Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zzmurat

Ikinci kür yardım edebilirmisiniz

Önerilen İletiler

zzmurat    5

Merhaba 7 yıldır düzenli spor yapıyorum yas 29 kg 67 vucudum parçalı geçen sene ilk kez küre giriyim diye niyetlendim

haftada 250 sustanon 200 rimobolan kullanayım dedim 
4. haftada göğüslerimde inanılmaz bir yanma oldu jinekomasti belirtisi basladı hemen kestim kürü 2 hafta boyunca günde 20mg tamoxifen içtim yanma acı vs  hepsi geçti çok şükür ( bu arada 4 hafta boyunca 2 günde bir çeyrek tablet arimidex kullanmıştım ama jinekomastiye vücudum çok yatkın heralde anlamadım niye öyle oldu) 

Şimdi tekrar niyetlendim fakat bazı sorularım var yardımcı olursanız cok sevinirim hocam diyor ki 500 sustanon 200 rimobolan yap arimidex içme hergün bir tablet femara iç birşey olmaz diyor siz işi bilenlere sormak istiyorum ben anlamıyorum pek bu konulardan nasıl bir yol izlemeliyim jinekomasti riskini önlemek için? Bu arada hepinize iyi bayramlar yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
zzmurat, 40 dakika önce yazdı:

Merhaba 7 yıldır düzenli spor yapıyorum yas 29 kg 67 vucudum parçalı geçen sene ilk kez küre giriyim diye niyetlendim

haftada 250 sustanon 200 rimobolan kullanayım dedim 
4. haftada göğüslerimde inanılmaz bir yanma oldu jinekomasti belirtisi basladı hemen kestim kürü 2 hafta boyunca günde 20mg tamoxifen içtim yanma acı vs  hepsi geçti çok şükür ( bu arada 4 hafta boyunca 2 günde bir çeyrek tablet arimidex kullanmıştım ama jinekomastiye vücudum çok yatkın heralde anlamadım niye öyle oldu) 

Şimdi tekrar niyetlendim fakat bazı sorularım var yardımcı olursanız cok sevinirim hocam diyor ki 500 sustanon 200 rimobolan yap arimidex içme hergün bir tablet femara iç birşey olmaz diyor siz işi bilenlere sormak istiyorum ben anlamıyorum pek bu konulardan nasıl bir yol izlemeliyim jinekomasti riskini önlemek için? Bu arada hepinize iyi bayramlar yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

Elinin altında arimidex bulunsun, küre başla duruma göre test yap 4 hafta sonra ve ya dediğin gibi göğüste acı yanma hissedersen 3 günde bir yarım tablet geçene kadar kullan sonra yine bırak küre devam et sıkıntı olmaz gibi gözüküyor ama küre başlamadan muhakkak hormon,karaciğer ve böbrek testi yaptır elinde bulundun buraya da atarsın bilgisi olan insanlar yorumunu bırakır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
Emrahtkty, 22 dakika önce yazdı:

Elinin altında arimidex bulunsun, küre başla duruma göre test yap 4 hafta sonra ve ya dediğin gibi göğüste acı yanma hissedersen 3 günde bir yarım tablet geçene kadar kullan sonra yine bırak küre devam et sıkıntı olmaz gibi gözüküyor ama küre başlamadan muhakkak hormon,karaciğer ve böbrek testi yaptır elinde bulundun buraya da atarsın bilgisi olan insanlar yorumunu bırakır.

Teşekkür ederim yanıtınız için arimidex bulundurayım femara içiyimmi peki hergün 1 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
zzmurat, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim yanıtınız için arimidex bulundurayım femara içiyimmi peki hergün 1 tablet

Femara sanırım arimidex kadar etkili değil,bunları her gün içmek de yapacağın kürden alacağın verimi düşürür.En iyisi yükseldiğini hissettiğin an E2’nin armidex başla normale dönünce bırak yine olursa başla bırak yaparsın Sürekli kullanırsan E2 yerlerde gezer oda testona yansır olmaz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 yıldız düzenli spor yapıyorsunuz ama vücut ağırlığınız sadece 67 kg.. boyunuz 165 felan değilse çok zayıfsınız. İkinci olarak zaten sustanondan ağzınız yanmış şimdi tekrardan dozu arttırarak ikinci bir kür planlama niyetindesiniz. Sizin yerinizde olsam sağlam bir gainer alırdım ve devam ederdim sustanonun vereceği suyun %80'i zaten kür sonunda gidecek. Amacınız kilo almak biraz tshirtün içine doldurmak ise gainer ile hedefinize ulaşırsınız. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

7 yıldız düzenli spor yapıyorsunuz ama vücut ağırlığınız sadece 67 kg.. boyunuz 165 felan değilse çok zayıfsınız. İkinci olarak zaten sustanondan ağzınız yanmış şimdi tekrardan dozu arttırarak ikinci bir kür planlama niyetindesiniz. Sizin yerinizde olsam sağlam bir gainer alırdım ve devam ederdim sustanonun vereceği suyun %80'i zaten kür sonunda gidecek. Amacınız kilo almak biraz tshirtün içine doldurmak ise gainer ile hedefinize ulaşırsınız. 

Tesekkur ederim boyum 1.70 evet cok zayıfım beslenmem iyi degil pek ama büyümek istiyorum artık sıkıldım zayıf olmaktan tabi ki sustanondan dilim yandı yine olursa diye korkuyorum tabi ki peki bana hafif önerebileceginiz kür varmıdır ufak ta olsa beni tatmin edicek bir kür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece testesteron enant kürü yapabilirsin 12-14 hafta.. iyi bir beslenmeyle 8-10 kg alırsın ama beslenmeyi oturtmazsan ne yazık ki kür sonu kazandığının yarısı yine gider. 3-3,5 saatte bir kalite öğün, iş şartlarından dolayı bu mümkün değilse şekeri son derece az bir gainer shake içebilirsin. Testin yanına boldenon da koyabilirsin zaten zayıf olduğun için kaslara sertlik ve damarlı bir görüntü verecektir. Sadece test düşünürsen 12-14 hafta yanına boldenon eklemek istersen 15 hafta önerebilirim. Bana göre danabol gereksiz bir ilaç.. onun yerine ısrarla söylediğim için kusura bakma ama gainer alınabilir ama mutlaka içeriğine iyi bakmalısın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
NamasteGodDamnİt, 9 dakika önce yazdı:

Sadece testesteron enant kürü yapabilirsin 12-14 hafta.. iyi bir beslenmeyle 8-10 kg alırsın ama beslenmeyi oturtmazsan ne yazık ki kür sonu kazandığının yarısı yine gider. 3-3,5 saatte bir kalite öğün, iş şartlarından dolayı bu mümkün değilse şekeri son derece az bir gainer shake içebilirsin. Testin yanına boldenon da koyabilirsin zaten zayıf olduğun için kaslara sertlik ve damarlı bir görüntü verecektir. Sadece test düşünürsen 12-14 hafta yanına boldenon eklemek istersen 15 hafta önerebilirim. Bana göre danabol gereksiz bir ilaç.. onun yerine ısrarla söylediğim için kusura bakma ama gainer alınabilir ama mutlaka içeriğine iyi bakmalısın. 

Çok teşekkürler ozaman enant. Ve duruma göre boldenone ekleyim dozajlar ne olsun peki? Ve kür içi arimidex kaç günde bir nasıl kullanacagimi yazabilir misiniz ? Kür sonrası basit bir kür oldugu için pct sini söylemeniz mümkünmüdür yoksa illa tahlil yaptırıp oylemi pct yapalim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dozajlar, pct ve mct hakkında her kafadan bir ses çıkıyor ama merak etme muhtemelen yan etki bile görmeden kürü noktalayacaksın. Sol altta whatsap butonu var Burak hocadan ilaçları alırsan sana her saat her dakika yardımcı olacaktır hem de buradaki yorumlardan kafan karışmamış olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
NamasteGodDamnİt, 54 dakika önce yazdı:

Dediği gibi boldeyi şimdilik ekleme, testo enanthe yap yanına oral olarak Danabolun kalitelisi turinabol ekle aynı kürü ben de yapacağım.Ayrıca yan etki işleri bünyeye göre farklılık gösterir.Kür öncesi test yap köşeye koy bir de küt sonrası yap değerleri karşılaştır ona göre burda yardımcı olunur pct için.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.