Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Wh00

Verim aldığınız tren markaları?

Önerilen İletiler

Wh00    149

Sp’nin trenini hiç kullanmadım ama çok olumlu yorumlar var, 

Watsonuda çok öven duydum 

Genelde şöyle bir kanı var “Satıcı önemli” evet doğru ama yurt içi ürünleri genelde aynı  oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darknessot    27
Wh00, 3 saat önce yazdı:

Sp’nin trenini hiç kullanmadım ama çok olumlu yorumlar var, 

Watsonuda çok öven duydum 

Genelde şöyle bir kanı var “Satıcı önemli” evet doğru ama yurt içi ürünleri genelde aynı  oluyor 

La pharma tek geçerim valla ölüyordum öksürükten bi ara 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432
Darknessot, 15 dakika önce yazdı:

Ama kalmadı artık black var muadili ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

Ama kalmadı artık black var muadili ;)

Darknessot, 2 saat önce yazdı:

Kazançlar nasıldı peki? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432
Wh00, 12 saat önce yazdı:

Kazançlar nasıldı peki? 

Vur treni gör etkiyi ahahaha ama dikkatli olmani öneririm önceden deca dick filan gecirdiysen tren adamı uçurur farklı bir boyuta geçirir bende yan etki olarak ayaklarda şişme yapmisti mesela libido konusunda pek sıkıntım oldu sayılmaz ama testisleri fındık kadar yapıyor bir ara tirsmistim ;)))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Vur treni gör etkiyi ahahaha ama dikkatli olmani öneririm önceden deca dick filan gecirdiysen tren adamı uçurur farklı bir boyuta geçirir bende yan etki olarak ayaklarda şişme yapmisti mesela libido konusunda pek sıkıntım oldu sayılmaz ama testisleri fındık kadar yapıyor bir ara tirsmistim ;)))))

3. Tren kürüm sağlam bi marka arıyorum artık 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432
Wh00, 7 saat önce yazdı:

3. Tren kürüm sağlam bi marka arıyorum artık 😂

Markalar belli zaten sürekli yazıyoruz 😅

SP,BLACK,BALKAN kardeşim hiç uğraşma bence burdan al SP treni bak yoluna o etkiyi bir al sonra başka markalarda bakabilirsin tren benim.yuzde ödem yapmıştı baya kilo da almıştım hacim olarak desen zaten yine öyle 😅 

Dediğim gibi alicaksan burdan al treni ucuza alamazsın yurt dışında da bu böyle tren ve masteron pahalı olanlardan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793

Yazın trenbolon kürü yapmak çok akıllıca olmayacaktır, pişersiniz sıcaktan...Sp ve balkan aynı firmanın iki ayrı markası ve piyasada güven verici diğerlerine nazaran.Doğru ve sağlam bir kaynaktan alındığında sorun çıkmaz.Trenbolonun etkileri klasik ve kalitesini yan etkilerin şiddetinden anlamak kolay.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 25 dakika önce yazdı:

Yazın trenbolon kürü yapmak çok akıllıca olmayacaktır, pişersiniz sıcaktan...Sp ve balkan aynı firmanın iki ayrı markası ve piyasada güven verici diğerlerine nazaran.Doğru ve sağlam bir kaynaktan alındığında sorun çıkmaz.Trenbolonun etkileri klasik ve kalitesini yan etkilerin şiddetinden anlamak kolay.

Şuan o moddayım hocam zaten ama trenden nası bir küre geçebilirim netleştiremedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.