Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

unlucky

Yüksek östrojen için arimidex miktarı

Önerilen İletiler

unlucky    6

Merhaba bir önceki açtığım başlıkta östrojenim 166'ydı bu testten sonra 

10 Gün-> 2 günde 1 mg

15gün ->2 günde 0.5 mg arimidex aldım ve tahlil yaptırdım

Tahlil sonuçlarım şu şekilde

5efef178b5115_Adsz.png.c0b34ef72acace17e0b420834dc82d05.png

166dan 196ya çıkmış kürüm 500 testo en 400tren 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

unlucky    6

bu süre içinde nolvdex dianabol gibi östrojen arttıracak hiçbirşey kullanmadım 

10.günden sonra göğsümde kasılmalar başladı kolumu hareket ettirdikce kasılıyordu östrojenin düşmeye başladığını düşünüp dozu azalttım

bu östrojeni düşürmek için hergün 1 mg arimidexe mi çıkmalıyım yada farklı anti östrojenlere mi yönelmeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
unlucky, 47 dakika önce yazdı:

Merhaba bir önceki açtığım başlıkta östrojenim 166'ydı bu testten sonra 

10 Gün-> 2 günde 1 mg

15gün ->2 günde 0.5 mg arimidex aldım ve tahlil yaptırdım

Tahlil sonuçlarım şu şekilde

5efef178b5115_Adsz.png.c0b34ef72acace17e0b420834dc82d05.png

166dan 196ya çıkmış kürüm 500 testo en 400tren 

Bu değerin ölçeği ne o belli değil...16.6 piko gram mı, yoksa 166 nano gram mı ? Sonucu çok değiştirir bu.Birinde değerin süper yüksek iken diğerinde olması gereken miktarın baya altında kaldığını anlarız...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6

1231.png.9a857e3068ef9b39ab0dfb68f574123c.png313.png.3d2873e6514df79194457b53af6d3a56.png

@metinav hocam burada aynı hastanedeki daha önceki sonuçlarım da var 

e2'nin 50 olduğu test2018 yılında ilk küre girceğim zaman yaptırdığım

diğeride pct sonu olması gerekiyor emin değilim 

tarihinde unlucky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6

DSC_0095.thumb.JPG.8251ff104255b2727972f68a9191f1eb.JPG

Aynı hastaneden elden aldığım bir test buda ng/L diye belirtilmiş 196olanında nanogram olduğunu sanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
unlucky, 1 saat önce yazdı:

DSC_0095.thumb.JPG.8251ff104255b2727972f68a9191f1eb.JPG

Aynı hastaneden elden aldığım bir test buda ng/L diye belirtilmiş 196olanında nanogram olduğunu sanıyorum

Bu testte E2'nin nano gram olduğu yazıyor.Bu hatalı ve erkekte ölçülen değer pg/ml dir.30-35 piko gram olması lazım normalde...Bence testi yapan kadın ve erkeğin ölçüm değerlerini karıştırmış...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
unlucky, 2 saat önce yazdı:

1231.png.9a857e3068ef9b39ab0dfb68f574123c.png313.png.3d2873e6514df79194457b53af6d3a56.png

@metinav hocam burada aynı hastanedeki daha önceki sonuçlarım da var 

e2'nin 50 olduğu test2018 yılında ilk küre girceğim zaman yaptırdığım

diğeride pct sonu olması gerekiyor emin değilim 

Bu iki teste ki değerler pg cinsinden düşünüldüğünde yine olası ve kabul edilir.Ama 166 veya ng cinsinden yazılanlar hatalı olması muhtemel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6

tahlilleri devlet hastanesinde yaptırdım dahiliye bölümünde

@metinav hocam bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim

bütün östrojenik yan etkileri hissediyorum şişkinlik-uykusuzluk-göğüste şişlik gibi

15 gün sonraya randevu alsam randevu gününe kadar 2 günde 1 mg arimidex alsam

ve bu durumdan kurtulana kadar treni kesip testoyu 250mga çeksem uygun olur mu

tarihinde unlucky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
unlucky, 59 dakika önce yazdı:

tahlilleri devlet hastanesinde yaptırdım dahiliye bölümünde

@metinav hocam bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim

bütün östrojenik yan etkileri hissediyorum şişkinlik-uykusuzluk-göğüste şişlik gibi

15 gün sonraya randevu alsam randevu gününe kadar 2 günde 1 mg arimidex alsam

ve bu durumdan kurtulana kadar treni kesip testoyu 250mga çeksem uygun olur mu

Dediğin gibi östrojen yüksek varsayarsak ilk önerim, arimidex dozunu 2 günde bir al.Yetmezse her gün bir tane de alabilirsin kürü baltalar olayını geçiyorum.

Diğer önerim de testonun dozunu 250 mg indir, trenbolona dokunma...Bu şekilde östrojen fazla artmayacaktır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6
metinav, 3 saat önce yazdı:

Dediğin gibi östrojen yüksek varsayarsak ilk önerim, arimidex dozunu 2 günde bir al.Yetmezse her gün bir tane de alabilirsin kürü baltalar olayını geçiyorum.

Diğer önerim de testonun dozunu 250 mg indir, trenbolona dokunma...Bu şekilde östrojen fazla artmayacaktır...

bu 4. kürüm ilk 3 kürde kullandığım arimidexi toplasam bu kürdeki kadar etmez

e2 yi en yüksek 70 görmüştüm ilk kürlerde bu kürde 196yı görmek çok canımı sıktı treni salladım direk çöpe 2 ml kalmıştı zaten birdahada yanına yaklaşmam :D

ilk 3 gün tam tablet sonra 2 güne bire dönüp 15 gün sonra güncel sonuçları paylaşacağım hocam teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
unlucky, Bir saat önce yazdı:

bu 4. kürüm ilk 3 kürde kullandığım arimidexi toplasam bu kürdeki kadar etmez

e2 yi en yüksek 70 görmüştüm ilk kürlerde bu kürde 196yı görmek çok canımı sıktı treni salladım direk çöpe 2 ml kalmıştı zaten birdahada yanına yaklaşmam :D

ilk 3 gün tam tablet sonra 2 güne bire dönüp 15 gün sonra güncel sonuçları paylaşacağım hocam teşekkür ederim

Kullandigin trenbolonmuydu o bile mechul 😅 

Trenbolon östrojene dönüsmez.Dönüşse de bu kadar dönmez 😁 

Piyasa yalan dolan ürünlerle dolu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    15

Tren progesteron üzerinden gyno yapıyor. Kur içi her zaman elde letrozol tutmak gerekir. Hele ki 19 nor grubuyla muhatap isek. Nolvadex kullanıp işi çözemiyorsunuz zira. Ek olarak tren E2 değerini manipüle ediyor, normalden yüksek gösterir. Tren kurunde sensitive E2 testi yaptırmak gerekir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6
metinav, 13 saat önce yazdı:

Kullandigin trenbolonmuydu o bile mechul 😅 

Trenbolon östrojene dönüsmez.Dönüşse de bu kadar dönmez 😁 

Piyasa yalan dolan ürünlerle dolu.

ben ürünün orjinal olduğunu düşünüyorum hocam hem etki hem yan etki bakımından

aşırı yüksek karbonhidrat(NET 500-800gram) ve kalori almama rağmen ekstra bir yağlanma meydana gelmedi zaten yağ oranım yüksekti aynı seviyede devam etti 

östrojende son 4 haftada patladı öncesinde normal seyirediyordu bi anda 90a sonra 169-196 derken neye uğradığımı şaşırdım 

hocam birde arimidex kullanırken kolumu kaldırırken göğsüm kasılıyor kas seğirmesi gibi, düşük östrojende giren kramplardan kasıt bu mu yoksa ağrılı bir anda giren kramplardan mı bahsediliyor (1mg arimidex aldıktan sonraki gün başlıyor bu kasılmalar bi kaç gün almayınca geçiyor direk)

pc332, 13 saat önce yazdı:

Tren progesteron üzerinden gyno yapıyor. Kur içi her zaman elde letrozol tutmak gerekir. Hele ki 19 nor grubuyla muhatap isek. Nolvadex kullanıp işi çözemiyorsunuz zira. Ek olarak tren E2 değerini manipüle ediyor, normalden yüksek gösterir. Tren kurunde sensitive E2 testi yaptırmak gerekir. 

progesteron seviyem 0.4 civarlarında trenbolonuda kestim 2 hafta sonra yaptıracağım e2 testinin doğru çıkacağını ümit ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
unlucky, 4 dakika önce yazdı:

ben ürünün orjinal olduğunu düşünüyorum hocam hem etki hem yan etki bakımından

aşırı yüksek karbonhidrat(NET 500-800gram) ve kalori almama rağmen ekstra bir yağlanma meydana gelmedi zaten yağ oranım yüksekti aynı seviyede devam etti 

östrojende son 4 haftada patladı öncesinde normal seyirediyordu bi anda 90a sonra 169-196 derken neye uğradığımı şaşırdım 

hocam birde arimidex kullanırken kolumu kaldırırken göğsüm kasılıyor kas seğirmesi gibi, düşük östrojende giren kramplardan kasıt bu mu yoksa ağrılı bir anda giren kramplardan mı bahsediliyor (1mg arimidex aldıktan sonraki gün başlıyor bu kasılmalar bi kaç gün almayınca geçiyor direk)

progesteron seviyem 0.4 civarlarında trenbolonuda kestim 2 hafta sonra yaptıracağım e2 testinin doğru çıkacağını ümit ediyorum

Yarım doz olabilir, içinde başka bir madde bulunabilir, hiç olmadı kortizon koyabilirler vesaire...

Yağlıysan önce bu yağlardan kurtulman gerekmiyor mu ? Bence alman gereken kaloriyi ve içindeki karbonhidratı düzgün hesapla.Trenbolonun yan etkileri karbonhidrat aldıkça artıyor.Sobaya odun atmak gibi bir davranış sergiliyor vucutta :)

Östrojenin alıp başını gitmesi normalde mümkün değil, anormal bir durum var bence.Ya değerlerde yada kullandığın ilaçlarda.

Arimidex de pek yaşanan bir durum değil, ama femara da net olarak yaşanıyor düşük östrojen seviyelerinin sebep olduğu kramplar ve eklem ağrıları...

Progesteron seviyen normal, bence testoyu düşürmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Hacim kürleri zaten östrojen üzerinden çalışır bunda anormal ne gördüler anlamadım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
klinux, 21 dakika önce yazdı:

Hacim kürleri zaten östrojen üzerinden çalışır bunda anormal ne gördüler anlamadım ?

unlucky, 03.07.2020 - 11:55 yazdı:

E2 166dan 196ya çıkmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Bunun sabit bir değeri mi var tren küründe maksimum 100 olur deca küründe 80 olur gibi ? ne alaka ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6
metinav, Bir saat önce yazdı:

Yarım doz olabilir, içinde başka bir madde bulunabilir, hiç olmadı kortizon koyabilirler vesaire...

Yağlıysan önce bu yağlardan kurtulman gerekmiyor mu ? Bence alman gereken kaloriyi ve içindeki karbonhidratı düzgün hesapla.Trenbolonun yan etkileri karbonhidrat aldıkça artıyor.Sobaya odun atmak gibi bir davranış sergiliyor vucutta :)

Östrojenin alıp başını gitmesi normalde mümkün değil, anormal bir durum var bence.Ya değerlerde yada kullandığın ilaçlarda.

Arimidex de pek yaşanan bir durum değil, ama femara da net olarak yaşanıyor düşük östrojen seviyelerinin sebep olduğu kramplar ve eklem ağrıları...

Progesteron seviyen normal, bence testoyu düşürmelisin.

Hocam yağ oranımı şöyle anlatıyım karınımı sıkınca üst 2 pack belli temiz bi diyet ve cardioyla sorun olmayacağını düşündüm ondan girdim küre aşırı iştahlı biriyim haftada 6 ağırlık sabahları 30-45 dk cardio yapıyordum keyifle yiyordum tencere tencere pilavı :D

Trenin sahteysede değilsede oldu bitti artık bıraktım kullanmayı  şuan için tek derdim 15 gün sonra e2yi 50 altı görmek

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

AROMASİN AROMASİN AROMASİN. 

Arimideks aromataz inhibitörüne bağlanarak onu etkisiz hale getirir, ama yarı ömrü bittiğinde vucudundaki aromataz inhibitörleri birden çalışarak östrojeni tekrar yükseltir. 

Bu durum Aromasinde ise şu şekildedir:

Aromasin aromataz inhibitörüne sadece bağlanmakla kalmaz, inhibitörü ÖLDÜRÜR (YOK EDER). Yani Aromasin etken maddesi vucuttan çıksa bile, tekrar aromataz inhibitörü üretilene kadar östrojen düşük kalmaya devam eder.

2. İhtimal ise: trenin içinde testo var 😁

klinux, 2 saat önce yazdı:

Bunun sabit bir değeri mi var tren küründe maksimum 100 olur deca küründe 80 olur gibi ? ne alaka ?

Problem 2 günde bir arimideks almasına rağmen östrojenin yükselmesi

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

şimdi oturdu. Arimidex sahte olabilir bu ilaçlar neticede kanser ilacı getirisi güzel piyasada bol miktarda sahtesi vardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
klinux, 46 dakika önce yazdı:

İyi o zaman 500 olsun :)

Heralde herşeyin sınırı var...Alınan doz testo belli hepsi östrojen mi oluyor zannediyorsunuz.Östrojen vucutta aromataz enzimi miktarı kadar cevriliyor.Bu enzimi baskılayan başka hormonlar var.Trenbolon gibi bir anaboliğin östrojene dönüşme olasılığı minimal, sebebi yüksek progestin aktivitesine sahip olmasından.Üstelik gün aşırı birer tablet arimidex kullandığı halde düşmesi gereken değer tam tersine yükselişe geçmiş.

Sebebleri belirttik, ya test hatalı veya kullandığı steroidler de başka maddeler var.Yada arimidex ilacı sahte...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
unlucky    6

Bu 4.kürüm ilaçlarımı hep aynı kişiden alıyorum bilindik bir isim  bu sefer çakma kitledi heralde arimidex eczaneden aldım onda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum arimidex bitmek üzere zaten pazartesi yenisini alıp onla devam ederim kafamda soru işareti kalmasın diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.