Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zzmurat

Jinekomasti yardım edebilirmisiniz

Önerilen İletiler

zzmurat    5

Merhaba arkadaslarım hocalarım geçen sene haftada 250 sustanon 200 rimobolan kürüne girmiştim fakat 5. Haftada göğüslerimde yanma hissi oldugundan korkup kürü birakmiştim yanma geçmedigi için 2 hafta günde 20mg tamoxifen içmiştim yanma geçmişti fakat birsüredir farkediyorum hafif 1.derece veya daha düşük jinekomasti olmuşum sanırım memelerm hafif büyüdü soğukta çekiliyor istedigim gibi oluyor bisüre sonra büyüyor yine ama cok dikkat çekici degil herhangi bir ağrı kaşıntı gibi sorunumda yok sadece arada sağ göğsümde bi hissiyat oluyo geçiyo ama ameliyatmı olmam gerekiyor acaba elimde tamoksifen fln mevcut sizce içeyim mi nasıl kullanyım lütfen yardım eder misiniz resim ekledim

ADECC0A0-A52C-4130-85FD-6C2FF3109F1E.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kafaya takılacak bir kitle yok görünüşe göre sol gögüsünde biraz var.Arimidex kullan.Kürü kesmeseydin iyiydi.İlerlerse olursun operasyonu basit ama bence çok ilerlemesini bekle.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
steroidnediryahu, 58 dakika önce yazdı:

Kafaya takılacak bir kitle yok görünüşe göre sol gögüsünde biraz var.Arimidex kullan.Kürü kesmeseydin iyiydi.İlerlerse olursun operasyonu basit ama bence çok ilerlemesini bekle.

Teşekkür ederim tam 1 sene geçti şuan böyle peki arimidexi nekadar süre ve hangi dozajda kullanayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
agfitness, 8 dakika önce yazdı:

Jineko yatkınlığın var ve oluşum başlamış her kür girdiğinde daha da etkilenecek susta jineko yatkınlığı olanları daha da çabuk jineko yapıyor. İleride operasyon düşünebilirsin. Endokrin veya ürolog kontrolü olmadan daha fazla östrojen baskılayıcı ilaç kullanmamanı öneririm. Geçmiş olsun.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ederim endokrin doktoruna gidicem mutlaka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum merhaba,

Endişelenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum, parmak uçlarınla gögüs ucu arkasını yokladığında eline gelen minik topçuğun boyutu ne kadar?

Gögüs ucunda aktivasyon başlamış, bir önlem için (eski badici usulü) gögüs ucunda bir kaşıntı, yanma ortaya çıkmasını beklememen gerekirdi.

Ufaktan gögüs anatomisine değineyim, maruz kaldığın androjenik hormonlar gögüsteki yapıları geliştiriyor, bu yapılar; süt bezleri, süt kanalları, daha gelişmiş damar yapısı, visceral yağlar vs vs... kadınlarda bir ergenlik dönemi sürüyor bunların gelişimi... İki hafta maruz kaldın ''hoop seni operasyona almamız lazım'' diye bir şey yok, gelişimin ne seviyede olduğu önemli.

Belirli bir boyuta kadar o bahsettiğim gögüs ucundaki minik kitle geri çevirilebilir. İlaç önerisinde bulunamam ama şöyle bilgi vereyim eğer kürüne devam etmeyeceksen gögüs ucu aktivasyonunu engellemen gerek. Bunun için badiciler nolvadex kullanıyorlar senin bahsettiğin ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
phDinSportSciences, Bir saat önce yazdı:

Dostum merhaba,

Endişelenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum, parmak uçlarınla gögüs ucu arkasını yokladığında eline gelen minik topçuğun boyutu ne kadar?

Gögüs ucunda aktivasyon başlamış, bir önlem için (eski badici usulü) gögüs ucunda bir kaşıntı, yanma ortaya çıkmasını beklememen gerekirdi.

Ufaktan gögüs anatomisine değineyim, maruz kaldığın androjenik hormonlar gögüsteki yapıları geliştiriyor, bu yapılar; süt bezleri, süt kanalları, daha gelişmiş damar yapısı, visceral yağlar vs vs... kadınlarda bir ergenlik dönemi sürüyor bunların gelişimi... İki hafta maruz kaldın ''hoop seni operasyona almamız lazım'' diye bir şey yok, gelişimin ne seviyede olduğu önemli.

Belirli bir boyuta kadar o bahsettiğim gögüs ucundaki minik kitle geri çevirilebilir. İlaç önerisinde bulunamam ama şöyle bilgi vereyim eğer kürüne devam etmeyeceksen gögüs ucu aktivasyonunu engellemen gerek. Bunun için badiciler nolvadex kullanıyorlar senin bahsettiğin ilaç.

Hocam işte test ettigmde elime birşey gelmiyor çok denedim yada ben anlamıyorum doktora gitmeye karar verdim bakalım doktor nediycek duruma göre paylasirm tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
phDinSportSciences, 23.11.2020 - 02:18 yazdı:

Dostum merhaba,

Arkadaslar doktora gittim tahlillerim herşey gayet normal hiçbir sıkıntı yok çok hafif olusum olmuş ameliyata gerek yok dedi doktor ilacada gerek yok dedi biraz yağ oranını düşür dedi. Peki ben küre girsem şimdi daha da büyürmü acaba bana sakın bidaha steroid kullanma dedi doktor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat, 1 saat önce yazdı:

Arkadaslar doktora gittim tahlillerim herşey gayet normal hiçbir sıkıntı yok çok hafif olusum olmuş ameliyata gerek yok dedi doktor ilacada gerek yok dedi biraz yağ oranını düşür dedi. Peki ben küre girsem şimdi daha da büyürmü acaba bana sakın bidaha steroid kullanma dedi doktor

Evet küre girdiğinde gögüs ucunda hareketlenme devam eder, kontrol altında tutulabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
phDinSportSciences, 35 dakika önce yazdı:

Evet küre girdiğinde gögüs ucunda hareketlenme devam eder, kontrol altında tutulabilir

Vallahi hocam da diyor hergün kür boyunca 1 tablet femara aldın mı hiçbişey olmaz diye ama kafam cok karıstı ya girmekte istiyorum ama daha kötü olurmu bilmiyorum ameliyatlık hiçbirşey yok diyor österojen prolaktin fsh lh hepsi çok düzgün sonucları. Hiçbirşeye gerek yok diyor ama küre girersem daha kötü olursa o zaman sorun olur işte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat, Bir saat önce yazdı:

Vallahi hocam da diyor hergün kür boyunca 1 tablet femara aldın mı hiçbişey olmaz diye ama kafam cok karıstı ya girmekte istiyorum ama daha kötü olurmu bilmiyorum ameliyatlık hiçbirşey yok diyor österojen prolaktin fsh lh hepsi çok düzgün sonucları. Hiçbirşeye gerek yok diyor ama küre girersem daha kötü olursa o zaman sorun olur işte

Dediğim gibi, çoğu bodybuilderda kür içerisinde gögüs ucunda minik topçuk oluşur kür sonu pct sonrası hissedilmeyecek kadar küçülür, önemli olan kontrol altında tutup geri dönüşü olmayacak noktaya getirmemek. Mesela bırak gögüs ucunda kitleyi süt kanalları oluşan badiciler var prolaktin azıcık artsa süt sağdırıyorlar, demem şu ki bu noktaya gelmemek lazım, bunları bilgisizce kontrolsüz bodoslama kür yapan arkadaşlar yaşıyor genelde.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.