Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baranyo

Sallayan hocalar

Önerilen İletiler

baranyo    0

Merhabalar herkese kısaca bir soru soracağım "steroiduzmanı" mıdır öyle bir sitede makale yazmış bir hoca doktorum falan dıyor sporcular uzerınde yaptıgı araştırmada 21 yaşının altında steroidi az dozda bile kullanmış olanların %90 cocugu olmuyor dıyor bende steroid araştırmalarına yeni başladığım için sonuçta doktorda değilim

1-sürekli doktor kontrolünde ve standart dozajların altında kullanılırsa sağlık açısından genel olarak zarar verirmi vermezmı

2-Kısırlık sperm kalitesizliği yapar mı ne oranda yapar

3-Nerelerden temin edilebilir

4-Kalp vs organlara etkisi nelerdir

En sık sorulan sorulardan birkaçını merak ettım

not: 15 yaşında protein tozu öldürür mü abi diyen insanlarla karıştırmayın bilgi edinmeye çalışıyorum türkçe çok bir kaynak yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    864
Merhabalar herkese kısaca bir soru soracağım "steroiduzmanı" mıdır öyle bir sitede makale yazmış bir hoca doktorum falan dıyor sporcular uzerınde yaptıgı araştırmada 21 yaşının altında steroidi az dozda bile kullanmış olanların %90 cocugu olmuyor dıyor bende steroid araştırmalarına yeni başladığım için sonuçta doktorda değilim

1-sürekli doktor kontrolünde ve standart dozajların altında kullanılırsa sağlık açısından genel olarak zarar verirmi vermezmı

2-Kısırlık sperm kalitesizliği yapar mı ne oranda yapar

3-Nerelerden temin edilebilir

4-Kalp vs organlara etkisi nelerdir

En sık sorulan sorulardan birkaçını merak ettım

not: 15 yaşında protein tozu öldürür mü abi diyen insanlarla karıştırmayın bilgi edinmeye çalışıyorum türkçe çok bir kaynak yok

@Baranyo hoş geldiniz. Başlık süpermiş tam yerinde olmuş :crs O hoca müsvettesine selamlar :lol:

1- Bu çocuk olmak, kel kalırsın, kalp karaciğer vs büyür bunlar hep şehir efsaneleri arkadaşlar ha olur mu ? EVET ama çok yüksek dozajlarda ve uzun sürede!

2- Kısırlık zaten sperm kalitesizliğinden doğan bir şeydir yine ereksiyon olursunuz normal insanlar gibi ama gelen embriyolar ölüdür.

3- Steroid içinse piyasada çok yer var ama güvenilir yer çok zor çok sahte ilaç var ve anlamayan adamın bu işlerden hemen sömürülüyor parası sağlığı.

4- 2. soruda bu cevabı verdim.

Merak ettiğiniz başka şeyler varsa sorabilirsiniz. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baranyo    0

tabi var :D şimdi steroid kullandıgımızda zannımca testisler üretimi durduruyor cunku zaten ıhtıyac yok e onu nasıl geri aktive edıcez kendisimi olacak yoksa şu pct kürü dedıklerı şey ile mi olacak bide bu cok sık merak edılır arkadaşlarımdanda alıyorum bu soruyu bız haftada 50mg testo uretıyorsak hafada 500mg yerıne 50mg daha alsak daha az zararla cıkarız mantıgından yola cıkıyorlar lakin etkisi ne olur yanı bı etkı gostermesı ıcın illa 250mg+ mı almak gerekıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
tabi var :D şimdi steroid kullandıgımızda zannımca testisler üretimi durduruyor cunku zaten ıhtıyac yok e onu nasıl geri aktive edıcez kendisimi olacak yoksa şu pct kürü dedıklerı şey ile mi olacak bide bu cok sık merak edılır arkadaşlarımdanda alıyorum bu soruyu bız haftada 50mg testo uretıyorsak hafada 500mg yerıne 50mg daha alsak daha az zararla cıkarız mantıgından yola cıkıyorlar lakin etkisi ne olur yanı bı etkı gostermesı ıcın illa 250mg+ mı almak gerekıyor

Hipertrofi konusunda testosteron tek değişken değildir ve bu bağlamda haftada +50 mg testosteron pek verimli bir yöntem gibi görünmüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Evet PCT yarılanan ve kesilen üretimi tekrar eski haline en hızlı şekliyle döndürmeye yarar. Yapmaz iseniz yine eski haline her şey döner ama PCT sonrası misal 2,4 ayda kendinize gelirseniz doğal yoldan bu süre 8,9 ayı bulabiliyor. O yürüttüğünüz mantık ile gitmenin hiç bir anlamı yok malesef etki için benim tavsiyem 500 ile start vermek sonrası gelişiminize göre devam eder 50 ni etkisi olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.