Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

metinav    4.591

Östrojeni dusurmek icin bir seyler kullaniyorsan birak. Pregnyl icin, dusundugun gibi devam et, sorun yok iyi degerlerin... 😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Armidex atiyordum yarim tablet 4 gun arayla onu keserim 3 gun arayla 750 iu pregny vururum 4. İgnede tekrardan kan vermeye giderim lh fsh arttiysa pregny keser nolvadex klomenle devam ederim @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.591
bozo726, 2 saat önce yazdı:

Armidex atiyordum yarim tablet 4 gun arayla onu keserim 3 gun arayla 750 iu pregny vururum 4. İgnede tekrardan kan vermeye giderim lh fsh arttiysa pregny keser nolvadex klomenle devam ederim @metinav

Hcg lh fsh arttırmaz  bunun için test yaptırma.son hcg yi yaptıktan sonra, dediğim gibi 5-6 gün sonra total testo ve östrojen hormonuna baktırman yeterli.Sonuca göre ya hemen yada bir kaç gün daha bekleyip klomen nolvadexe başlarsın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Yani demek istedigim tam sey abi hcg lh i taklit ediyor vucut sanki lh varmis gbi testo uretiyor bu sirada kendi uretimi acilmiyor mu yani hcg den sonra test yaptirdigim lh fsh im yuksek cikmasi gerekmiyor mu @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.591
bozo726, 3 dakika önce yazdı:

Hcg lh fsh i uyarmiyor mu hocam uyarincada lh fsh in acilmiyor mu @metinav

Hcg kendisi lh zaten :) Ama dikkat ediyorsan biz ne yapmaya çalışıyoruz ? Senin beyninden salınan doğal lh-fsh salınmasını geri getirmeye çalışıyoruz.Sen dışarıdan lh veya fsh alınca beynindeki doğal olan çalışmıyor.Bunun için klomen nolvadex kullanıyoruz...Hcg kullanmanın amacı beynindeki hipofiz açılmadan önce testislerine bakım yapmak motoru yağlamak gibi düşün :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.591
bozo726, 1 dakika önce yazdı:

Yani demek istedigim tam sey abi hcg lh i taklit ediyor vucut sanki lh varmis gbi testo uretiyor bu sirada kendi uretimi acilmiyor mu yani hcg den sonra test yaptirdigim lh fsh im yuksek cikmasi gerekmiyor mu @metinav

Hayır açılmıyor...Senin doğal üretimin pct yapmadan açılmaz bunun aksini düşünüp aklını karıştırma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Aynen simdi anladim benim motor paslanmis simdi yagliyoruz dogal testoyu acip makinayi yokus asagiya iticez sonrada nolvadex ve klomenle arabayi vurdurur gbi lh fsh i vurdurcaz sonra cekicez ilaci vucuttan zamanlada aku kendini doldurcak @metinav teşekkür ederim essiz bilgilerin icin abim

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.591
bozo726, 41 dakika önce yazdı:

Bunlarda makinayi yaglar herhalde abi @metinav 😂

E7D16D0F-63E2-4F2B-8D75-0E83D039DA6E.jpeg

Aynen 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bozo kardeş yanlış anlama da sen harbi çok takıntılı adamsın aslında biraz akısına bıraksan herşey düzelicek gibi :) valla bu halde nasıl kür yapmayı düşündün hayret ettim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav abi dedigin sekilde pregny basladim 2. İgneyi bile vurdum testislerim sıkıydı suan sarkık daha büyümüş geldi sence ne zaman keseyim 750 iu seklinde 3 gun arayla vuruyorum bide nolvadexle klomen baslarken kac mg olarak basliyayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
bozo726, 12 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty reis klomen ve nolvadex baslangici sence nasil olmali teşekkür ederim simdiden guzel yorumun için

@metinav abi benden daha doğru bilgi verecektir sana bu konuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 27.07.2020 - 20:07 yazdı:

Hcg lh fsh arttırmaz  bunun için test yaptırma.son hcg yi yaptıktan sonra, dediğim gibi 5-6 gün sonra total testo ve östrojen hormonuna baktırman yeterli.Sonuca göre ya hemen yada bir kaç gün daha bekleyip klomen nolvadexe başlarsın...

Metin abi merhaba. Bayramın kutlu olsun , umarım iyisindir.Total testo ve östrojen hangi aralıkta ise klomen-nolvadex tedavisine başlayabiliriz ? Burda bize fikir verecek olan nedir neye dikkat etmemiz gerekir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.591
bozo726, 31.07.2020 - 00:23 yazdı:

@metinav abi dedigin sekilde pregny basladim 2. İgneyi bile vurdum testislerim sıkıydı suan sarkık daha büyümüş geldi sence ne zaman keseyim 750 iu seklinde 3 gun arayla vuruyorum bide nolvadexle klomen baslarken kac mg olarak basliyayim

Pregnyl kullanımı sana kalmış ne kadar istersen kullan :)

İlk üç gün nolvadex'i 60 mg, klomeni 100 mg olarak kullan.Daha sonra nolvadexi 40, klomeni 50 yaparak devam et...15 günden sonra ikisinin de dozlarını yarıya düşürebilirsin bitene kadar...

Spartacus, 11 saat önce yazdı:

Metin abi merhaba. Bayramın kutlu olsun , umarım iyisindir.Total testo ve östrojen hangi aralıkta ise klomen-nolvadex tedavisine başlayabiliriz ? Burda bize fikir verecek olan nedir neye dikkat etmemiz gerekir ?

İyi bayramlar kardeşim...

Total testonun alt sınırın altında olması- olabilmesi ideal durumdur.Östrojen de hipofizi negatif geribeslemeyle kontrol ettiği için, düşük olmalı...Yüksek östrojen hipofize yeterince testo var sinyali veriyor.Bu da hipofizin açılmasını engelliyor.Kullanılan nolvadex ve klomen hem hipotalamusta hemde hipofizde östrojen reseptörlerine bağlanıp bloke ediyor ve iki bezi de körleştiriyor.Böylece kontrolsüz şekilde testo üretilmesi için lh-fsh sinyali oluşturuluyor doğal yolla...Bu blokasyon sürdüğü sürece bu körlük devam eder.

Elimizden geldiği kadar doğal seviyelerin altında testo ve östrojen seviyelerini sağladıktan sonra başlamak daha çabuk sonuç alınmasını sağlar.Ama herşeyi sağlayamıyorsak da en azından total testonun alt seviyeler inmiş olması sağlanmalı...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.591
bozo726, 59 dakika önce yazdı:

@metinav abi motoru bugunde son yaglarim pregny ile Perşembe kan verip duruma gore klomen nolvadexle basliyacam persembe aksami atarim testi:)

Perşembeye hala vucudunda testo ve yüksek östrojen olacak bence haftaya pazartesi ver garanti olsun.Merak etme pct de gecikmiş falan olmuyorsun...Pazartesiye kadar da idman yaparsın ve kanındaki testo kullanılır iyice diplere iner...İstersen pazartesi kan tahlili de yaptırmadan başlayabilirsin değerlerin baya düşmüş olur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.