Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zzmurat

Küre başlayacağım arkadaslar testo e boldenone yardım eder misiniz

Önerilen İletiler

zzmurat    5

Merhaba arkadaslar yas 29 7 yıldır duzenli yapıyorum bu sporu boy 1.70 kilo 67 geçen sene sustanon rimobolan kullanayım dedim 4. Haftada dozajlar 250 sustanon 200 rimobolan göğüslermde yanma oldu cok ( 3 günde bir çeyrek tablet arimidex içmeme rağmen) 2 hafta tamoxifen içtim geçti kürüde bıraktım vücut yatkın sanırım çok.

500 enanthate 400 boldenone giricem hocamın tavsiyesiyle fakat jinekomastiden korktugum için hocam diyor ki hergün 1 tablet (femara) içeceksin armidex e gerek yok diyor bu sizce mantıklı mı nasıl yapmam gerekiyor benim bu kürü yardım edebilirmisiniz 12-14 hafta arası 500 testo e 400 boldenone kullanmak istiyorum nasıl yapacagmi yanında ne kullanmam gerektigini söylerseniz cok sevinirim tesekkur ederim simdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

m.kaya    15
zzmurat, 20 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaslar yas 29 7 yıldır duzenli yapıyorum bu sporu boy 1.70 kilo 67 geçen sene sustanon rimobolan kullanayım dedim 4. Haftada dozajlar 250 sustanon 200 rimobolan göğüslermde yanma oldu cok ( 3 günde bir çeyrek tablet arimidex içmeme rağmen) 2 hafta tamoxifen içtim geçti kürüde bıraktım vücut yatkın sanırım çok.

500 enanthate 400 boldenone giricem hocamın tavsiyesiyle fakat jinekomastiden korktugum için hocam diyor ki hergün 1 tablet (femara) içeceksin armidex e gerek yok diyor bu sizce mantıklı mı nasıl yapmam gerekiyor benim bu kürü yardım edebilirmisiniz 12-14 hafta arası 500 testo e 400 boldenone kullanmak istiyorum nasıl yapacagmi yanında ne kullanmam gerektigini söylerseniz cok sevinirim tesekkur ederim simdiden

Eğer bu kadar duyarliysan Letrasan kullanabilirsin femara ile aynı işi yapıyor bildiğim kadarı ile etken maddeleri ikisininde letrazol. Arimidex gibi ilaçlar aromatize olmayı engelliyor ama bu ilaçlar onlardan  farklı olarak  ostrojeni kökten kaldırıyor ortadan. Bilindiği gibi kurlerde testo kadar bir miktar ostrojenede ihtiyaç duyuyor vücut su tutumu Vs. Gibi. Ostrojeni komple ortadan kaldırmak kurden alacağın verimi dusurecektir ama jino olmaktan iyidir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
m.kaya, Şimdi yazdı:
zzmurat, 30 dakika önce yazdı:

Eğer bu kadar duyarliysan Letrasan kullanabilirsin femara ile aynı işi yapıyor bildiğim kadarı ile etken maddeleri ikisininde letrazol. Arimidex gibi ilaçlar aromatize olmayı engelliyor ama bu ilaçlar onlardan  farklı olarak  ostrojeni kökten kaldırıyor ortadan. Bilindiği gibi kurlerde testo kadar bir miktar ostrojenede ihtiyaç duyuyor vücut su tutumu Vs. Gibi. Ostrojeni komple ortadan kaldırmak kurden alacağın verimi dusurecektir ama jino olmaktan iyidir diye düşünüyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

femara arimidex e göre çok  güçlü bir ilaç ve her gün 1 tablet alırsan aldığın ilaçlar ister %200 overdose olsun yine de hiç verim alamazsın. Aromataz inhibitörü kullanacaksan 3 günde bir  1 tablet arimidex ile başla, eğer çok güçlü gelirse yarım tablete düşürürsün

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
m.kaya, 10 saat önce yazdı:

Teşekkür ediyorum cok sagolun cevabınız için anladıgım kadarıyla femara arimidexe göre östrojeni sıfırlıyor  o zaman hergün içersek.

hectordoyle, 10 saat önce yazdı:

femara arimidex e göre çok  güçlü bir ilaç ve her gün 1 tablet alırsan aldığın ilaçlar ister %200 overdose olsun yine de hiç verim alamazsın. Aromataz inhibitörü kullanacaksan 3 günde bir  1 tablet arimidex ile başla, eğer çok güçlü gelirse yarım tablete düşürürsün

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.