Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

huso

Pct düşük testo

Önerilen İletiler

huso    5

İyi akşamlar herkese 10 hafta testo e 500 yaptım ortalarında testo 45-e2 78di değerlerdeydi son hafta 250 vurdum 5 gün sonra ölçtürdüm 14 çıktı ve 250gramla noktalayıp 21 gün sonra clomen nolvadex +günlük 50mg da çinko kullanıyodum doğal olarak oströjen hormonum hep düşüktü yani 7-8 arası en alt seviyelerde bugünse test yaptırdım fotoda gördüğünüz gibi testo 2.70 ama libido yüksek e2 düşmeye başlamış tükettiğim yeşilçay dan dolayı mı acaba yani çokda düşmesini istemiyorum düşürcek birşeyde kullanmadım klomen bitmişti 10tablet 50gram nolvadex daha duruyo günlük 20mg alıyodum onu klomene devam edeyimmi tekrardan 1 sene önce eczacı arkadaş yüzünden sustanon yapmıştım pct de yapmamıştım sonra doğal olarak testo 5.90 a sabitti yani geri gelir ama şuan 2.70 olması sıkıntı günlük rahatsız etmiyor beni ne önerirsiniz pct dönemi sadece 4 değere testo lh fsh e2 baktırabildim bide d vitamini çok yüksek çıkmıştı sorun yaratır mı aşağıdaki diğer değer son 250 den 5 gün sonra 

05A8C18C-92DC-4C5B-804F-5DEB286E4146.jpeg

F37CA88F-9954-45D8-AC96-BCD2F9BF66CC.png

hocam sizin yorumunuzu bekliyorum @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
huso, 9 saat önce yazdı:

İyi akşamlar herkese 10 hafta testo e 500 yaptım ortalarında testo 45-e2 78di değerlerdeydi son hafta 250 vurdum 5 gün sonra ölçtürdüm 14 çıktı ve 250gramla noktalayıp 21 gün sonra clomen nolvadex +günlük 50mg da çinko kullanıyodum doğal olarak oströjen hormonum hep düşüktü yani 7-8 arası en alt seviyelerde bugünse test yaptırdım fotoda gördüğünüz gibi testo 2.70 ama libido yüksek e2 düşmeye başlamış tükettiğim yeşilçay dan dolayı mı acaba yani çokda düşmesini istemiyorum düşürcek birşeyde kullanmadım klomen bitmişti 10tablet 50gram nolvadex daha duruyo günlük 20mg alıyodum onu klomene devam edeyimmi tekrardan 1 sene önce eczacı arkadaş yüzünden sustanon yapmıştım pct de yapmamıştım sonra doğal olarak testo 5.90 a sabitti yani geri gelir ama şuan 2.70 olması sıkıntı günlük rahatsız etmiyor beni ne önerirsiniz pct dönemi sadece 4 değere testo lh fsh e2 baktırabildim bide d vitamini çok yüksek çıkmıştı sorun yaratır mı aşağıdaki diğer değer son 250 den 5 gün sonra 

05A8C18C-92DC-4C5B-804F-5DEB286E4146.jpeg

F37CA88F-9954-45D8-AC96-BCD2F9BF66CC.png

hocam sizin yorumunuzu bekliyorum @metinav

Pct süresi 30 günden az olmamali.Klomen 25 gün, nolvadex 30 gün kullanilmali.Dozlar ilk yaridan sonra, 1/2 oraninda dusurulmeli.Erken birakmissin ve cinkoyu ya 15 mg altina indir yada kullanma.

Zamanla normal seviyelere gelir degerlerin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
metinav, 41 dakika önce yazdı:

Pct süresi 30 günden az olmamali.Klomen 25 gün, nolvadex 30 gün kullanilmali.Dozlar ilk yaridan sonra, 1/2 oraninda dusurulmeli.Erken birakmissin ve cinkoyu ya 15 mg altina indir yada kullanma.

Zamanla normal seviyelere gelir degerlerin.

Çinko e2 yi düşürdüğü için demi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
huso, 16 dakika önce yazdı:

Çinko e2 yi düşürdüğü için demi 

Dht yi düşürüyor.O da östrojenin baskınlığını arttırıyor.Senin henüz yeterli testo üretimin yok, değerlerin onun için düşük.Endişe etme pct ye devam et, özellikle klomene...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
metinav, 33 dakika önce yazdı:

Dht yi düşürüyor.O da östrojenin baskınlığını arttırıyor.Senin henüz yeterli testo üretimin yok, değerlerin onun için düşük.Endişe etme pct ye devam et, özellikle klomene...

Alıyorum hemen 50 mg 10 tablet bitirmiştim şimdi bi 10 tablet 50 mg daha kullanıcam çinkoyu 1 ay sonra tekrar kullansam sıkıntı olmaz demi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
huso, 45 dakika önce yazdı:

Alıyorum hemen 50 mg 10 tablet bitirmiştim şimdi bi 10 tablet 50 mg daha kullanıcam çinkoyu 1 ay sonra tekrar kullansam sıkıntı olmaz demi

25 mg olarak kullan, yani yarım tablet.Elinde nolvadex kaldıysa onu da günlük 10 mg olarak sürdür.Yoksa da sadece klomenle devam et.Çinkoyu istediğin zaman kullanabilirsin sadece dozu 15-20 mg geçmesin.Üzeri dozlarda dht yi baskılar, alt değerlerde testoya destek olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.