Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Drbol

Clenbuterol ve kramp ?

Önerilen İletiler

Drbol    11

Arkadaşlar clenbuterolu ilk kullandigim zaman herkes gibi nabız yükselmesi inceden titreme yoğun idman vs. Verim aldım. Fakat ilerleyen zamanlarda 3 4 ay sonra bir kez daha başlamıştım ve en düşük dozda ilk gün bende yoğun kramp oluşmuştu biceps calismistim ve on omuzdan başlayıp biceps on kol.. arka bacak karın kaslarım heryerime kramp girmişti. Daha öncesinde arkadaşım bana gece eve komando surunusu ile girdiğini ayakta bile duramadigini anlatınca onla iletişime geçtim ve bana maden suyu iç ne bileyim elektrotlar mineralleri atıyor bu ilac demişti. Ve bence clenbuterolu hayatımdan tamamen çıkarmıştım. Bugün forumda bu konu hakkında konuşulunca aklıma geldi ve işin doğrusunu buradan sizler aracılığı ile öğrenebileceğimi düşündüm. Oncelikle bu kampların az buz degil bildiginiz kramp krizi gibi kitlenmelerin esas nedeni nedir ? Arkadaşımın dediği doğru ise bunun önüne nasıl geçebiliriz? Ve bukadar sistemi yoran bir ürünu ( öncesinde yormadı ama 2.sinde gocertti) biz ne için kullanıyoruz ? Yağ yakimi için tavsiye etmeyen kişiler var bide :/ kafam karıştı.. nox ürünlerini çok sevdiğim için clenbuterole aşık oldum ama kullanamıyorum.. uzun bir konu oldu kusura bakmayın yorumlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yigit3541    124

Sodyum yani tuz kasların kasılmasında önemli bir rol oynar. 

Kaslarımızda sodyum olmazsa veya azalırsa, kaslarımız kasılı kalır 

Sodyum elektrolit lerle birlikte vücuttan uzaklaşabilir, Bir çok yolu vardır terleme,işeme vs. 

Vücutta elektrolit dengesi bozulduğunda güçsüz hissederiz, sodyumunda bunla alakası vardır. 

Bu tip ilaçları kullanırken vücudumuzun elektrolit dengesine dikkat etmemiz gerekir,tek elektrolit eksiği sodyum olmayacaktır, potasyum da aynı şekilde semptomlar gösterebilir.

Hatta bazı yarışmacıların podyum öncesi 2 gün önceden lasix kullanmaya başladığı ve böyle kramplar yaşadığı oluyor,bu durumda intravenöz glukoz çözeltisi uygulayabiliyorlar. 

Clenbuterol de 2 haftadan sonra anti histaminik eklemek gerekebilir, 2 hafta on 2 hafta off kullanımı popülerdir, potasyum ve elektrolit desteğiyle kullanılabilir. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Drbol, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşlar clenbuterolu ilk kullandigim zaman herkes gibi nabız yükselmesi inceden titreme yoğun idman vs. Verim aldım. Fakat ilerleyen zamanlarda 3 4 ay sonra bir kez daha başlamıştım ve en düşük dozda ilk gün bende yoğun kramp oluşmuştu biceps calismistim ve on omuzdan başlayıp biceps on kol.. arka bacak karın kaslarım heryerime kramp girmişti. Daha öncesinde arkadaşım bana gece eve komando surunusu ile girdiğini ayakta bile duramadigini anlatınca onla iletişime geçtim ve bana maden suyu iç ne bileyim elektrotlar mineralleri atıyor bu ilac demişti. Ve bence clenbuterolu hayatımdan tamamen çıkarmıştım. Bugün forumda bu konu hakkında konuşulunca aklıma geldi ve işin doğrusunu buradan sizler aracılığı ile öğrenebileceğimi düşündüm. Oncelikle bu kampların az buz degil bildiginiz kramp krizi gibi kitlenmelerin esas nedeni nedir ? Arkadaşımın dediği doğru ise bunun önüne nasıl geçebiliriz? Ve bukadar sistemi yoran bir ürünu ( öncesinde yormadı ama 2.sinde gocertti) biz ne için kullanıyoruz ? Yağ yakimi için tavsiye etmeyen kişiler var bide :/ kafam karıştı.. nox ürünlerini çok sevdiğim için clenbuterole aşık oldum ama kullanamıyorum.. uzun bir konu oldu kusura bakmayın yorumlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

özellikle winstrol dönemi bunu çok yapar ve kalsiyum magnezyum bol su tüketim itavsiyelerinden bulunulur sporculara.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Drbol, 12 saat önce yazdı:

Dostum ilacı kimden aldıysan orijinalmiş bende kullanıyorum fakat daha bişey yaşamadım günlük 1 tane alıyorum antrebnman öncesi ilk attığımda hafif çarpıntı oldu başka bişey yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Emrahtkty, 22 saat önce yazdı:

Dostum ilacı kimden aldıysan orijinalmiş bende kullanıyorum fakat daha bişey yaşamadım günlük 1 tane alıyorum antrebnman öncesi ilk attığımda hafif çarpıntı oldu başka bişey yok :)

Dostum urun vogel izmirde merdiven alti check kodu vs varda site falan onu bende yaparim :) biz ürünü alıp satiyoruz ama yüzde 60i falan çalışıyor heralde bu siteden al buraya donucem bende fiyatlar bizim satışlara göre biraz pahalı ama dediğim gibi kendimde kullanıyorum verdiğim arkadaşlarada söylüyorum bazı ilaçlar veya seriler dandik geliyo mesela rimo sıfır boş yağ geliyo.. testolar iyi tren deca dianabol iyi. Tabi iyi diyorumda buradan alınca belki biz buzamana kadar kullanmamışız da diyebilirim.. elimdekiler bitince buraya donucem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.