Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

99vision

Hacim Küründe Definisyon

Önerilen İletiler

99vision    0

Herkese merhaba.

Foruma yeni katıldım ve her şeyiyle çok beğendim. Konuşmalar,üyelerin birbirlerine hitap şekilleri çok saygılı umarım hep böyle olur.

Ben 22 yaşındayım 183-91 - %15 yağ oranım var ve daha önce iki kez 12 hafta test. enanthate-boldenon kürü yaptım. 3.kür için fikir almak istiyorum.

Definisyon kürüne girmek istedim ve test propionat

winstroll ve Masteron düşünüyordum. Son anda masteronu eledim. Propionat bildiğimiz gibi iki günde bir enjekte ediliyor. 3 hafta bunu yaptım ve çok sıkıldım artık iki günde bir iğne yapmaktan. Sonrasında boldenon ve testo enanthate aldım yine. Ancak hacim kürü olmasına rağmen ben definisyon yapmak istiyorum. İlk aşamada bunun için yapabileceğim bir şey var mı sizce mümkün mü?

Mümkünse hangi durumlarda?

Su tutmasına sebeb östrojen olduğunu bunu kontrol edince su tutma probleminin azalacağını öğrendim.

Arinidex uygun olur mu sizce?

Son olarak her ne kadar saçma görünsede bu kürü yapacağım iyi bir diyetle beni neler bekliyor?

Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243
Herkese merhaba.

Foruma yeni katıldım ve her şeyiyle çok beğendim. Konuşmalar,üyelerin birbirlerine hitap şekilleri çok saygılı umarım hep böyle olur.

Ben 22 yaşındayım 183-91 - %15 yağ oranım var ve daha önce iki kez 12 hafta test. enanthate-boldenon kürü yaptım. 3.kür için fikir almak istiyorum.

Definisyon kürüne girmek istedim ve test propionat

winstroll ve Masteron düşünüyordum. Son anda masteronu eledim. Propionat bildiğimiz gibi iki günde bir enjekte ediliyor. 3 hafta bunu yaptım ve çok sıkıldım artık iki günde bir iğne yapmaktan. Sonrasında boldenon ve testo enanthate aldım yine. Ancak hacim kürü olmasına rağmen ben definisyon yapmak istiyorum. İlk aşamada bunun için yapabileceğim bir şey var mı sizce mümkün mü?

Mümkünse hangi durumlarda?

Su tutmasına sebeb östrojen olduğunu bunu kontrol edince su tutma probleminin azalacağını öğrendim.

Arinidex uygun olur mu sizce?

Son olarak her ne kadar saçma görünsede bu kürü yapacağım iyi bir diyetle beni neler bekliyor?

Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

Hoş geldiniz evet sizinde dediğiniz gibi gayet düzeyli bir platformdasınız diyebilirim ben tavsiyem peptid olacak malum hocalarımızında yorumu muhakak olur ama şu şekilde bi tavsiyede bulunacağım.

Sabah uyanir uyanmaz ac karna : hgh frag 200 mcg / enjeksiyon sonrasi 1,5 saat beslenme yok aminoasit protein tozu dahil.

Antremandan 1 saat once : 100 mcg igf 1 lr3

Antreman sonrasi : 100 mcg ghrp 6 + 100 mcg cjc 1295 / enjeksiyon sonrasi 1 saat beslenme yok aminoasit protein tozu dahil.

Gece yatmadan 3 saat once yenilecek son ogun.yatmadan hemen once : 100 mcg ghrp 6 + 100 mcg cjc 1295

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775

Hoş geldiniz hocam bende aklımdaki kürü paylaşayım hoşunuza giderse uygulayabilirsiniz.

1.Hafta 400 mg Testosterone propionate+300 mg+150 mg
winstrol + 200 mg masteron+clenbuterol
2.Hafta 400 mg Testosterone
propionate+300 mg+150 mg winstrol + 200 mg masteron+clenbuterol
3.Hafta 400
mg Testosterone propionate+300 mg+150 mg winstrol + 300 mg
masteron+clenbuterol
4.Hafta 400 mg Testosterone propionate+300 mg+150 mg
winstrol + 300 mg masteron+clenbuterol
5.Hafta 400 mg Tetosterone
propionate+300 mg+150 mg winstrol + 300 mg masteron
6.Hafta 500 mg
Testosterone propionate+300 mg+150 mg winstrol + 300 mg masteron
7.Hafta 500
mg Testosterone propionate+300 mg+150 mg winstrol + 300 mg
masteron+clenbuterol
8.Hafta 500 mg Testosterone propionate+300 mg+150 mg
winstrol + 300 mg masteron+clenbuterol
9.Hafta 40 mg nolvadex+25 mg
proviron+clenbuterol
10.Hafta 40 mg nolvadex+25 mg
proviron+clenbuterol
11.Hafta 20 mg nolvadex+25 mg
proviron+clenbuterol
12.Hafta 20 mg nolvadex+25 mg proviron

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856

evet burada herkes birbieine yardımcı olmak için yarışır forum alanı kirlenmemiş nadir platformlardandır.

Hoş geldiniz deyip bende kendi önerimi sunayım size. :crs:D;)

[*] Testosteron propionat bu kür için en iyi sonucu elde edebileceğiniz testosteron çeşididir.

[*] Elde testosteron propionat yoksa yerine testosteron cypionate haftalık 400mg olarak uygulanabilir.

[*] Trenbolone acetat bu kürün kilit ismidir, size güç, yağ yakımı define görünümü sağlayacak olan bu ilaçtır.

[*] Gün aşırı vuracağınız testo propionat ve trenbolone acetate'ı aynı gün aynı şırıngada birleştirerek vurabilirsiniz.

[*] Tedavi kürü en altda listelenmiştir.

7vVyov.jpg

PCT(TEDAVİ) KÜRÜ

r9mJRN.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
99vision    0

Aslında yapılacak en mantıklı seçimleri sıralamışsınız zaten ancak kısa ester ilaç kullanmak istemiyorum.

Enjeksiyonu kendim yapıyorum (bacaktan) ama hala alışamadım. Hep bir gerginlik enjeksiyon öncesi. Gun sayıyorum kısa ester olunca ve enjeksiyona denk gelen günlerde hep bir huzursuzluk.

Sizin enjeksiyon tercihiniz nedir ve verebileceğiniz birkaç tavsiyel var mı? Nasıl yapılmalı? Bacaktan ya da kalçadan ilaç emilimi açısından fark olur mu? Nasıl çözmeliyim bu enjeksiyon problemini?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.257
Aslında yapılacak en mantıklı seçimleri sıralamışsınız zaten ancak kısa ester ilaç kullanmak istemiyorum.

Enjeksiyonu kendim yapıyorum (bacaktan) ama hala alışamadım. Hep bir gerginlik enjeksiyon öncesi. Gun sayıyorum kısa ester olunca ve enjeksiyona denk gelen günlerde hep bir huzursuzluk.

Sizin enjeksiyon tercihiniz nedir ve verebileceğiniz birkaç tavsiyel var mı? Nasıl yapılmalı? Bacaktan ya da kalçadan ilaç emilimi açısından fark olur mu? Nasıl çözmeliyim bu enjeksiyon problemini?

Merhaba kür programları için arkadaşlar gayet mantıklı paylaşımlar yapmışlar zaten. Ben diğer sorularınıza cevap vereyim.

Uygulama kolaylığı ve nörlojik komplikasyonların az görülmesi bacaktan enjeksiyonun tercih edilme nedenlerindendir.

Fakat ben her zaman kalçadan yapılması yanlısıyım başka birinin yardımı ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.