Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deeporoid

Ilk kür

Önerilen İletiler

deeporoid    0

20 yasinda 175 boy-75 kg %15 yag oraninda biriyim. 3 yildir vg ile ugrasiyorum. Daha once 6 hafta igf1 lr3 disinda hrhsngi bir madde kullanmadim.

12 haftalik kure girmeyi dusunuyorum.

12 hafta 250 mg testo enantat(iran)

10 hafta 200 mg boldenon(GEP)

4 hafta 30 mg dianabol(Biotec)

Bu kur ile gelisim gorur muyum ? Daha acik olmak gerekirse bu kur verdigim paraya ve alacagim zarara deger mi yoksa saglam supplement destegi siki beslenmen ve amtrenman ile 3 ay sonunds bu kurden alacagim sonuca yakin sonuclar alabilir miyim ?

Ek olarak kur konusunda cekindigim 1 2 nokta var bunlari sormak istiyorum. Cevaplarsaniz sevinirim

2 aydir ust vucut epilasyona gidiyorum. Kure girdigimde alacagim testo kil koklerini tekrar canladirir veya incelen killari tekrar kalinlastirri mi ? Yaptirfigim vrya yaptiracagim epilasyon seandlarini olumsuz etkileri ?

Ek olarak kur sonunda pct de sikinti cikma ihtimali var mi ?

Son merak ettigim ise sac konusu. Baba tarafim kel anne tarafim biraz daha sac konusund sansli. Kurde dokulmeyi engellemek icin cinko c vitamoni saw palmetto xpecia vb kullanirim abcsk mutlaka biraz dokulme olacaktir. Bu dokulme sadece kur esnasinda mi olur yoksa tetikleme misali kur bitse bile dokulmeye devam eder mi bi kere tetikledigimiz icin ?

Tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243

Merhaba IGF küründen nasıl etki aldınız ? memnun kaldınız mı ? tecrübeleriniz nedir ?

Sorularınıza geçelim

1- Etki görürsünüz elbet ama mg düşük kürdeki amaç nedir ? Su tutayım irileşeyim yaz ayını böyle geçireyim mi ?

2- Ben özel hastanede epilasyona gittiğimde doktor karşısına beni aldı ve şunu dedi

Doktor : Spor yapıyor musunuz ?

Ben : Evet

Doktor : O zaman hiç başlamayalım çünkü tekrar çıkacaktır

Bakın testesteron vs alıp almadığımı sormadı bile sorsa zaten buraya kadar da boşuna yorulmuşsunuz diyecekti muhtemelen.

3- PCT de sorun derken ne gibi sorun nasıl yani ?

4- Bu kürde saç anlamında hiç kaybınız olmaz ben olacağını sanmıyorum çinko ile destek alın bol bol maydanoz tüketin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeporoid    0

Igf ye vereceginiz parayla steroid kuru yaparsaniz cok daha iyi verim alacsginiza eminim. 3 yildir vg yapiyorum harcadigim en bos para olmustur.

Dozajlari az tutmamin sebebi ilk kurum olmasi ve sac kaybi korkusu.Bu yuzden cekiniyorum biraz.

Bahsettigim sekilde 3 aylik kur bana ne kazandirir ? Girmeye deger mi sizce ? Boldenonu 300 mg yapsam daha iyi olur mu ?

Son olarak sac konusunda dozajlarin dusuk olmasi iyi olur gibi. Herhangi bir kurde agir doz alsak bile olusan saf kaybi kur bitiminde duru mu yoksa tetiklemisiz gibi kurden sonrada ayni hizda devam eder mi ? Bi nevi uyuyan ejderhayi uayndirmak gibi ?

Tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Igf ye vereceginiz parayla steroid kuru yaparsaniz cok daha iyi verim alacsginiza eminim. 3 yildir vg yapiyorum harcadigim en bos para olmustur.

Dozajlari az tutmamin sebebi ilk kurum olmasi ve sac kaybi korkusu.Bu yuzden cekiniyorum biraz.

Bahsettigim sekilde 3 aylik kur bana ne kazandirir ? Girmeye deger mi sizce ? Boldenonu 300 mg yapsam daha iyi olur mu ?

Son olarak sac konusunda dozajlarin dusuk olmasi iyi olur gibi. Herhangi bir kurde agir doz alsak bile olusan saf kaybi kur bitiminde duru mu yoksa tetiklemisiz gibi kurden sonrada ayni hizda devam eder mi ? Bi nevi uyuyan ejderhayi uayndirmak gibi ?

Tesekkurler

Peptidler üzerine uzunca kür dönemlerim oldu aksine en iyi verim aldığım ürünlerden biriydi IGF-1 siz ilacı ne maksatla kullandınız hangi gruplarla çapraz kombinleme yaptınız o konuları enine boyuna araştırmalı ama genelde büyüme kürlerinin en banko ürünüdür bilginize.

Şimdi sorulara gelelim :kah

Saç kaybı vs bunlar şehir efsaneleri benim babam kel dedem kel 7 sülalem kel olsa bende olurdu :roll: tek önemli olan kür dönemi mümkünse saçlar 1 numara olsun yada maks 2. ve çokça maydonoz tüketin.

3 aylık kür size güzelce su tutar ortalama 4-8 kg alırsınız kür bitiminden 3 maks 5 ay içinde belki sürmez bile eski halinize dönersiniz. Beslenme ve idmanı keserseniz tabi kesmesseniz hatlar kaybolur ortalama 4 kg kadar kayıp yaşar ve yağlanırsınız. Kür bitimi sonrası ortalama 1 ay aynı tempo ile devam edersiniz sonrasında yavaş yavaş o dirilik kaybolur. Peptid konusunu hafife almayın derim biraz pahalı ürünler ama doğru kombinler ile bir çok arkadaşım Türkiyede derece aldılar ben dahil.

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeporoid    0

Boldenone kaliteli ve kalici kas kazandiriyor diye biliyorum. Kurden sonra kazanc kaybolur derken ne demek istediniz tam anlayamadim ?Boldenonu 400 mgye cikarsam faydasi olur mu ? Ve 250 testo 400 bolde 12 hafta sonuc tatmin edici olmaz mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
Boldenone kaliteli ve kalici kas kazandiriyor diye biliyorum. Kurden sonra kazanc kaybolur derken ne demek istediniz tam anlayamadim ?Boldenonu 400 mgye cikarsam faydasi olur mu ? Ve 250 testo 400 bolde 12 hafta sonuc tatmin edici olmaz mi

KALICI KAS MI :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Bu işi 8 yıldır yapıyorum ev araba parası harcadım hiç kalıcı olmadı en ufak sakatlıkta eski haline dönüyorsun malesef. Ha şunu dersen anlarım KALİTELİ KAS GRUBU. Ki demişsin. Boldenon ve tren kadar başka anabolik olarak güçte bir ilaç yok peptidler daha güçlü ama anabolik etkiden bahsediyorum. Benim tavsiyem 500 den aşağı testo olmuyor ama herkese her bünyeye göre farklı tabiyki 12 haftada sonuç alırsınız merak etmeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.