Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

olci3441

Askerlik boy kilo

Önerilen İletiler

olci3441    1

Arkadaşlar Yaş 22 183 boy 114 kiloyum şişman değilim 47 yağsız kol diğer bölgelerimde buna orantılı şekilde 7 yıldır yapıyorum pro anlamda kafamı karıştıran durum şu 1.83 boy için üst sınırı 110 kilo ben 114 üm 2 seneye kadar bu rakam artmış olucak. Askeri hastaneye gittiğim zaman boy kilom tartıda tutmadı doktor bana bakıp şişman değilsin yaparsın askerlik mi diyecek yoksa kağıt üstünde neyse o mu yani kaslı olsam şişko olmasam da 110 üstü olduğum için 1 yıl erteleme mi olucak? Ve böyle böyle 3. Sene muayene de muaf mı olucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    221
olci3441, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Yaş 22 183 boy 114 kiloyum şişman değilim 47 yağsız kol diğer bölgelerimde buna orantılı şekilde 7 yıldır yapıyorum pro anlamda kafamı karıştıran durum şu 1.83 boy için üst sınırı 110 kilo ben 114 üm 2 seneye kadar bu rakam artmış olucak. Askeri hastaneye gittiğim zaman boy kilom tartıda tutmadı doktor bana bakıp şişman değilsin yaparsın askerlik mi diyecek yoksa kağıt üstünde neyse o mu yani kaslı olsam şişko olmasam da 110 üstü olduğum için 1 yıl erteleme mi olucak? Ve böyle böyle 3. Sene muayene de muaf mı olucam

Kaslı veya yağ oranına bakmadan tartıda çıkan kiloya bakarak ve askeriyenin istenilen kilonun altında veya üstünde olduğunda 1 yıl erteleme alırsın teknik olarak ancak bir arkadaşım üst limitin neredeyse 15kg yakın fazlası vardı ve doktor ilk muayesinde askere gitmek istiyor musun istemiyor musun diye sormuş arkadaş da istemiyorum diyince direk muafiyeti ilk muayeneden aldı başka bir arkadaşımsa normal prosedüre göre ilerleyip 1 er yıl erteleme sonunda 3. Veya 4. Yılında muafiyet aldı. Sen kendini 3/4 yıl sonra muafiyet alabilir misin gibi odakla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olci3441    1

Ustam peki bedelli açısından nasıl olur bedelli parası yatırdım muayeneye gittim böyle bi olay oldu param yanar mı yoksa parayı ödemeden mi muayene yapılıyo? Ve de arkadaşların aile hekimine mi gitmişti yoksa askeriye doktoru şeklinde mi

tarihinde olci3441 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221

Bedelli de iki durumla karşılaşan arkadaş mevcut birincisi kg üst limitin üstünde olupta gerekli kontroller yani ilk kontrol aile hekimi tarafından yapılıyor doktor soruyor sağlıklı mısın sorunun sıkıntı var mı diye sende yok diyorsan direk askere elverişlidir diye belge verip askeri şubeye gönderiyor ama hayır ben sağlıksızım şu hastalığım veya fazla kg var diyorsan tam teşekküllü bir hastaneye sevk ettirip heyet öncesi kontrolleri istiyor bu birinci durumdu ikinci durumsa bir arkadaşımın arkadaşı başına gelen durum var gerekli ön kontrolleri yaptırıp askere gittiğinde (bedelli olarak) eğitim göreceği yere gönderildiğinde orada ki yetkili kimse senin fazla kilon var veya şu sorunun var diyip gider gitmez muafiyet almış ve yatırdığı parada yanmış iade alamadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
olci3441, 25.11.2020 - 16:25 yazdı:

Kardeşim konuyla ilgili bilgi paylaşımını buradan paylaşırsan çok sevinirim. Benimde aynı şekilde durumum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olci3441    1

Reis benim daha zaman var senim yakınsa bi aile hekimine gidip sor ben öyle yapıxam izinli olduğumda. Önce aile hekimine gidiyosun çünkü bakalım o ne diyicek sen de şişman mısın yoksa benim bahsettiğim gibi yapılı mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Şişmanlık kiloya bağlı durum değil, vücuduna bağlı bir durum. sarkık göğüs, göbek, kol ile 114 kiloysan şişmansın derler kaslıysan, yapılıysan zaten anlarlar ona göre kabul ederler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.