Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sanalcar

Kür hakkinda akil ve tavsiye

Önerilen İletiler

sanalcar    2

Herkese selamlar ben Mustafa 20 yaşında 4 yıldır bu sporu yapmaktayım ( genelde düzenli bir şekilde ) birkaç aydır da belirli sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldım corona bitimi sonrasında küre girme düşüncem var ilk kürüm olucak ve çok düzenli bir şekilde ilerlemeyi düşünüyorum kür öncesi tahlil, kür sonrası tahlil, kür içi vitamin, takviyeler beslenme vb. 

Beni kararsız bırakan ve kafamı karıştıran şey ise kimileri ilk kür only testo yapılmalı vücudun tepkilerine bakılmalı vb. şeyler söylerken diğerleri ise ilk kür en verim alınacak kür yanına illa anabolik ilaçlar eklenmeli diyor bende bu konuda kafa karışıklığı yaşıyorum birçok arkadaşımızda olduğu gibi.

Tekrar başladığım da yakın zamanda bu forma ulaşabileceğimi düşünüyorum tecrübeli abilerimin ve kardeşlerimin yardımlarını bekliyorum 

Düzenli olarak spor yaparken ki form durumum:

Screenshot_20200616-202337_WhatsApp.jpg

Screenshot_20200616-202753_WhatsApp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121

Madem yapacaksın doğru insanla çalış öncelikle burak hoca ile görüş biraz pahalı ama gece rahat uyursun aslinda pahalıda değil olması gerektiği kadar bence neyse benim tavsiyem bulk kürü uygulaman yana biraz hacim al bence bencede only testo ile gitme çünkü vücuda zaten testo giriyo yani hormon dengelerin değişecek sadece ilk kür den uçma yavaş yavaş 

1-20 testo 500 mg

1-16 boldenon 400 mg

1-4 dianabol 30 mg 1-6 da yapılabilir  isteğe bağlı olarak 

Bu kür bence makul bir kür beslenmeni iyi ayarla sert sporunu yap muhtemelen evrim geçireceksin ama dedigim gibi beslenmeni iyi ayarla temiz beslen yani nasılsa steroid alıyoruz deyip ne bulursan yeme tabi kür öncesi bütün tahlillerini yaptır onları elinde tut muhakkak sonrasında pct ni güzel yap bak keyfine sağlıklı sporlar.. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2

Tavsiyen için teşekkürler benim kafamdaki düşüncede o şekildeydi acelem yok aceleye gerekte yok zaten bu işler acele ile olucak şeyler değil profesyonel sağlıklı ve temiz bir şekilde ilerle yavaş yavaş ilerle en önemlisi sağlık.

@metinav @agfitness @Equipoise @rip rich piana sizlerdende yorum ve tavsiye bekliyorum abilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
sanalcar, 11 saat önce yazdı:

Tavsiyen için teşekkürler benim kafamdaki düşüncede o şekildeydi acelem yok aceleye gerekte yok zaten bu işler acele ile olucak şeyler değil profesyonel sağlıklı ve temiz bir şekilde ilerle yavaş yavaş ilerle en önemlisi sağlık.

@metinav @agfitness @Equipoise @rip rich piana sizlerdende yorum ve tavsiye bekliyorum abilerim 

Vucudun genetiğin iyi, ilk kür olarak only testoda olur, yanına ekleyeceğin primobolan yada boldenonda...Burada maddiyat ve kürü ustaca yönetebilmek önemli olan.Planlama yaparsan ve beklentilerini hedeflerini belirlersen o yönde kararlı olarak ilerlemek daha kolaylaşır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2
metinav, 43 dakika önce yazdı:

Vucudun genetiğin iyi, ilk kür olarak only testoda olur, yanına ekleyeceğin primobolan yada boldenonda...Burada maddiyat ve kürü ustaca yönetebilmek önemli olan.Planlama yaparsan ve beklentilerini hedeflerini belirlersen o yönde kararlı olarak ilerlemek daha kolaylaşır.

Sizin öneriniz hangisinden yana olur hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
sanalcar, 1 dakika önce yazdı:

Sizin öneriniz hangisinden yana olur hocam

Önce test yaptırmanı tavsiye ederim.Değerlerin çok üst seviyelerdeyse only testo da yeterli olur.E2 seviyen düşükse bulk kürü daha verimli olur.Bir çok çıkarım yapılabilir.Ama dediğim gibi genetiğin iyi ne yapsan ortaya kötü bir şey çıkmaz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Önce test yaptırmanı tavsiye ederim.Değerlerin çok üst seviyelerdeyse only testo da yeterli olur.E2 seviyen düşükse bulk kürü daha verimli olur.Bir çok çıkarım yapılabilir.Ama dediğim gibi genetiğin iyi ne yapsan ortaya kötü bir şey çıkmaz.

Evet hocam söylediğiniz çok mantıklı teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2
agfitness, 6 dakika önce yazdı:

Form olarak çok güzel, ilk adımı düzgün atarsan devamı da gelecektir. Only testo için de çok uygun vücut yapın fakat yine de çok yormayacak şekilde şu alternatifleri uygularsan hem pişman etmeyecek hem de çok daha kalıcı kütle oluşturma sağlayacak sonuçlar çıkaracaktır.

Testo + Primo

Veya Testo + Primo + Oxa

Veya Testo + Primo + GH (en favorim)

Boldenon konusunda evet Primo ile benzer bir ilaç fakat geç çalışıp 2 yıl kadar sonra vücuttan tamamen arınmaya başlaması ve uzun vadede genetiğin müsaitse kötü etkileyen yan etkilere sebep olması nedeniyle ben Bolde'yi tamamen hayatımdan def ettim, o yüzden şahsen öneremem kimseye de. Yan etkileri konusunu merak edersen konuşmuştuk platformda bulabilirsin.

Benim önerilerim bu yönde olabilir.

Sağlıklı sporlar...

Boldenon yerine primo olabilir hocam zaten dediğim gibi ilk kürüm olucak açıkçası ne koyarsam koyayım etki alırım teşekkür ederim değerli tavsiyeniz için.

( GH para mı yeter hocam 😂😂 )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17

Genetiğin iyi bunu söylemek gerek bu spora yatkın iskelet yapın var bacaklarıda boydan veya aynadan atarsan iyi olur. Benimde fikrim testlerini ve pct ilaçlarını bir kenarına toplayıp bu işteysen ben bunu zorunlu görüyorum.. Only testo 12 hafta 500mg gayet doyurur bu vücudu ciddi etki alırsın.. Sonra hedefine göre ilerlemen gayet doğru bi karar olur... 2. Kür hangi anabolik ekliycene sen deyil vücüt karar vericek ben bunu istiyorum diycek ama ilk tercih benim görüşüm only testo.. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2
ANABOLIZAN, 29 dakika önce yazdı:

Genetiğin iyi bunu söylemek gerek bu spora yatkın iskelet yapın var bacaklarıda boydan veya aynadan atarsan iyi olur. Benimde fikrim testlerini ve pct ilaçlarını bir kenarına toplayıp bu işteysen ben bunu zorunlu görüyorum.. Only testo 12 hafta 500mg gayet doyurur bu vücudu ciddi etki alırsın.. Sonra hedefine göre ilerlemen gayet doğru bi karar olur... 2. Kür hangi anabolik ekliycene sen deyil vücüt karar vericek ben bunu istiyorum diycek ama ilk tercih benim görüşüm only testo.. 

Tavsiyeniz ve değerli yorumunuz için teşekkür ederim aslında genetiğimin zayıf kaldığı yer bacaklarım en kısa sürede çekip yükleyeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden

Only testo mu diyorsunuz hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
sanalcar, 2 saat önce yazdı:

Only testo mu diyorsunuz hocam

Evet dostum sabırlı ol 2. Küründe bolde danabol yaparsın önce Bi altyapı olussun genetiğin iyi. Bu sporun olayı sabır

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2

Kaç hafta önerirsiniz hocam

Equipoise, 7 saat önce yazdı:

Evet dostum sabırlı ol 2. Küründe bolde danabol yaparsın önce Bi altyapı olussun genetiğin iyi. Bu sporun olayı sabır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2
agfitness, 21.06.2020 - 13:41 yazdı:

Ben hayatımda bütün kürlerimi kendim yazdım ilk kürümü de Testo+Primo+Oxa ile yapmıştım. Belki danabol ve Deca ile ilk kür yapanlar gibi bir anda sıçramadım ama asla pişman değilim balon gibi boş şişmedim. Kür sonrası safi 5kg kas elde etmiş olmak benim için mutluluk vericiydi hala öyle ömür boyu kür de yapsam hafif yavaş ama kalıcı etkili daha masum ilaçlarım tercihimdir. Herkesin seçimleri kendisine, GH için de diyecek lafım yok parası olan kullanır zaten.

Sağlıklı sporlar...

Aynen öyle hocam yavaş ama kalıcı ve sağlıklı ilerlemek en iyisi hem bizim hem vücudumuz için ilk kürden abartmaya gerek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.