Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

zodiac    5

Ne kadar kullanmak gerek hocam tamoxsifeni dostinex yarım tab ve aromasin yarım tablet aldım dün itibari ile bu gün tamoksifen başlayacağım ne kadar ve ne süre kullanayim

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
zodiac, 23 dakika önce yazdı:

Ne kadar kullanmak gerek hocam tamoxsifeni dostinex yarım tab ve aromasin yarım tablet aldım dün itibari ile bu gün tamoksifen başlayacağım ne kadar ve ne süre kullanayim

@metinav

Tamoksifen kullanacaksan aromasini birakmalisin.Tomoksifeni 20 mg olarak kullanabilirsin.Yan etkileri gözlemlemeyi ihmal etme.Kullanim süresi icin net bir sey söylemek zor.Daha kurun basindayken böyle olmasi iyi degil. Bir ay rahat kullanirsin. Kür verimini düsürecegini hatirinda tutmalisin.Yanina proviron veya winstrol gibi bir sey eklemen yararli olabilir shbg proteini icin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5

Şöyle bir kullanım düşünüyorum hocam uygun mudur göğüsteki durum düzelince aromasine döneceğim şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
zodiac, 3 saat önce yazdı:

Şöyle bir kullanım düşünüyorum hocam uygun mudur göğüsteki durum düzelince aromasine döneceğim şekilde 

Tamoksifen esas itibariyle pct ilacıdır.Fakat östrojenin genel anlamda geliştirici etkisinden uzaklaşmadan sadece memede bloke etmesinin hedeflendiği, kürde oluşan jineko için kullanılabiliyor.Diğerlerinde seçicilik yok, genel anlamda tüm dokularda (arimidex hariç) östrojen seviyesini düşürüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
metinav, 21.10.2020 - 21:21 yazdı:

Bulk kurunde cok fazla müdahale etmemek kilo icin iyi, fakat ereksiyon sorunu yasiyorsan arimidexle biraz daha düsürebilirsin.Ayni sekilde prolaktin icinde bu durum gecerli.

Hocam testoyu son 2 hafta 250 mg şeklinde kesiyorum son enjeksiyonum kaldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
WR_20, Şimdi yazdı:

Total testo: 23.21

prolaktin: 1.72

E2: 40

üre:20

lh-fsh: 0.05

nasıl hocam sizce @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
WR_20, 23 saat önce yazdı:

Total testo: 23.21

prolaktin: 1.72

E2: 40

üre:20

lh-fsh: 0.05

nasıl hocam sizce @metinav

Gayet iyi, prolaktinde virgül hatası var galiba :)

Yoksa eğer, cabaserden dolayıysa bırak.

WR_20, 23 saat önce yazdı:

Buna gerek yok, 500 vur bırak.Bir hafta daha kazancın olur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Gayet iyi, prolaktinde virgül hatası var galiba :)

Yoksa eğer, cabaserden dolayıysa bırak.

Hocam 19 du tek tablet dostinex attım 1.72 ye düşmüş şaşırdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
WR_20, 17 dakika önce yazdı:

Hocam 19 du tek tablet dostinex attım 1.72 ye düşmüş şaşırdım

Çok güçlü bir ilaç olduğunu her fırsatta söylüyoruz.0,5 mg bir tableti doğum yapmış bir kadının 5-6 saat içinde sütünü kesebilecek kadar güçlüdür.Erkeklerin reseptörleri daha da hassas bu noktada...Haftada bir, yarım tablet yeterlidir çoğunlukla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
metinav, 19 saat önce yazdı:

Çok güçlü bir ilaç olduğunu her fırsatta söylüyoruz.0,5 mg bir tableti doğum yapmış bir kadının 5-6 saat içinde sütünü kesebilecek kadar güçlüdür.Erkeklerin reseptörleri daha da hassas bu noktada...Haftada bir, yarım tablet yeterlidir çoğunlukla.

Çok haklısınız hocam Peki sizce buna pct yapılırmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
WR_20, 2 saat önce yazdı:

Çok haklısınız hocam Peki sizce buna pct yapılırmı

Pct aşamasında prolaktine önem vermiyoruz.Hipofizden salınan lh ve fsh hormonlarının tekrar sentezlenmesi noktasında klomen ve tamoksifen pct nin temel ilaçlarıdır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
HOPBA01, 14 saat önce yazdı:

Metin abi merhabalar nerden duyduğumu hatirlamiyorum internette de arastirma yaptim ama bulamadim bir yerde prolaktin hormonunun bosalma esnasinda kalp krizini onlediginden bahsediyorlardi cok yüksek degilse baskilamanin zararli oldugu söyleniyor zatwn sürekli düşüp yükselen bir hormon bir bilginvar mi bu konuda

Prolaktinin bu şekilde bir etkisi olduğunu ne okudum ne de duydum.Şöyle düşününce de bu şekilde etkisi olabilen adrenalin dıiında bir hormon olmadığını az çok görüyorum.Kalbin kriz yaşayabilmesi için kas sinyalizasyonunu güçlü şekilde arttıran ve azaltan etkenler lazım.Hormonel anlamda adrenalin buna sahip ; parasempatik yani yatıştırıcı hormonlardan biri sayılabilecek prolaktin böyle bir şey yapmaz.Prolaktinin yüksekliği erkekler için libidonun kötüleşmesi ve boşalamama gibi sorunlara neden olur.Düşüklüğü de ereksiyon sertlik sorunları ve erken boşalmaya sebeiyet verebilir.Cinsel evrede yeri yok...

Kadınlarda prolaktin yüksekliği yapılan araştırmalarda  görülmüş ki, yağ bezlerinin büyümesinin ve depolama özelliğinin engellenmesine ayrıca, gıdalardan alınan yağın şekerin damarlarda ve organ içlerinde birikmesine sebep olduğu görülmüş.Böyle bir durum olduğunda dolaylı yoldan kalp ve dolaşım sistemini bozar.

Ne çok yüksek ne çok düşük seviyelerde olması sağlanmalı...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.