Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

olci3441

Proviron

Önerilen İletiler

olci3441    1

Arkadaşlar şu lanet ilacı bulamıyorum. İstanbuldayım Anadolu yakası pendikteyim kadıköyde varsa oraya bile giderim bildiğiniz eczane var mı bulunan yada sizin aldığınız abartısız 80-90 eczaneye telefon ettim ama yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.416

Merhabalar.

Bende sizin gibi gezmedik eczane bırakmadım. Zor bela 3 kutu bulmuştum. Ellerinde olanda recetesiz satılmıyor gibi saçma yalanlara başvuruyorlar. Kesinlikle reçetesiz satılıyor ısrar edin.

Ben en son sosyal medyada bulduğum bir kaynaktan aldım 5 kutu ve attım kenara. Eczaneye göre daha pahalı tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412

Eczacı en son provironun depolara gelmediğini stokta olanlar varsa onlardan bulabilicegimi söylemişti 2 ay önce filan...Yani eczane eczane dolasicaksin anliyacağın Burak abide var mı bilmiyorum bir sor istersen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2

Bizim burdaki eczanelerde var kastamonudayım  istediğim zamanda getiriyorlar depodan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
olci3441, 17.12.2020 - 10:54 yazdı:

Arkadaşlar şu lanet ilacı bulamıyorum. İstanbuldayım Anadolu yakası pendikteyim kadıköyde varsa oraya bile giderim bildiğiniz eczane var mı bulunan yada sizin aldığınız abartısız 80-90 eczaneye telefon ettim ama yok

Kardeşim elimde 10 kutu kadar var ama ıraktayım gönderme imkanım yok Gaziantep de oturuyorum buraya gelmeden önce çok rahat buldum internetten eczaneleri arayıp isteyebilirsin kargoylan yollarlar ben Ankaradan tamoksifen almıştım tatlı bi dille durumunuzu anlattıktan sonra yapılmıycak bişi degil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
Marimain, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim elimde 10 kutu kadar var ama ıraktayım gönderme imkanım yok Gaziantep de oturuyorum buraya gelmeden önce çok rahat buldum internetten eczaneleri arayıp isteyebilirsin kargoylan yollarlar ben Ankaradan tamoksifen almıştım tatlı bi dille durumunuzu anlattıktan sonra yapılmıycak bişi degil

Irak'ta ilaç var mı hocam sağlam duyduğun veya iran gibi eczane ürünleri ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Irak'ta ilaç var mı hocam sağlam duyduğun veya iran gibi eczane ürünleri ?

Irakta askerim ben dagdan inmiyoruz hep arazideyiz genel olarak yaz kış 2 yıl önce özel kuvvetlerdeydim erbil duhoka gitme şansım oldu 4 gün felan şehirde kaldık halk çok cahil çok geri kafalı çok geri kalmış bir millet banyo yaptıkları pis su caddeye akıyo pek kaliteli yaşanılabilir bir ülke degil şahsi fikrim burada ilaç üretilebilecek bir teknoloji yoktur burada üretilen ilacı ben asla kullanmam zaten Türkiyede gerçekten kaliteli ilaç satanlar var bunlardan biri @Loving her ilacı bulabilirsin milletin gazına gelip böyle geri kalmış ülkelerde şu var bu vara inanmayın saglamlıktan kastın ne bilmiyorum bi örnek vereyim 4 yıl önce gamma markası isviçrenin çakması aşırı fazla 2 arkadaş testo deca danabol kürü yaptık ikimizinindr ilk kürüydü ben kendin 14-15 kg kas kütlesi ekledim gerçekten salonda hiç kimse inanamadı güç artışıma 80 kg bench zor girerken 12 hafta sonunda 10 tekrar 120 lere dayandım velhasıl kelam kendimde aldıgım güç kas verimi anlatmakla bitmez diger arkadaşım 9 kg kas koydu kür bittikten 2-3 ay sonra kalıcı 4 kg ya kaldı ya kalmadı bende eminim o kürden kalan kalıcı 8-9 kg arası kas kazanmışımdır ilaç başkasını uçurabilir seni sadece bi tık ileri götürebilir her marka herkeste çok verim vermiyor malesef tavsiyem şudur herkesin her dedigine kulak asma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
Marimain, 13 saat önce yazdı:

Irakta askerim ben dagdan inmiyoruz hep arazideyiz genel olarak yaz kış 2 yıl önce özel kuvvetlerdeydim erbil duhoka gitme şansım oldu 4 gün felan şehirde kaldık halk çok cahil çok geri kafalı çok geri kalmış bir millet banyo yaptıkları pis su caddeye akıyo pek kaliteli yaşanılabilir bir ülke degil şahsi fikrim burada ilaç üretilebilecek bir teknoloji yoktur burada üretilen ilacı ben asla kullanmam zaten Türkiyede gerçekten kaliteli ilaç satanlar var bunlardan biri @Loving her ilacı bulabilirsin milletin gazına gelip böyle geri kalmış ülkelerde şu var bu vara inanmayın saglamlıktan kastın ne bilmiyorum bi örnek vereyim 4 yıl önce gamma markası isviçrenin çakması aşırı fazla 2 arkadaş testo deca danabol kürü yaptık ikimizinindr ilk kürüydü ben kendin 14-15 kg kas kütlesi ekledim gerçekten salonda hiç kimse inanamadı güç artışıma 80 kg bench zor girerken 12 hafta sonunda 10 tekrar 120 lere dayandım velhasıl kelam kendimde aldıgım güç kas verimi anlatmakla bitmez diger arkadaşım 9 kg kas koydu kür bittikten 2-3 ay sonra kalıcı 4 kg ya kaldı ya kalmadı bende eminim o kürden kalan kalıcı 8-9 kg arası kas kazanmışımdır ilaç başkasını uçurabilir seni sadece bi tık ileri götürebilir her marka herkeste çok verim vermiyor malesef tavsiyem şudur herkesin her dedigine kulak asma 

Onun için sormadım zaten piyasaya biraz hakim biriyim eczanede filan varsa sürekli gidip gelen bir tanidgim var belki getirir diye...Bu arada göreviniz için Allah kolaylık versin ayağıniza taş değmesin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Ironmann, 4 saat önce yazdı:

Onun için sormadım zaten piyasaya biraz hakim biriyim eczanede filan varsa sürekli gidip gelen bir tanidgim var belki getirir diye...Bu arada göreviniz için Allah kolaylık versin ayağıniza taş değmesin...

Sagol kardeşim valla inan sıkıntı niye diycen başka bi ülke başka bi dil ülkenin kuralları ne durumda eczane yasakları varmı yokmu baya bi soru işareti ve benim hiç bir bilgim yok burada yaşayan bir türk bulabilirsen daha iyi olur ayrıca ırakta tek millet yok kürdistan ve alevi diye ikiye bölünmüş kendi içindede ayrı sıkıntıları var buraya gelen tanıdıgın eger kürt vatandaşıysa Türkiye ye yakın yerler zakho duhok gibi yerlerde araştırabilir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.