Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ali43

ilk kür için peptid?

Önerilen İletiler

ali43    0

merhabalar pek çok yerde araştırma yapmama rağmen bu konu hakkında ayrıntılı bir bilgi bulamadım hep muallak cevaplar verilmiş o yüzden yazmak istedim

ilk kürünü yapacak (daha önce steroid dahil hiç kür yapmayan biri) direk peptid kürüyle başlayabilir mi ? avantajjı veya dezavantajı ne olur?

daha sonra kazanım yapamazsın diyenler oluyor peptid bu işin zirvesi girmemelisin diyenler oluyor fakat okuduğuma göre steroidlerden daha karlı ve daha az zarar veriyor bu kadar eleştri alması tamamen maliyet odaklı mı??

son olarak hayatında ilk kürünü yapacak bir kişi peptidle başlayabilir diyorsanız bu kürde hangi ürünler olmalıdır??

saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252
merhabalar pek çok yerde araştırma yapmama rağmen bu konu hakkında ayrıntılı bir bilgi bulamadım hep muallak cevaplar verilmiş o yüzden yazmak istedim

ilk kürünü yapacak (daha önce steroid dahil hiç kür yapmayan biri) direk peptid kürüyle başlayabilir mi ? avantajjı veya dezavantajı ne olur?

daha sonra kazanım yapamazsın diyenler oluyor peptid bu işin zirvesi girmemelisin diyenler oluyor fakat okuduğuma göre steroidlerden daha karlı ve daha az zarar veriyor bu kadar eleştri alması tamamen maliyet odaklı mı??

son olarak hayatında ilk kürünü yapacak bir kişi peptidle başlayabilir diyorsanız bu kürde hangi ürünler olmalıdır??

saygılar

Merhaba;

Evet başlayabilir bu konuda önemli olan spor geçmişinizdir. Vücudunuzu gelişebildiği kadar geliştirip son kısım olarak ürünleri kullanmayı seçerseniz fayda görürsünüz. Dez avantaj olarak şimdiye kadar bir durum gözlemlemedim benzeri kullanımlar için. Kanıtlanabilmiş kalıtsal yan etkileri yoktur PCT gerektirmez ve doping testlerinde çıkmazlar. Evet %90 maliyet odaklı diyebiliriz.Kür ras gele dizayn edilemez tüm spor geçmişiniz fiziki özellikleriniz kürün amacı ne kadar süreyle düzenlemeyi planlıyorsunuz kürü vs ? Bu sorulara cevap aramak lazım öncelikle. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    23

sorun olmaz ama spor geçmişiniz muhakak olmalı bulk içinse follistatin ve ghrp 6 en iyi seçenek bütçeniz iyiyse igf 1 de dahil ederek temiz büyüyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aygırcan    1

Benim için bir insan hayatında ilk defa vücuduna kimyasal sokacak ise yapacağı ilk şey düşük dozlu kısa ester testosteron olacaktır.

Örnek: Propionate

Yanına da tablet olarak Winstrol veya Oxandrolone kullanılabilir 12 hafta yapılabilir haftalık 200mg propionate ve 20mg winstrol-10mg oxandrolone ile alınacak sonuçlar zaten çok yüksek olacaktır.

Daha sonra kütle için yapılacak olan kür ise uzun ester ve sonbahar başlangıçlarında başlanmalıdır

Örnek:Testosterone enanthathe,Deca,Dianabol gibi ilaçlar seçilebilir.

Bundan sonraki yapılacak kür ise kütle olsun definisyon olsun peptid ile birlikte kombin edilecek anabolizanlar ve testosteronlar ile birlikte yapılmalı.

Yani kısaca hesaplarsak 3 veya 3 buçuk sene gibi bir süre içinde bu seviyelere sabırla çıkmak daha temiz ve sağlık açısından daha temiz sonuçlar getirecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ali43    0

İyi de hocam steroid ile yapılacak her kür zaten mehter misali 2 ileri bir geri götürmüyor mu vücudu ? Bu yüzden direk peptid ile başlanır mı diye sordum ben ki kalıcılık olarak da peptidlerin daha önde olduğunu düşünerek.

Burda aslolan şu hangi yöntemle daha sağlıklı olur bu bir ?

İkincisi peptid ile başladık diyelim ilerde steroidden veya başka bir peptidden alacağımız yararı bu düşürür mü yanı ilk peptid girdiysen daha sonra sen Testo ile bir kür yapamazsın yapsan da bir faydası olmaz diyebilir miyiz ? Piramit misali her defasında daha da ileri mi götürmemiz gerekir olayı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Tüm ilaçlar öyledir @ali43 beslenmez idmanı düşürürsen aklına gelen tüm ilaçlarıda alsan sonuç değişmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.