Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Sakatlık

Önerilen İletiler

eman2763    5

Merhaba abilerim. Besyo ya hazırlanıyorum. Sabahları ayağımın üstünde bir ağrı ile uyanıyorum 4 5 saat sürüyor ağrı kesici ilr geçiyor. Akşama doğru aynı yerde yine başlıyor yine 4 5 saat sürüyor 1 2 haftadır döngü gibi dönüyor. Ortopedi ye gittim kırım çıkık yok dedi. Kas ezilmesi olabilir mi dedim olabilir dedi. (kendi teşhisimi ben koydum şaka gibi kendisi filmden anlamazmış ezilme olup olmadığını) krem ağrı kesici verdi. 

1.  nedenini bilen var mı? ( hamlıktan değil) 

2.  buz tedavisi yerine buzlu suya koysam aynı etkiyi veririmi

3.  bildiğiniz  tedavi yöntemi var mı 

Şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
eman2763, 1 saat önce yazdı:

Merhaba abilerim. Besyo ya hazırlanıyorum. Sabahları ayağımın üstünde bir ağrı ile uyanıyorum 4 5 saat sürüyor ağrı kesici ilr geçiyor. Akşama doğru aynı yerde yine başlıyor yine 4 5 saat sürüyor 1 2 haftadır döngü gibi dönüyor. Ortopedi ye gittim kırım çıkık yok dedi. Kas ezilmesi olabilir mi dedim olabilir dedi. (kendi teşhisimi ben koydum şaka gibi kendisi filmden anlamazmış ezilme olup olmadığını) krem ağrı kesici verdi. 

1.  nedenini bilen var mı? ( hamlıktan değil) 

2.  buz tedavisi yerine buzlu suya koysam aynı etkiyi veririmi

3.  bildiğiniz  tedavi yöntemi var mı 

Şimdiden teşekkürler. 

öncelikle geçmiş olsun dostum genelde sabahları oluyor demişsin öncelikle ayagını yüksekte tutmanı öneririm soguk uygula direk ayagına buz koymak degilde tenine temas etmeden 20 dakika kadar uygula ayagı sarmak ve yüksekte tutmak etkilenen dokuların şişmesini önlemeye yardımcı olacaktır ayak ağrıının azaltılması ve şişmeyi önlemeye yardımcı olabilecek iki tip reçetesiz ilaç var asetaminofen bende çok işe yaramıştı aspirin, ibuprofen (motrin) veya naproksanda var bunlarda yardımcı olabilirler ama bu ilaçları kullanırken dozaj önemli oldugundan dikkat etmeni öneririm birde asit reflün varsa veya mide ülserin veya böbrek problemin başına ekstra işte alabilirsin canım kardeşim adam akıllı bir ortopediye görünmeni tavsiye ederim birde fazla zorlama ayagını elinden geldigi kadar iyileşmen dilegi ile arkadasım saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Benim el bileğimde dönem dönem aynı sorun oluyor

Bi elimde tetik parmak (trigger finger) olabilir dedi doktor ama zaman zaman diğeri de feci ağrıyor 

Kendi çözümüm ısıtıcı krem bengay tarzı +ibuprofenli Bi ağrı kesici kremi karıştırıyorum Artril jel var şuan mesela eklemde iltihaplanmalarda falan kullanılıyor. 

Gece bunu yapıyorum sarıyorum 2-3 gün çoğu zaman ağrı sızı geçiyor ama bırakıp hiçbirşey yapmazsam 2 ay geçmediğini gördüm. 

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Merhaba; Öncelikle geçmiş olsun.  Nacizane fikrim römotoloji bölümüne gözükmeni tavsiye ediyorum.. Belki romatoid artrit başlangıcı olabilir. Bende de vardı sabahları ve gün içinde devam ediyordu. Genelde ayak bileği, kol bileği ve bir çok da eklemlerde olabiliyor. İleri seviyesi ağrıdan sonra şişlik de yapabiliyor. Onlarca ortopediye gittim ama anlamıyorlar malesef...  nimes tablet-nimes jel yazıp yolluyorlar.
Romotoloji de kan değerlerine bakarak yola çıkıyorlar. Bir gözük derim.. 

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.