşünün hocam sonradan açılıyor.Boldenondan tam olarak verim almak istiyorsanız öyle yapmanızı öneririm.Benim bütçem olsa öyle yapmayı düşünüyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredi    4
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Boldeyi arap atı gibi düşünün hocam sonradan açılıyor.Boldenondan tam olarak verim almak istiyorsanız öyle yapmanızı öneririm.Benim bütçem olsa öyle yapmayı düşünüyordum.

Teşşekür Ederim Şuan Için 9 Haftaya Kadar Gelib Sonucu Görüp Ondan Sonra 15 Haftaya Taşırım O Zaman

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.