Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

angerz

Ilk gireceğim kür ve dozajları

Önerilen İletiler

angerz    0

Herkese hayırlı geceler ilk kürüm attığım fotoğraftaki dozajlar nasıl sizce ilk kür için ağır olduğunun farkındayım definasyon için yapıyorum kürü yağ oranım %12/13 filan kg 95 boy 1.75 23 yaşındayım 4 yıldır bu sporu yapıyorum ve tren e mi kullanmalıyım tren a mı kendi profilimde görülen benim karantinadan önceki halim şuan vücut sulu biraz 

D42E417A-A77A-446B-AC99-CACFF2B2D964.jpeg

tarihinde angerz tarafından düzenlendi
fotoğrafı yanlış yüklemişim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    410

Valla ben tam anlamadım ama treni neden böle böle vuruyorsun anlamadım illa vurucaksan bence 300 tren 300 masteron 500 testo sabit git treni bölerek vurmani anlamadım tam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
Ironmann, 55 dakika önce yazdı:

Valla ben tam anlamadım ama treni neden böle böle vuruyorsun anlamadım illa vurucaksan bence 300 tren 300 masteron 500 testo sabit git treni bölerek vurmani anlamadım tam 

tren için acetat düşündüm define için kısa esterli olduğu için ona göre dozajları yazdım merak ettiğim enanthate su tutar mı fazla su tutmaz ise enanthate girip dediğin gibi sabit dozaj giderim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
angerz, 8 dakika önce yazdı:

tren için acetat düşündüm define için kısa esterli olduğu için ona göre dozajları yazdım merak ettiğim enanthate su tutar mı fazla su tutmaz ise enanthate girip dediğin gibi sabit dozaj giderim

Enanth bir miktar su tutar tabi ki boşuna bulk kürlerinde tercih edilmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
Emrahtkty, 24 dakika önce yazdı:

Enanth bir miktar su tutar tabi ki boşuna bulk kürlerinde tercih edilmiyor.

o zaman acetat daha mantıklı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
angerz, 34 dakika önce yazdı:

o zaman acetat daha mantıklı olacaktır

Testo p niye düşünmedin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, 16 dakika önce yazdı:

Angerz yağ oranin ne alemde arkadaşım profil fotondan biraz daha yaglisin sanirim doğru mu ?

%13 ün üstü değildir sert ve kuru olmak istiyorum 87.5 kg girdiğim karantinadan 97 kg çıktım güncel 90 kg 1 ay oldu geri döneli bu hafta 2. ayın başlangıcı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Formun gayet iyi dostum 

Ürünleri tedarik ettigini varsayıyorum kür başlangıcı ve sonu profilinden zaten geri kısmını yazmaya ihtiyaç duymuyorum beslenme kür içi mct filan

1-15 hafta testo propiona 500 mg sabit tut

1.10 tren ace 300 mg haftalık 

4.10 masteron 300 mg haftalik 

4.10 winstrol 300 mg haftalık  (enjekte olan)

Bu kür istediğinden fazlasini verecektir sana bıçak gibi keskin olacaksın güzel bir diet ve sert antrenmanla kaldı ki zaten formunda iyi %10 un altına çok rahat indirecektir şimdiden başarılar küründe sağlıklı sorunsuz geçirmen dileği ile bol şans 

tarihinde zafer44 tarafından düzenlendi
Yazım eksikliği

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, 5 dakika önce yazdı:

Formun gayet iyi dostum 

Ürünleri tedarik ettigini varsayıyorum kür başlangıcı ve sonu profilinden zaten geri kısmını yazmaya ihtiyaç duymuyorum beslenme kür içi mct filan

1-15 hafta testo propiona 500 mg sabit tut

1.10 tren ace 300 mg haftalık 

4.10 masteron 300 mg haftalik 

4.10 winstrol 300 mg haftalık  (enjekte olan)

Bu kür istediğinden fazlasini verecektir sana bıçak gibi keskin olacaksın güzel bir diet ve sert antrenmanla kaldı ki zaten formunda iyi %10 un altına çok rahat indirecektir şimdiden başarılar küründe sağlıklı sorunsuz geçirmen dileği ile bol şans 

8 haftalık bir kür düşünüyorum kısa kür yapacağım winstrole gerek var mı sizce ve çok teşekkür ederim 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
angerz, 1 saat önce yazdı:

8 haftalık bir kür düşünüyorum kısa kür yapacağım winstrole gerek var mı sizce ve çok teşekkür ederim 👍

Winstrol hatlarını daha keskin ve sert gösterir. Ayrıca vücuttan fazla su atımı da yapar. Fena da sayılmayan bi yağ yakıcıdır. Düzgün sıvı formunu bulursan küründeki verimi arttırır. Ama DHT tarafına da dikkat etmen gerekir. Kür içinde saw palmetto tarzında takviye de kullan. Ayrıca dipnot olarak su atıcı özelliğindeki ilaçların böbreklerdeki küçük odacıklara zarar verdiğini unutmayın. Clen winstrol tarzı ilaçların görünmeyen yan etkilerinden biri de budur. Böbrekleriniz yapı olarak süngere benzer ve içindeki küçük odacıklar kadar su çekebilir. Bu tarz ilaçların uzun süreli kullanımından uzak durulursa böbrek sağlığınız için iyi olur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
weldan, 24 dakika önce yazdı:

Winstrol hatlarını daha keskin ve sert gösterir. Ayrıca vücuttan fazla su atımı da yapar. Fena da sayılmayan bi yağ yakıcıdır. Düzgün sıvı formunu bulursan küründeki verimi arttırır. Ama DHT tarafına da dikkat etmen gerekir. Kür içinde saw palmetto tarzında takviye de kullan. Ayrıca dipnot olarak su atıcı özelliğindeki ilaçların böbreklerdeki küçük odacıklara zarar verdiğini unutmayın. Clen winstrol tarzı ilaçların görünmeyen yan etkilerinden biri de budur. Böbrekleriniz yapı olarak süngere benzer ve içindeki küçük odacıklar kadar su çekebilir. Bu tarz ilaçların uzun süreli kullanımından uzak durulursa böbrek sağlığınız için iyi olur..

söylediklerini dikkate alacam teşekkürler tekrardan ama winstrol u bekletecem biraz duruma göre eklerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
angerz, 2 saat önce yazdı:

8 hafta kisa olmuş biraz neden dersen küründe tren masteron gibi ilaçlar onlar bittikten sonra en az 4 hafta only testo gitmeni öneririm  sana  biranda kesersen vücudunu etkileyebilir 8 hafta kısa gene söylediğim gibi en az 12 hafta yap ve bunun son 4 haftası sadece düşük testo enaz 300 testo devam etmeni öneriririm düşüş libido vs düşüş yaşamamış olursun tabi gene karar senin winstrol hatlarini iyice belli edecek weldan açıklama yapmış zaten yazma gereği duymuyorum bak istediğin gibi olmadi ise sin 4 hafta only testo gittigini var sayıyorum 8 haftanın sonunda istediğin gibi olmadıysa winstrol ekle iyice kuru bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, Bir saat önce yazdı:

8 hafta kisa olmuş biraz neden dersen küründe tren masteron gibi ilaçlar onlar bittikten sonra en az 4 hafta only testo gitmeni öneririm  sana  biranda kesersen vücudunu etkileyebilir 8 hafta kısa gene söylediğim gibi en az 12 hafta yap ve bunun son 4 haftası sadece düşük testo enaz 300 testo devam etmeni öneriririm düşüş libido vs düşüş yaşamamış olursun tabi gene karar senin winstrol hatlarini iyice belli edecek weldan açıklama yapmış zaten yazma gereği duymuyorum bak istediğin gibi olmadi ise sin 4 hafta only testo gittigini var sayıyorum 8 haftanın sonunda istediğin gibi olmadıysa winstrol ekle iyice kuru bol şans 

trenbolone da genelde kısa  kür önerdikleri için 8 hafta düşündüm 8 hafta da treni ve masteronu kesip testo ve winstrol olarak devam etsem 4 hafta 12 haftaya tamamlasam nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
angerz, 28 dakika önce yazdı:

trenbolone da genelde kısa  kür önerdikleri için 8 hafta düşündüm 8 hafta da treni ve masteronu kesip testo ve winstrol olarak devam etsem 4 hafta 12 haftaya tamamlasam nasıl olur

Çok iyi olur bende böyle bir kür tercih edeceğim istediğim kiloya geldiğimde şuan 102 kg yim ekim ayına kadar 115 bandına gelebilirsem bir tık daha ağır gireceğim gelemezsem bir bulk kürüne gireceğim nasip bu işler bence sana cuk uyacak bu kür evet tren ve deca dan çıkarken insanlar hemen kürü kesiyorlar o kadar çok araştırma yaptim ki yabanci forumlarda en büyük hata bunla alakali en az 4.hafta daha testo ile devam edilip pct ye geçilmesi lazim küründe başarılar takipte olacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, Bir saat önce yazdı:

Çok iyi olur bende böyle bir kür tercih edeceğim istediğim kiloya geldiğimde şuan 102 kg yim ekim ayına kadar 115 bandına gelebilirsem bir tık daha ağır gireceğim gelemezsem bir bulk kürüne gireceğim nasip bu işler bence sana cuk uyacak bu kür evet tren ve deca dan çıkarken insanlar hemen kürü kesiyorlar o kadar çok araştırma yaptim ki yabanci forumlarda en büyük hata bunla alakali en az 4.hafta daha testo ile devam edilip pct ye geçilmesi lazim küründe başarılar takipte olacağım 

teşekkürler tekrardan beni mct konusunda da aydınlatır mısın biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
angerz, 17 dakika önce yazdı:

teşekkürler tekrardan beni mct konusunda da aydınlatır mısın biraz

Kür içi mct kan tahlillerine göre yapılmalı bana göre aslında kürü baltalamamasi adına gereksiz mct ürünlerinden kaçınılmalı ezbere yapilan mct ler kürün verimini düşüyor bana göre bende üzerimde deneyimledim tabi her bünyede reaksiyon farkli şimdi adamin göğüs uçları jinekomastiye yatkın değil ezbere arimidex kullanıyor yada proviron kullanıyor gerçi proviron kullanılan roidlerin verimini artırdığı gözlenmiş ama bizde provirona roid muamelesi yapanlar var bana sorarsan vücudunun tepkimesine göre mct yorumlarız lakin kurde tren var masteron var winstrol de koyarsan bama göre Al elinde bulundur arimidex cabaser proviron da sabah akşam birer tablet al kür içi milk thist omega3 efervesan yeterli şimdi tren var diye carb abartma vücudunun tepkisine göre artir yada azalt protein kg ×2 gr yeterli bana göre gerisi karaciğeri yormaktan baska birşey değil eğer ilaçların orjinal ise inan ki sağlam cutting olur ilk 4 hafta carb i cok alma kesmek istiyorsan vücudu  biraz incel sonra yuklemelerini yap kür günlüğünü güncel tut haftalık before after yap herkes birşeyler diyecektir sağlıklı sporlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, 53 dakika önce yazdı:

Kür içi mct kan tahlillerine göre yapılmalı bana göre aslında kürü baltalamamasi adına gereksiz mct ürünlerinden kaçınılmalı ezbere yapilan mct ler kürün verimini düşüyor bana göre bende üzerimde deneyimledim tabi her bünyede reaksiyon farkli şimdi adamin göğüs uçları jinekomastiye yatkın değil ezbere arimidex kullanıyor yada proviron kullanıyor gerçi proviron kullanılan roidlerin verimini artırdığı gözlenmiş ama bizde provirona roid muamelesi yapanlar var bana sorarsan vücudunun tepkimesine göre mct yorumlarız lakin kurde tren var masteron var winstrol de koyarsan bama göre Al elinde bulundur arimidex cabaser proviron da sabah akşam birer tablet al kür içi milk thist omega3 efervesan yeterli şimdi tren var diye carb abartma vücudunun tepkisine göre artir yada azalt protein kg ×2 gr yeterli bana göre gerisi karaciğeri yormaktan baska birşey değil eğer ilaçların orjinal ise inan ki sağlam cutting olur ilk 4 hafta carb i cok alma kesmek istiyorsan vücudu  biraz incel sonra yuklemelerini yap kür günlüğünü güncel tut haftalık before after yap herkes birşeyler diyecektir sağlıklı sporlar 

teşekkürler başladığım zaman burdan bilgilendireceğim durumları 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
angerz, 2 saat önce yazdı:

teşekkürler başladığım zaman burdan bilgilendireceğim durumları 👍

zafer44, 3 saat önce yazdı:

arimadex cabaser proviron sabah akşam birer tablet al yazmışsın ya fazla değil mi acaba yanlış anlama bilmediğimden soruyorum ve testis durumuna göre prengly haftada bir 500 nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
angerz, 7 saat önce yazdı:

arimadex cabaser proviron sabah akşam birer tablet al yazmışsın ya fazla değil mi acaba yanlış anlama bilmediğimden soruyorum ve testis durumuna göre prengly haftada bir 500 nasıl olur

Yok yazım hatası olmuş proviron sabah akşam 1 er tablet cabaser arimidex duruma göre al yani jinekomasti durumuna göre armidex veya cabaser prolaktine karşı jinekoyu keser cabaser meme ucunda hassasiyet hissetmedigin sürece ikisinide kulanma bana göre pregnly kullanmana gerek yok çünkü doğal sistemi kapatacaksın haftada 1 onu uyarmanin bir mantığı yok kür 20 hafta ve uzeri olsaydı belki düşünülürdü diyeceğim ama bu işlere giriyorsan birazda risk almalısın gerek yok kürü baltalama belki aksini iddaa edende olabilir lakin benim görüşüm bu yönde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, 3 saat önce yazdı:

Yok yazım hatası olmuş proviron sabah akşam 1 er tablet cabaser arimidex duruma göre al yani jinekomasti durumuna göre armidex veya cabaser prolaktine karşı jinekoyu keser cabaser meme ucunda hassasiyet hissetmedigin sürece ikisinide kulanma bana göre pregnly kullanmana gerek yok çünkü doğal sistemi kapatacaksın haftada 1 onu uyarmanin bir mantığı yok kür 20 hafta ve uzeri olsaydı belki düşünülürdü diyeceğim ama bu işlere giriyorsan birazda risk almalısın gerek yok kürü baltalama belki aksini iddaa edende olabilir lakin benim görüşüm bu yönde 

yani testislerin küçülmesi sıkıntı yaratmaz kürden sonra pct de kullanılması lazım prengly diyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
angerz, 32 dakika önce yazdı:

yani testislerin küçülmesi sıkıntı yaratmaz kürden sonra pct de kullanılması lazım prengly diyorsun

Son haftalarda başlarsın küçülürse pregynl’e erkenden başlama bence de son 2 hafta baktın küçüldü vurursun pctye kadar kendine gelmiş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
angerz, 45 dakika önce yazdı:

Bana göre  evet emrah arkadasinda dediği gibi baktın tesisler çok çekilme yaptı ve artık seni rahatsız eder pozisyona geldiyse son haftalar duruma göre başla ama geçerli olan kür bitimi çünki alacağın verimi düşürür verim almazsın demiyorum ama baltalar boş yere gerek yok genede tercih senin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, 46 dakika önce yazdı:

Bana göre  evet emrah arkadasinda dediği gibi baktın tesisler çok çekilme yaptı ve artık seni rahatsız eder pozisyona geldiyse son haftalar duruma göre başla ama geçerli olan kür bitimi çünki alacağın verimi düşürür verim almazsın demiyorum ama baltalar boş yere gerek yok genede tercih senin 

tamamdır anladım sağolun 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.